Dinamo Zagreb - Anderlecht : Europa League - Ποδόσφαιρο. Ζωντανά στην TV, Ζωντανή ροή

Dinamo Zagreb - Anderlecht

ΠοδόσφαιροΠοδόσφαιρο

Europa League Europa League

#19 Dinamo Zagreb Κροατία
15 Οκτ
15:00
Anderlecht #23Βέλγιο
Europa League
Στιγμιότυπα
2026
Youtube
Στιγμιότυπα: Dinamo Zagreb - Lokomotiva (3-2) | SuperSport HNL
20 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: Dinamo Zagreb - Lokomotiva (3-2) | SuperSport HNL
20 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: Anderlecht - Λυών (1-2) | Europa League
17 Σεπ | RSC Anderlecht
Youtube
Στιγμιότυπα: Hapoel Beer Sheva - Dinamo Zagreb (0-0) | Europa League
16 Σεπ | Arena Sport TV
Youtube
Στιγμιότυπα: Osijek - Dinamo Zagreb (4-2) | SuperSport HNL
13 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: Osijek - Dinamo Zagreb (4-2) | SuperSport HNL
12 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: NK Bedem Ivankovo - Dinamo Zagreb (0-4) | Croatian Cup
9 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: Dinamo Zagreb - HNK Gorica (1-0) | SuperSport HNL
5 Σεπ | Hrvatska Nogometna Televizija
Youtube
Στιγμιότυπα: Anderlecht - Kortrijk (1-0) | Jupiler League
4 Σεπ | Pro League
Youtube
Στιγμιότυπα: Istra 1961 - Dinamo Zagreb (2-2) | SuperSport HNL
29 Αυγ | Hrvatska Nogometna Televizija
Εμφάνιση άλλων βίντεο (+7)
Μοιράσου με φίλους

