Salgueiros
05:00
Vizela U23
Brentford
06:00
Amadora
Sapporo
06:00
Σεβίλλη
Curzon
08:00
Altrincham
Hamworthy
08:00
Christchurch
Pau
08:00
Martigues
Σπάρτα Ρόττερνταμ
08:00
Λαμία
Αλαβές
08:00
Tenerife
Urk
08:00
Jong Almere City
Chipstead
08:00
Three Bridges
Hayes & Yeading
10:00
St. Albans
Besiktas
11:00
Sakaryaspor
Helsingor
12:00
Holbaek
Χόφενχαϊμ
12:00
Norwich City
Caslav
12:00
Zivanice
Σπέτσια
12:00
Bochum
Ishoj IF
12:15
Tarnby FF
Odder
12:30
Hobro
Κάλιαρι
13:00
Catanzaro
Suderelbe
13:30
Turkiye Wilhelmsburg
Betekom
13:30
Tienen
Κάντιθ
13:30
Al Jazira
Breda
13:30
ΠΑΕ Άρης
Staphorst
13:30
HHC
Drogheda
14:00
Walsall
Telstar
14:00
Noordwijk
Excelsior Maassluis
14:00
TOGB
Bangor Amateurs (Nir)
14:00
Bangor FC
VV DOVO
14:00
Spakenburg
Barendrecht
14:00
USV Hercules
Guiseley
14:00
Barnsley U21 (Eng)
VVSB
14:00
Rijnsburgse Boys
Jena
14:00
Σαμπντόρια
Bristol Rovers
14:00
Plymouth
Katwijk
14:00
Lisse
Buckland
14:00
Yeovil
Lusitano GC
14:00
Al-Nassr
Gateshead
14:15
Carlisle
Marine
14:30
Bootle
Glenavon
14:30
Ballyclare
Chippenham Town
14:30
Eastleigh
Alfreton
14:30
Mansfield
Tottenham U21
14:30
Leyton Orient
Grimsby Town
14:30
Rotherham
Milton Keynes Dons
14:30
Portsmouth
Consett
14:30
South Shields
Ashington
14:30
Spennymoor
Workington
14:30
Bolton B
Hendon
14:30
Boreham Wood
Port Vale
14:30
Luton U21 (Eng)
Dunston
14:30
Darlington
Bolton
14:30
Stoke City
Wycombe
14:30
Watford
Salford
14:30
Preston
Kings Langley
14:30
Wealdstone
East Grinstead
14:30
Cray Valley Paper Mills
Boston
14:30
Notts County
Southport
14:30
Morecambe
Maidenhead
14:30
AFC Wimbledon
Φαμαλικάο
14:30
Deportivo La Coruna
AFC Totton
14:30
Eastbourne Borough
Bradford
14:30
Sunderland
Torquay
14:30
Exeter
United of Manchester
14:45
Farsley
Corinthian-Casuals
14:45
Leatherhead
Braintree
14:45
Bromley
Warrington
14:45
Oldham
Ashton Utd
14:45
Halifax
Scarborough Athletic
14:45
Hull U21
Hull City
14:45
Φιορεντίνα
Coventry
Έβερτον
Folkestone
14:45
Maidstone
Bury Town
14:45
Sudbury
Welling
14:45
Ebbsfleet
Aveley
14:45
Hashtag
Spalding United
14:45
Macclesfield
Knaphill
14:45
Kingstonian
Frome
14:45
Bath City
Dorchester
14:45
Larkhall
Buxton
14:45
Burton
Welwyn Garden
14:45
Wingate & Finchley
Avro (Eng)
14:45
Rochdale
Stotfold (Eng)
14:45
Hitchin
Marlow
14:45
Ardley
Hampton & Richmond
14:45
Oxford City
Enfield Town
14:45
Billericay
Carrick Rangers
14:45
Newington Youth
Westfield
14:45
Farnborough
Telford
14:45
Shrewsbury
Poole Town
14:45
Worthing
Bangor FC
14:45
Comber Rec
Tonbridge
14:45
Charlton U21
Hartlepool
14:45
Scunthorpe
Farnham
14:45
Bracknell
Clitheroe
14:45
Lancaster
Witham
14:45
Chelmsford
Barrow
14:45
Fylde
Tranmere
14:45
Blackpool
Aldershot
14:45
Crawley Town
Rushall
14:45
Tamworth
Hertford
14:45
Cheshunt
Hanwell Town
15:45
QPR U21
Μάντσεστερ Σίτι
Μπαρτσελόνα