Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Έλτσε
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Pribram
Petrin Plzen
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mioveni
Unirea Bascov
KS Kuznia Ustron (Pol)
04:00
Pniowek
Admira Prague
Predni Kopanina
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Banik Most - Sous
Sokolov
Steaua Bucuresti
Alexandria
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Alcoyano
Seleccion AFE
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Filiasi
FC U Craiova
Vltavin
Zapy
Nottingham U21
Deportiva Minera
Benatky
04:15
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Sroda
Lech Poznan 2
I. Bratislava
Piestany
CF Intercity
Southampton U18
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Hostoun
Teplice B
Juventus U23
Pro Vercelli
Pardubice B
Velka Bites
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
Smederevo
Prijedor
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Naesby
05:00
Marienlyst
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Rosengard
IFK Trelleborg
Neustadt
Ebreichsdorf
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Espanyol
Girona
Amorebieta
Castro
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Ceska Lipa
Oberlausitz
Nysa
Woliborz
Elana Torun
Wikielec (Pol)
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Vitre
Fougeres
Suwalki
LKS Lomza
Μονπελιέ
Σαουθάμπτον
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Igalo
Sloboda
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2 (Pol)
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Jelenia Gora
Brzeg
Middelfart
Brabrand
Pelikan
Blonianka Blonie
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Kluczbork
Olawa (Pol)
Shimizu
Ρεμς
Trofense
05:30
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Young Boys
Thisted FC
TB Berlin
Polar Pinguin
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Pathum United
Kitchee
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak (Pol)
Zawisza (Pol)
Legia II
Coruxo FC
Lugo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Ljungskile
FBK Karlstad
AVS
Sporting de Gijón
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Naestved
Helsingor
Aarhus Fremad
Lyseng
Τοντέλα
Covilha
Bristol Rovers
Πορτιμονένσε
Skive
VSK Aarhus
AFC
Huizen
Santander
Εϊμπάρ
Kobe
Τότεναμ
Ουτρέχτη
Λανς
Eskilsminne
Karlstad
Real Oviedo B
Langreo
Dordrecht
Shamal
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Ρίο Άβε
Σάντα Κλάρα
Jong AZ
Genk U23
Torns
Ariana
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Rizespor
07:00
Νις
Tvaakers
Kongahalla
Lunds
07:00
Olympic
Angelholms
Hassleholms IF
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Wehen
Μετς
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Excelsior Maassluis
GOES
Blauw Geel
Eindhoven FC
Atl. Paso
Tenerife
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Βίλεμ
Σπάρτα Ρόττερνταμ
Swansea
Vardar
Bangor FC
07:00
Ballymacash (Nir)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Kaiserslautern
Munich 1860
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Crawley Town
Κρίσταλ Πάλας
Braunschweig
VfL Osnabruck
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Bristol City
Exeter
Leotar
08:00
Posusje (Bih)
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Αστέρας Τρίπολης
08:00
Παναιτωλικός ΓΦΣ
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Trollhattan
Vanersborgs IF
Southend
Gillingham
Scunthorpe
Halifax
Falkenbergs
Kristianstads
Cray Valley Paper Mills
Welling
Μορεϊρένσε
08:00
Penafiel
Ilkeston
Anstey Nomads
Kladno
FC Pencin
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Chambly
08:00
Chantilly
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Avro (Eng)
08:00
Curzon
Ingolstadt
Ulm
Valenciennes
Helmond
Φαμαλικάο
Casa Pia
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Walsall
Birmingham
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
OS Belenense
08:00
Torreense
Maldon & Tiptree
Stortford
Karlbergs
IK Franke
Villefranche
08:00
Saint Priest
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Macclesfield
08:00
Buxton
Bastia
08:00
Rodez
AFC Stoneham
08:00
Ascot
FC Bihor
08:00
Zalau
Stratford
08:00
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Enfield Town
Hendon
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Μάιντζ
Preussen Munster
Braga B
08:00
Felgueiras
Amiens
08:00
Boulogne
Folkestone
Margate
Estoril
Leiria
Vipers
08:00
Police FC
Slough
Potters
Ντεν Χάαγκ
Deinze
RKAV Volendam
Volendam
Chomutov
Usti nad Labem
Mannheim
RWDM 47
Μποαβίστα
08:00
Academico Viseu
Laval
08:00
Concarneau
Γουέστ Μπρομ
Mallorca
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Έμμεν
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Torslanda
08:00
Lindome
Schott Mainz
Hornau
Eupen
Βάαλβαϊκ
Energie Cottbus
Hannover II
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Eemdijk
Sportlust
Ter Leede
Noordwijk
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Weymouth
Bournemouth U21
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Αλκμάαρ
Αταλάντα
TS Galaxy
Άουγκσμπουργκ
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Βάαλβαϊκ
Hansa Rostock
Λάτσιο
Dordrecht
ΠΑΕ Άρης
Brackley
Northampton
Waregem
Red Star
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Hull City
Νιουκάστλ
Brighton U21
09:00
Bromley
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Stockport
Stoke City
Kidderminster
Newport
Chippenham Town
09:00
Melksham
Magdeburg
Σαμπντόρια
Doncaster
Middlesbrough
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
Portadown
09:00
Ballinamallard
Katwijk
Telstar
Barry
09:30
Swansea U21
Nijmegen
Ολυμπιακος
Briton Ferry
09:30
Worcester
Spakenburg
09:30
GVVV
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Βόλφσμπουργκ
Karlsruher
09:30
Στρασβούργο
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
York
10:00
Notts County
Chorley
10:00
Liverpool U21
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie (Bul)
Harrogate
10:00
Lincoln City
Rushall
10:00
West Brom U23
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Cinderford
10:00
Highworth
Μποαβίστα
10:00
Arouca
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Morpeth
10:00
Darlington
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Whitehawk
10:00
Worthing
Dorchester
10:00
Bemerton
Leiston
10:00
Kings Lynn
Taby
10:00
Haninge
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers (Eng)
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Salford
Έβερτον
Carshalton
10:00
Marlow
Grays
10:00
Ware
Reading
10:00
QPR
Cliftonville
10:00
Southport
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Bootle
10:00
Bala
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Stalybridge
10:00
Hyde
Mantova
10:00
Carpi
Barrow
10:00
Real Union
Alvechurch
10:00
Bedworth
Tamworth
10:00
Crewe
Crumlin United
10:00
Crusaders
Institute
10:00
Dungannon
Clitheroe
10:00
Accrington
Hednesford
10:00
Newtown
Salisbury
10:00
Woking
Chatham
10:00
Maidstone
Guiseley
10:00
Leeds U21
Redditch
10:00
Walsall W.
