Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
Manisa
12:00PM
Murcia
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
Igokea
12:00PM
Nanterre
Manisa
12:00PM
Peristeri
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Nanterre
12:00PM
Igokea
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Manresa
12:00PM
Tortona
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Vechta
12:00PM
Prometheus
Oostende
12:00PM
Unicaja
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Galatasaray
12:00PM
Vechta
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Manresa
12:00PM
Chemnitz
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Oostende
12:00PM
Szczecin
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Murcia
12:00PM
Peristeri
Prometheus
12:00PM
Vechta
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Tortona
12:00PM
Manresa
Peristeri
12:00PM
Murcia
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Murcia
12:00PM
Manisa
Peristeri
12:00PM
Manisa
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Szczecin
12:00PM
Oostende
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Unicaja
12:00PM
Oostende
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd