Ludogorets II
Dunav Ruse
Fenerbahce
Petrolul
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Balatonfuredi
Kelen
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Bicskei
Dabas
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Debreceni EAC
04:00
Szolnoki MAV
Monori
04:00
Hatvan
Erdi
04:00
Ivancsa
Farul Constanta
Petrocub
Zlin
Vyskov
Kazincbarcikai
Egri FC
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Prostejov
Ostrava B
Dukla Prague
Banska Bystrica
Csornai
05:00
Komaromi VSE
Szeged
05:00
Hodmezovasarhely FC
Kisvarda
FC Kosice
Elblag
Ol. Grudziadz
Szegedi
05:00
Tiszafoldvar
Gyirmot SE
Ajka
Leuven
Bertem-Leefdaal
Varnsdorf
Chrudim
Bregenz
Vaduz
Lisen
Jihlava
Midtjylland
Sonderjyske
Ceske Budejovice
Zizkov
Brno
Slovacko
A. Salzburg
Union Hallein (Aut)
Povazska Bystrica
Opava
Nyiregyhaza
Michalovce
LKS Lodz
06:00
KS Wieczysta Krakow (Pol)
Widzew Lodz
06:00
Lublin
Cracovia
06:00
Polonia Bytom
Antwerp
06:00
Hoogstraten
Paderborn II
06:00
Verl
Deisenhofen
Unterhaching
Mainz II
06:30
Schalke II
Hammarby
07:00
Varnamo
Lippstadt
07:00
Lotte
Mlada Boleslav
07:00
Liberec
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Rukh Vynnyky
07:00
Veres Rivne
Zalaegerszegi
07:00
Honved
Clachnacuddin
07:00
Inverness
Hades
07:30
Genk
Luzern
07:30
Altach
Balingen
08:00
Freiberg
Edinburgh City
08:00
Hibernian
Kickers Offenbach
08:00
Schott Mainz
Brondby
08:00
Vejle
Lok. Sofia
08:00
Marek
Viktoria Koln
08:00
Bonner
R. Rzeszow
08:00
S. Wola
Termalica B-B.
08:00
GKS Jastrzebie
Slavia Prague
08:00
FK Pardubice
SGS Essen
08:00
RW Essen
Alloa
08:00
Clyde
KV Mechelen
08:00
Beerschot Wilrijk
Hanauer SC
08:00
FSV Frankfurt
Rakow
08:00
Stal Rzeszow
Hradec Kralove
08:00
Zaglebie Sosnowiec
Duren
08:00
Eintracht Hohkeppel
Elfsborg
08:00
Fredrikstad
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Cerro Porteno
08:00
Kilmarnock
Warta Poznan
08:00
Chrobry Glogow
Alzenau
08:00
Gonsenheim
Lausanne Ouchy
08:00
Etoile-Carouge
Terwolde (Ned)
08:00
Go Ahead Eagles
Krasnodar
08:00
FK Makhachkala
Slavia Sofia
08:00
Belasitsa
Hobro
08:00
Aalborg
Randers FC
08:00
Nordsjaelland
Westerlo
08:00
Seraing
Mezokovesd-Zsory
08:00
Budafoki
Etar
08:00
Nesebar
Fratria
08:00
Dobrudzha
Podbrezova
08:00
Petrzalka Akademia
CFR Cluj
08:00
Slovan Bratislava
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Lausanne
08:00
Yverdon
The New Saints FC
08:00
Flint Mountain
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Spvgg Quierschied
08:00
Saarbrucken
Hunfelder
08:00
Lehnerz
RKTSV Terwinselen (Ned)
08:00
Roda
Arka Gdynia
08:00
Linfield
Polonia Warszawa
08:00
Plock
Debrecen
08:00
Cigand SE
Nurnberg II
08:00
Cham
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
TSV Havelse
08:00
B. Monchengladbach II
Gornik Zabrze
08:00
Odra Opole
Bocholt
08:00
Meppen
Legnica
08:00
Chojniczanka
Turkgucu Munchen
08:00
Landsberg
FK Krylya Sovetov Samara
08:00
Kamaz
Stal Mielec
08:00
Sandecja Nowy S.
