Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Tapiwa Katikati - Cole Henning : Extreme Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Tapiwa Katikati - Cole Henning
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Tapiwa Katikati
Cole Henning
Južna Afrika
Južna Afrika
Lip 15
1:00 PM
Prati
Prati
5-2-0
REKORD
5-3-0
60%
KO/TKO
60%
40%
SUB
20%
0%
DEC
20%
-
VISINA
68 in
154 lbs
TEŽINA
154 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss KO
[03-17-2023] Wilson Varela
UAE Warriors 38 - Africa 5
Krug 1 | 0:20
Win Technical Submission
Tapiwa Katikati [06-08-2023]
EFC 104 - EFC Worldwide 104
Krug 3 | 1:12
Loss UD
[02-24-2023] Ramadan Noaman
UAE Warriors 35 - Africa 4
Krug 3 | 5:00
Loss TKO
Tshilomba Mikixi [12-01-2022]
EFC 100 - EFC Worldwide 100
Krug 4 | 0:46
Win Submission
[11-03-2022] Robert Simbowe
EFC 99 - EFC Worldwide 99
Krug 1 | 1:49
Win TKO
Tumisang Madiba [12-04-2021]
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Krug 1 | 0:05
Win TKO
[08-11-2022] Glody Kanzeko
EFC 96 - EFC Worldwide 96
Krug 3 | 0:20
Loss Decision
August Kayambala [09-10-2021]
EFC 89 - EFC Worldwide 89
Krug 3 | 5:00
Win Submission
[05-07-2022] Guelor Sondi
EFC Worldwide - Fight Night 2
Krug 2 | 3:21
Win UD
Serge Kasanda [05-08-2021]
EFC 85 - EFC Worldwide 85
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[12-04-2021] Stevo Law
EFC 91 - EFC Worldwide 91
Krug 1 | 2:50
Win KO
Rodrique Kena [03-14-2020]
EFC 84 - EFC Worldwide 84
Krug 1 | 3:21
Extreme Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Lip 15
Četvrtak
Igeu Kabesa
Title fight - Featherweight
Vince Bembe
Tapiwa Katikati
Lightweight
Cole Henning
Sifiso Ngcobo
Bantamweight
Roevan De Beer
Guelor Sondi
Lightweight
Robert Simbowe
Sve MMA borbe
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Lip 7
|
The Green Halls | Riyadh
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
Lip 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Lip 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Nunes vs. Aldana
UFC 289
Lip 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Lip 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
Lip 15
|
Accor Arena | Paris
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
Lip 15
|
St. Petersburg
Delija vs. Greene
PFL 5
Lip 15
|
The Green Halls | Riyadh
Sweeney vs. Begosso
LFA 160
Lip 15
|
LA, California
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
Lip 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
Lip 16
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
Lip 16
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
Lip 16
|
Festhalle | Frankfurt
Formela vs. Akishev
FEN 47
Lip 16
|
Hala Mosir | Pila
Williams vs. Missin
FCC 34
Lip 16
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
Lip 18
|
Cote Dor | St. Pierre
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
Lip 22
|
Cote Dor | St. Pierre
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
Lip 22
|
The Green Halls | Riyadh
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
Lip 23
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Walker vs. Trujillo
Fury FC 80
Lip 24
|
Imagen Venues | Houston, TX
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM