Χουάρεθ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Kfar Shalem
Karlovac
Kustosija
Obolon Brovar Kyjev
Veres Rivne
Sigma Olomouc U19
Brno U19
Murcia
Millwall
Sloboda
Radnik
AC Ajaccio
Martigues
Kolos Kovalyovka
Dinaz Vyshgorod
Mamelodi Sundowns
Al Arabi
Al Wakra
Castellon
Kolos Kovalyovka
06:00
Nyva Vinnycja
Cambuur
Den Bosch
Barnsley
Mallorca
Arouca
Τοντέλα
Φράιμπουργκ
Greuther Furth
Βέρντερ Βρέμης
Sheffield Wednesday
Levante B
Qatar SC
Jong PSV
Club Brugge KV U23
Empoli
Σπέτσια
Sariyer
Keciorengucu
Kleczew
Warta Sieradz
Slask Wroclaw 2
Kluczbork
Kolos Kovalyovka
Lebedin
Al Ahli SC
Al-Gharafa
Breda
Lierse K.
Ολυμπιακος
Al Qadisiya
Al-Hilal
Mamelodi Sundowns
Cittadella
Este
Bourges 18
Orleans
Rouen
Beauvais
Nurnberg
Γιουβέντους
Zielona Gora
Swinoujscie
Rozova Dolina
Yambol 1915
Liefering
11:00
LASK (Am)
Real Vicenza
ArzignanoChiampo
Wadi Degla (Egy)
Al Qadisiya
Evian TG
Paris FC
SV Dessau 05
Sandersdorf
Czarni Polaniec
Wisloka Debica
Birkirkara
Naxxar Lions
Heidenheim
Normannia Gmund (Ger)
TuS Makkabi Berlin
Berliner
Hoogstraten
Anderlecht U23
Valladolid B
Rayo Cantabria
Kromeriz
Zbrojovka Brno B
Beltinci
Varazdin
Zavrc
NK Carda Martjanci
AEL Limassol
Anorthosis
Nancy
Virton
Θέλτα
Ζιλ Βισέντε
Lewart Lubartow (Pol)
Wilga Garwolin (Pol)
Tenerife
Al Shabab
SC Kundl
Kufstein
Ζβόλε
Graafschap
Χέρακλες
Excelsior
Villarreal B
Hercules
La Louviere
Red Star
RW Essen
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Weinland Gamlitz
13:00
Weindorf
Wiener Sportklub
Lac Inter
Χέρενφεν
Rayo Vallecano
Arenteiro
Compostela
Wolkersdorf (Aut)
13:30
Stadlau
Sochaux
Ντιζόν
Norwich City
Magdeburg
Oudenaarde
Gent U21
Hurth
Karbach
Meyrin
Grand-Saconnex
Exmouth Town
Poole Town
Λέστερ
Palermo
Portstewart
Coleraine
Sholing
Hemel
Tiverton
Truro
Hitchin
Edgware Town
Stamford
Peterborough
Leamington
Leicester U21
Morecambe
Blackburn
Bolton
Φιορεντίνα
Chippenham Town
Larkhall
Merthyr Town
Penybont
Sheppey United
Gillingham
Dergview
Cockhill
Braintree
Cambridge Utd
Chatham
Three Bridges
Cheltenham
Bristol City
Ashton Utd
Warrington
Cray
Crystal Palace U18
Bishops
Taunton
Nantwich
Prescot
Dundee Utd
Luton
Bracknell
Binfield
Long Eaton
Chesterfield
Σεβίλλη
Al-Ittihad FC
Λίβερπουλ
Μπέτις
Dortmund II
Almere City
Sibenik
14:00
GOSK Gabela