Jong Utrecht
08:00
Rodinghausen
Ruch
08:00
Korona Kielce
Babelsberg
08:00
Berliner AK 07
Grasshoppers
08:00
Schaffhausen
Puchov
08:00
Trencin
Dundee Utd
08:00
Annan
Oadby
08:00
Punjab (Eng)
Neftekhimik
08:00
Saratov
Lok. Gorna
08:00
Yantra Gabrovo
Tychy
08:00
Karvina
Koln II
08:00
TSV Steinbach
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Leczna
08:00
Pogon Siedlce
Aarau
08:00
Kriens
Kufstein
08:00
Bayern II
SV Sulzemoos
08:00
Munich 1860
Grodzisk M.
08:00
Pruszkow
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Anderlecht
08:30
Dender
Admira Linz
09:00
Blau-Weiß Linz
FC Gießen
09:00
Stadtallendorf
Komarno
09:00
Ujpest
Ουτρέχτη
09:00
Elinkwijk
Falkirk
09:00
Dumbarton
Tyumen
09:00
Miass
Preussen Munster 2
09:00
Dusseldorf II
Bamberg
09:00
Greuther Furth
Airbus
09:00
1874 Northwich
Huntly
09:00
St Johnstone
Brechin
09:00
Forfar Athletic
Cardiff Metropolitan
09:00
Carmarthen Town
Montrose
09:00
BanksO'Dee
Civil Service Stroll
09:00
Stenhousemuir
Sparta Prague
09:00
AIK
Colwyn Bay
09:00
Llanrwst United
Drochtersen/Assel
09:00
Bersenbruck
Strathspey Thistle
09:00
Buckie Thistle
East Fife
09:00
Raith
GAIS
09:15
Vendsyssel FF
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
09:30
Hannover
SV Weisskirchen (Aut)
09:30
Fortuna Koln
Αρμίνια Μπίλεφελντ
09:30
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
09:30
Stirling
Knokke
09:30
Club Brugge KV
Farul Constanta
10:00
Petrocub
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Morton
10:00
Queen of South
Schwaben Augsburg
10:00
Heimstetten
Cliftonville
10:00
Caernarfon
Formartine Utd
10:00
Peterhead
Solec K. (Pol)
10:00
Chojniczanka
Spartans
10:00
Livingston
Hartberg
10:00
WSC Wels
Coburg
10:00
Grossbardorf
Arbroath
10:00
Dundee FC
CSKA Moscow
10:00
Shinnik Yaroslavl
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
Tienen
10:00
St. Truiden
H&W Welders
10:00
Crusaders
Elgin City
10:00
Inverurie Loco Works
Airdrieonians
10:00
Albion Rovers
Ashton Town
10:00
Chorley
Waren
10:00
Hansa Rostock
Elfsborg
10:00
Fredrikstad
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
Jong Excelsior
10:00
Σπάρτα Ρόττερνταμ
Emley (Eng)
10:00
Huddersfield
Bahlinger
10:00
Lahr
Berwick
10:00
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
10:00
Kortrijk
Larne
10:00
Bala
Kassel
10:00
Baunatal
CSKA Sofia
10:30
Poli Iasi
Sigma Olomouc B
11:00
Skalica
Mjallby
11:00
Hvidovre
Sturm Graz
11:00
Admira
Oranje Wit
11:00
Dordrecht
Aubel
11:00
Standard Liege
Ostrava
11:00
Pogon Szczecin
Partizani
11:00
KF Llapi
Austria Vienna
11:00
DAC Dunajska Streda
Primorje
11:00
MTK Budapest
Den Bosch
11:00
AEK Larnaca
Babolnai
11:00
Feherver FC
Salzburg
11:00
Unterhaching
Gyor
11:00
Zilina
Bischofshofen
11:30
First Vienna
Levski
11:30
Septemvri Sofia
Shkendija
11:30
Drita
Dinamo Bucuresti
11:30
Domzale
Shakhtar Donetsk
11:30
FK Sarajevo
Vojvodina
12:00
Decic
Malzenice
12:00
Zlate Moravce
Piast Gliwice
12:00
Lech Poznan
DVTK
12:00
Putnok
Ludogorets
12:00
CS U. Craiova
FK Komarov
12:30
FK Pardubice
Lugano
12:30
Stade Nyonnais
Pinkafeld
12:30
Grazer
KFC Lint
13:00
Lierse K.
Merelbeke
13:00
Gent
Neeroeteren
13:30
Patro Eisden
L. Mikulas
14:00
Ruzomberok