Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
2:57 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Abdalla Biayda - Alan Philpott : Eternal MMA - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Abdalla Biayda - Alan Philpott
MMA
Eternal MMA
Bout #5
HBF Stadium | Perth
Abdalla Biayda
Alan Philpott
The Apprentice
Australija
Sjeverna Irska
Vel 11
5:00 AM
Pobjednik
Round 2 Submission (Arm-Triangle Choke)
Prati
Prati
6-1-0
REKORD
19-11-0
33%
KO/TKO
21%
17%
SUB
42%
50%
DEC
37%
75 in
VISINA
67 in
143 lbs
TEŽINA
134 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win Submission
[12-02-2022] Josh Kuhne
EMMA - Eternal MMA 72: Gold Coast
Krug 2 | 0:00
Win Submission
Shaun Etchell [09-08-2023]
EMMA - Eternal MMA 78: Sydney
Krug 2 | 1:07
Win TKO
[08-27-2022] Jesse Medina
DFS - Demolition Fight Series 7
Krug 4 | 2:48
Loss Submission
Abdalla Biayda [02-11-2023]
EMMA - Eternal MMA 73: Erceg vs. Hirai
Krug 2 | 2:43
Win Decision
[05-28-2022] Jack Lyons
DFS - Demolition Fight Series 6
Krug 5 | 5:00
Loss Submission
Diego Pereira [09-16-2022]
EMMA - Eternal MMA 69
Krug 2 | 2:58
Win Decision
[11-27-2021] Matiu Thoms
DMMA - Domination MMA: Muay Thai and MMA
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
Justin Van Heerden [05-07-2022]
EMMA - Eternal MMA 65
Krug 2 | 3:55
Loss Submission
[09-11-2021] Diego Pereira
EMMA - Eternal MMA 61
Krug 2 | 1:33
Loss Submission
Ahmed Faress [02-19-2020]
One Championship - One Warrior Series 10
Krug 1 | 2:02
Win TKO
[04-09-2021] Chris Wase
HFS - Hex Fight Series 21
Krug 1 | 2:38
Win TKO
Myung Gu Kim [08-06-2019]
One Championship - One Warrior Series 7
Krug 3 | 1:24
Eternal MMA
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EMMA 48
EMMA 49
EMMA 50
MMA 51
MMA 52
Eternal 54
Eternal 56
Eternal 56:Perth
Eternal 57
Eternal 58
Eternal 60
Eternal MMA 68
Eternal MMA 73
Eternal MMA 74
Eternal MMA 76
Eternal MMA 77
MMA 78
Eternal MMA 79
Eternal MMA 80
Eternal MMA 81
Eternal MMA 82
Eternal MMA 83
Vel 11
Subota
Seb Ortiz
Talor Wetere
Aldin Bates
Round 3 Decision (Split)
John Vake
Abdalla Biayda
Round 2 Submission (Arm-Triangle Choke)
Alan Philpott
Quillan Salkilld
Round 1 TKO (Punches)
Niam Stephen
Semakadde Kakembo
Rod Costa
Sve MMA borbe
Tavares vs. Vieira
Shooto 115
Vel 2
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Leve vs. Tsendayush
PFL CS 2
Vel 2
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Lewis vs. Spivak
UFC Fight Night 218
Vel 3
|
Kingdom Arena | Riyadh
Bader vs. Emelianenko
Bellator 290
Vel 3
|
3Arena | Dublin
Smotherman vs. Caballero
Fury FC 74
Vel 4
|
Imagen Venues | Houston, TX
Wanliss vs. Cohen
LFL 7
Vel 4
|
Mediahaven | Amsterdam
Marques vs. Hylton
2023 - Week 3
Vel 9
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
DiSciullo vs. Grigoriou
Combat FC 3
Vel 9
Alves vs. Bekoev
LFA 152
Vel 9
|
Horseshue Casino | Hammond
Santalahti vs. Sekulic
Cage 57
Vel 10
|
House of Culture | Helsinki
Makhachev vs. Volkanovski
UFC 284
Vel 10
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Mariscal vs. Souza
LFA 153
Vel 16
|
Horseshue Casino | Hammond
Cutts vs. Hafez
Fury FC 75
Vel 16
|
Imagen Venues | Houston, TX
Espinoza vs. Ferhatbegovic
PFL CS 4
Vel 16
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Pena vs. Boudegzdame
Ares FC 12
Vel 16
|
Ares Studio | Paris
Kubanychbek vs. Magomedov
Brave 69
Vel 17
Hackett vs. Yanez
2023 - Week 5
Vel 23
|
Huntsman Center | Salt Lake City, UT
Fries vs. Duffee
KSW 79
Vel 24
|
Paris
Krylov vs. Spann
UFC Fight Night 220
Vel 24
|
Kingdom Arena | Riyadh
Bukuev vs. Gadzhiev
ACA 152
Vel 24
|
St. Petersburg
Machado vs. Jung
UEA Warriors 36
Vel 24
Amosov vs. Storley
Bellator 291
Vel 24
|
3Arena | Dublin
Sopai vs. Lopez
FRC 15
Vel 24
|
Quality Hotel Friends | Solna
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
2:57 AM