CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Bordeaux
Southampton
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
5:00AM
Helmond
Academica
Torreense
Real Murcia B
Nottingham U21
Lusitania FC
Beira Mar
Leixoes
5:30AM
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Fremad Amager
Helsingor
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Gil Vicente
Rio Ave
Academico Viseu
Covilha
Kashima
Brighton & Hove Albion
Belupo
6:00AM
St. Pauli
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Sporting B
Sao Joao Ver
Amadora
Estoril
Famalicao
Penafiel
Mafra
Dezembro
FC Porto B
AVS
Boavista
8:00AM
Casa Pia
Grosuplje
Sencur
Santa Clara
8:00AM
Moreirense
Santa Clara
Boavista
Graficar Beograd
8:00AM
Rudar
Skala 1911
8:00AM
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Karlsruher
Munich 1860
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Swansea
FC Koln
Willem II
Patro Eisden
Monza
Alcione Milano (Ita)
FC Emmen
Verl
Sassuolo
Trento
Oxford Utd
Exeter
Jedinstvo
Smederevo
Bohemians 1905 B
10:30AM
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Elversberg
Hoffenheim
Cittadella
Real Vicenza
Valenciennes
Umm-Salal
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
CSM Satu Mare
11:00AM
Gloria 2018 Bistrita
Goztepe
Istra 1961
Den Haag
Waregem
Boulogne
Versailles
Ried
Bradford
Chambly
Rouen
Metz
Francs Borains
Modena
Legnago Salus
Clermont
Le Havre
Besiktas
Bandirmaspor
Sozopol
Spartak II (Bul)
Trapani
Cosenza
Frosinone
Bari
Oberlausitz
Liberec B
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Pelister
Voska Sport (Mkd)
HNK Gorica
Konyaspor
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Virtus Verona
Verona
Brest
Laval
St. Pauli
Lyon
Aluminij
Al Khaleej
Caen
Le Mans
Barakaldo
Eibar
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Cham
Baden
Kolovec
Domazlice
Pobeda
12:00PM
Kozuv Gevgelija
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Sassuolo
Sassuolo U19
Ceska Lipa
Benesov
Odra Wodzislaw (Pol)
Rozwoj Katowice
Grenoble
Bourg Peronnas
Sloga Vinica
Sasa
KF Gostivar
Detonit Junior
Horovicko
Pribram
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Vihren
Bregalnica Stip
Marseille
Toulon
Ozimek (Pol)
Podlesianka Katowice (Pol)
Bologna
Brixen
Neratovice
Kolin
Brescia
Pergolettese
Belasica
Vardar Negotino (Mkd)
Dukla Prague B
Chomutov
Karlovac
Dubrava
Slany
Kladno
AZ Alkmaar
Aris
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Zdralovi
Sesvete
Venlo
Al Rayyan
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Parndorf
Favoritner
FC Ludwigsfelder
1:00PM
BFC Preussen
Breda
OFI Crete
Wismar
Pampow
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Ath Bilbao B
Ponferradina
Sporting B
Trofense
Nimes
Istres
Tomasov
Samorin U19
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
Valencia
Alaves
CD Calahorra
Zaragoza
Al Feiha
Reichenau
Galatasaray
Lecce
Santander
Athletic Bilbao
Buderich
Holzheimer
Osasuna
Huesca
Engers
Cosmos Koblenz
Sion
Villarreal
Jette
RWDM 47
Suderelbe
1:30PM
Teutonia Ottensen
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Yeclano
Cartagena
Stern
Sparta Lichtenberg
Getafe
Real Oviedo
Hibernian
Watford
Dep. La Coruna B
Silva SD
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim (Ger)
Hornau
Bettembourg
UNA Strassen
Bergantinos
Ferrol
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
2:30PM
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chester
Manchester Utd U21
Derby County
Chesterfield
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
1874 Northwich
Salford
Birmingham
Rangers
Warrington
Salford
Portimonense
Al-Nassr