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Farnborough
10:00
Yeovil
Oss
10:00
Al Nasr
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Caen
10:00
Quevilly Rouen
South Shields
10:00
Grimsby Town
Bath City
10:00
Bristol City U21
Dorking
10:00
Farnham
Marine
10:00
Widnes
Annan
10:00
Kilmarnock
Thame
10:00
Banbury
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Fylde
10:00
Tranmere
Hornchurch
10:00
Barnet
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Halesowen
10:00
Hereford
Rochdale
10:00
Carlisle
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Bromsgrove
10:00
Solihull
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Peterborough Sports
10:00
Boston
Witton
10:00
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ashington
10:00
Workington
Torquay
10:00
Plymouth
Dartford
10:00
Sutton
Lancing
10:00
Hastings
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Le Havre
Λοριάν
Tamworth
10:00
Stourbridge
Ballyclare
10:00
Glentoran
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Dover
10:00
Tonbridge
AFC Totton
10:00
Aldershot
Coleraine
10:00
Annagh
Horndean
10:00
Bognor
Shrewsbury
10:00
Derby County
Wroxham
10:00
Cheshunt
Chester
10:00
Altrincham
Quorn
10:00
Ossett United
Hanworth
10:00
Billericay
Rotherham
10:00
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Burton
10:00
Port Vale
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Preston
10:00
Φιορεντίνα
Blackpool
10:00
Sunderland
Dundela
10:00
Linfield
Merstham
10:00
Leatherhead
Aveley
10:00
Colchester U21
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Graafschap
10:00
Verl
Larne
10:00
Rangers 2
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Ουντινέζε
10:00
Κολωνία
Τορίνο
10:00
Cremonese
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Consett
10:00
Blyth Spartans
H&W Welders
10:00
Loughgall
Spennymoor
10:00
Whitby
Roda
10:30
Alemannia Aachen
Σεντ Ετιέν
10:30
Βιγιαρεάλ
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Μπολόνια
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Guingamp
11:00
Le Havre
Ναντ
11:00
Dunkerque
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Ρεν
11:00
Ανζέρ
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Chateauroux
11:00
Troyes
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Ουνιόν Βερολίνου
Rangers
Smouha
11:00
Kazma SC
Grenoble
11:00
Auxerre
Andover Town
11:00
Lymington
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Ουτρέχτη
11:00
Λανς
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00
Padova
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Versailles
11:00
UNFP
Modena
11:00
SG City Nova (Ita)
Echallens
11:00
Vevey
Voska Sport (Mkd)
11:30
Suhareka
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bashkimi
11:30
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Sileks
11:30
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30
Borec
RFC Liege
12:00
Maastricht
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Varazdin
12:00
Al-Raed
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Rodez
12:00
Σεντ Ετιέν
Heist
12:00
Lierse K.
FK Vozdovac
12:00
Vrsac (Srb)
Ρόμα
12:00
Toulouse
Ατλέτικο Μαδρίτης
12:00
Numancia
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
Lusitania FC
12:00
Μποαβίστα
Caen
12:00
Le Havre
Μαρσέιγ
12:00
Pau
Tirsense
12:00
Salgueiros
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Caldas
12:00
Mafra
Λοριάν
12:00
Guingamp
Clermont
12:00
Annecy
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Aluminij
12:00
Dob
PSV Αϊντχόφεν
Βαλένθια
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Νιμ
13:00
Aubagne
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Ουέσκα
13:00
Osasuna B
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Chaves
Νασιονάλ Μαδέιρα
Macva
13:00
Sloven Ruma
Eldense
13:00
Real Oviedo
Ponferradina
13:00
Tudelano
Malaga
13:30
Almeria
Αλαβές
Λεβάντε
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Πάρμα
Ίντερ
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Χετάφε
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Vizela
14:00
Πάσος Φερέιρα
Sabadell
14:00
Gimnastic
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Βαγιαδολίδ
14:00
Burgos
Σπόρτινγκ
14:30
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Βερόνα
14:30
FeralpiSalo
Πορτιμονένσε
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Κροτόνε
Τσέλσι
Celtic
Μάντσεστερ Σίτι
Μίλαν
Γούλβς
Γουέστ Χαμ
Vancouver Whitecaps
Wrexham