Dinamo Zagreb

Anderlecht

Goalkeepers
1 Danijel Zagorac
33 Ivan Nevistic
40 Dominik Livakovic
Defenders
2 Sadegh Moharrami
4 Bosko Sutalo
6 Maxime Bernauer
13 Stefan Ristovski
15 Bogdan Mykhaylichenko
28 Kevin Theophile-Catherine
37 Josip Sutalo
39 Mauro Perkovic
55 Dino Peric
Midfielders
7 Luka Ivanusec
8 Anes Krdzalic
10 Martin Baturina
14 Robert Ljubicic
17 Fran Topic
19 Ivan Saranic
23 Daniel Stefulj
25 Petar Sucic
27 Josip Misic
30 Takuro Kaneko
31 Marko Bulat
36 Luka Vrbancic
42 Luka Lukanic
Forwards
9 Sandro Kulenovic
9 Bruno Petkovic
11 Mahir Emreli
11 Bartol Barisic
17 Toni Majic
18 Josip Drmic
20 Antonio Marin
30 Jakov Vasilj
39 Deni Juric
41 Gabrijel Rukavina
70 Luka Menalo
77 Dario Spikic
90 Duje Cop
Coach
Igor Biscan
Α N Ι Ή Γκολ Πόν
1 Γιουβέντους 1 1 0 0 5:0 3
2 Κρίσταλ Πάλας 1 1 0 0 4:0 3
3 Sparta Prague 1 1 0 0 4:1 3
4 Besiktas 1 1 0 0 4:1 3
5 Royale Union SG 1 1 0 0 3:0 3
6 Ferencvaros 1 1 0 0 3:1 3
7 Μπενφίκα 1 1 0 0 2:0 3
8 Μπάγερ Λεβερκούζεν 1 1 0 0 2:0 3
9 Ο.Φ.Η. 1 1 0 0 2:0 3
10 Bournemouth 1 1 0 0 2:1 3
11 Λυών 1 1 0 0 2:1 3
12 Torreense 1 1 0 0 2:1 3
13 Ολυμπιακος 1 1 0 0 2:1 3
14 Salzburg 1 1 0 0 1:0 3
15 Sunderland 1 1 0 0 1:0 3
16 Omonia 1 1 0 0 1:0 3
17 Sturm Graz 1 0 1 0 0:0 1
18 Ρεν 1 0 1 0 0:0 1
19 Dinamo Zagreb 1 0 1 0 0:0 1
20 Hapoel Beer Sheva 1 0 1 0 0:0 1
21 Jagiellonia 1 0 0 1 1:2 0
22 Σοσιεδάδ 1 0 0 1 1:2 0
23 Anderlecht 1 0 0 1 1:2 0
24 Lillestrom 1 0 0 1 1:2 0
25 Θέλτα 1 0 0 1 0:1 0
26 Αλκμάαρ 1 0 0 1 0:1 0
27 Levski 1 0 0 1 0:1 0
28 Celtic 1 0 0 1 1:3 0
29 Χόφενχαϊμ 1 0 0 1 0:2 0
30 Μίλαν 1 0 0 1 0:2 0
31 Celje 1 0 0 1 0:2 0
32 Μαρσέιγ 1 0 0 1 1:4 0
33 Ararat-Armenia 1 0 0 1 1:4 0
34 Plzen 1 0 0 1 0:3 0
35 Lech Poznan 1 0 0 1 0:4 0
36 Nijmegen 1 0 0 1 0:5 0
# Player Team G A
1. Marius Lupu. Marius Lupu Corvinul Hunedoara 3 0
2. Anthony Ujah. Anthony Ujah Botev Plovdiv 2 1
3. Matus Maly. Matus Maly Ruzomberok 2 0
3. Angel Rodado. Angel Rodado Wisla 2 0
5. . Baidoo M. Elfsborg 1 2
5. . Ivanovic I. Tobol 1 2
7. Besfort Zeneli. Besfort Zeneli Elfsborg 1 1
7. Jan Repas. Jan Repas Maribor 1 1
7. Nwachukwu. Nwachukwu Botev Plovdiv 1 1
7. . Hult N. Elfsborg 1 1
7. . Eriksen K. Molde 1 1
7. Magnus Wolff Eikrem. Magnus Wolff Eikrem Molde 1 1
7. . Allach A. Sheriff Tiraspol 1 1
14. Jalal Abdullai. Jalal Abdullai Elfsborg 1 0
14. Anastasios Bakasetas. Anastasios Bakasetas Panathinaikos 1 0
14. . Baldursson A. F. Elfsborg 1 0
14. Etienne Beugre. Etienne Beugre Maribor 1 0
14. . Jansson I. Rapid Vienna 1 0
14. . Iliev N. Botev Plovdiv 1 0
14. Ricardo Horta. Ricardo Horta Braga 1 0
15 Οκτ
Πέμπτη
Sparta Prague
Sparta Prague
12:45
Lillestrom
Lillestrom
Celje
Celje
12:45
Omonia
Omonia
Salzburg
Salzburg
12:45
Μίλαν
Μίλαν
Λυών
Λυών
12:45
Κρίσταλ Πάλας
Κρίσταλ Πάλας
Αλκμάαρ
Αλκμάαρ
12:45
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Torreense
Torreense
12:45
Sunderland
Sunderland
Royale Union SG
Royale Union SG
12:45
Σοσιεδάδ
Σοσιεδάδ
Lech Poznan
Lech Poznan
12:45
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Μαρσέιγ
Μαρσέιγ
15:00
Ολυμπιακος
Ολυμπιακος
Ferencvaros
Ferencvaros
15:00
Plzen
Plzen
Μπενφίκα
Μπενφίκα
15:00
Celtic
Celtic
Ρεν
Ρεν
15:00
Ο.Φ.Η.
Ο.Φ.Η.
Jagiellonia
Jagiellonia
15:00
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
15:00
Anderlecht
Anderlecht
Nijmegen
Nijmegen
15:00
Levski
Levski
Χόφενχαϊμ
Χόφενχαϊμ
15:00
Besiktas
Besiktas
Bournemouth
Bournemouth
15:00
Sturm Graz
Sturm Graz
Θέλτα
Θέλτα
15:00
Γιουβέντους
Γιουβέντους