Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
Mioveni
Tunari
CF Intercity
Έλτσε
Patro Eisden
05:00
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Μπορντό
Σαουθάμπτον
Academica
Torreense
Leixoes U23
Salgueiros
Lusitania FC
Beira Mar
Leixoes
05:30
AD Fafe
Πάσος Φερέιρα
Felgueiras
Kashima
Μπράιτον
Belupo
06:00
St. Pauli
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Fremad Amager
Helsingor
Academico Viseu
Covilha
Ζιλ Βισέντε
Ρίο Άβε
Cerezo Osaka
Μπορούσια Ντόρτμουντ
Iwata
Ρεμς
Σάντα Κλάρα
08:00
Μορεϊρένσε
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Μποαβίστα
08:00
Casa Pia
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Grosuplje
Sencur
Amadora
Estoril
Σάντα Κλάρα
Μποαβίστα
Φαμαλικάο
Penafiel
FC Porto B
AVS
Mafra
Dezembro
Sporting B
Sao Joao Ver
Karlsruher
Munich 1860
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Swansea
Κολωνία
Monza
Alcione Milano (Ita)
Έμμεν
Verl
Σασουόλο
Trento
Βίλεμ
Patro Eisden
Oxford Utd
Exeter
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Βόλφσμπουργκ
Λιλ
Jedinstvo
Smederevo
Bohemians 1905 B
10:30
Hrebec (Cze)
Goztepe
Istra 1961
Ντεν Χάαγκ
Waregem
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Valenciennes
Umm-Salal
Elversberg
Χόφενχαϊμ
Μετς
Francs Borains
Cittadella
Real Vicenza
Besiktas
Bandirmaspor
Boulogne
Versailles
Ried
Bradford
Chambly
Rouen
Modena
Legnago Salus
Clermont
Le Havre
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Oberlausitz
Liberec B
Pelister
Voska Sport (Mkd)
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Virtus Verona
Βερόνα
HNK Gorica
Konyaspor
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Trapani
Cosenza
Sozopol
Spartak II (Bul)
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Frosinone
Bari
Dukla Prague B
Chomutov
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Brescia
Pergolettese
Grenoble
Bourg Peronnas
Μπολόνια
Brixen
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Horovicko
Pribram
Aluminij
Al Khaleej
Μπρεστ
Laval
Odra Wodzislaw (Pol)
Rozwoj Katowice
Barakaldo
Εϊμπάρ
Μαρσέιγ
Toulon
KF Gostivar
Detonit Junior
Caen
Le Mans
Sloga Vinica
Sasa
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
Neratovice
Kolin
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Kolovec
Domazlice
Belasica
Vardar Negotino (Mkd)
Cham
Baden
Σασουόλο
Sassuolo U19
St. Pauli
Λυών
Ozimek (Pol)
Podlesianka Katowice (Pol)
Ceska Lipa
Benesov
Vihren
Bregalnica Stip
Zdralovi
Sesvete
FC Rottach-Egern
Μπάγερν Μονάχου
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Αλκμάαρ
ΠΑΕ Άρης
Karlovac
Dubrava
Motorlet Prague
Zapy
Τβέντε
Σάλκε
Slany
Kladno
Νιμ
Istres
Al Feiha
Reichenau
Breda
Ο.Φ.Η.
Meyrin
Vevey
Sporting B
Trofense
CD Calahorra
Zaragoza
Woliborz
Jelenia Gora
Parndorf
Favoritner
Tomasov
Samorin U19
Wismar
Pampow
Βαλένθια
Αλαβές
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Φένλο
Al Rayyan
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Ath Bilbao B
Ponferradina
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Jette
RWDM 47
Yeclano
Cartagena
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Οσασούνα
Ουέσκα
Stern
Sparta Lichtenberg
Sion
Βιγιαρεάλ
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Buderich
Holzheimer
Santander
Αθλέτικ Μπιλμπάο
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Engers
Cosmos Koblenz
Galatasaray
Lecce
Χετάφε
Real Oviedo
Dep. La Coruna B
Silva SD
Hibernian
Watford
PSV Αϊντχόφεν
Eindhoven FC
Zeilsheim (Ger)
Hornau
Bettembourg
UNA Strassen
Bergantinos
Ferrol
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chester
Manchester Utd U21
Derby County
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
1874 Northwich
Salford
Birmingham
Rangers
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
Warrington
Salford
Πορτιμονένσε
Al-Nassr