Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
Manresa
12:00PM
Chemnitz
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
Unicaja
12:00PM
Oostende
Oostende
12:00PM
Szczecin
Prometheus
12:00PM
Vechta
Murcia
12:00PM
Peristeri
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Peristeri
12:00PM
Murcia
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Peristeri
12:00PM
Manisa
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Vechta
12:00PM
Prometheus
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Murcia
12:00PM
Manisa
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Manisa
12:00PM
Murcia
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Igokea
12:00PM
Nanterre
Manisa
12:00PM
Peristeri
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Nanterre
12:00PM
Igokea
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Tortona
12:00PM
Manresa
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Manresa
12:00PM
Tortona
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Szczecin
12:00PM
Oostende
Galatasaray
12:00PM
Vechta
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Oostende
12:00PM
Unicaja