Toggle navigation
Huis
Kalender
Gratis mobiele app
Live streams
Hoogtepunten
Gratis widgets
Contacteer ons
Live Sports TV-gids
| Mis nooit meer een live wedstrijd!
Mobiele app
Hoogtepunten
Kalender
Alle
Station
Gids
Liga
Team
11:35 AM
Alle
Station
Gids
Liga
Team
Guelor Sondi - Robert Simbowe : Extreme Fighting Championship - MMA. Live tv kijken, online livestreams
Guelor Sondi - Robert Simbowe
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Guelor Sondi
Robert Simbowe
Black Tiger
Zuid-Afrika
Zambia
jun 15
1:00 PM
Volgen
Volgen
0-1-0
RECORD
3-5-0
KO/TKO
33%
SUB
67%
DEC
0%
-
HEIGHT
68 in
154 lbs
WEIGHT
154 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Laatste gevechten
Loss Submission
[09-08-2022] Kaleka Kabanda
EFC 97 - EFC Worldwide 97
Ronde 2 | 1:30
Loss Submission
Tapiwa Katikati [11-03-2022]
EFC 99 - EFC Worldwide 99
Ronde 1 | 1:49
Win TKO
[06-04-2022] Elvis Ngwalangwala
EFC 94 - EFC Worldwide 94
Ronde 1 | 3:34
Win Submission
Given Majuba [07-16-2022]
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Ronde 1 | 4:01
Loss Submission
[05-07-2022] Tapiwa Katikati
EFC Worldwide - Fight Night 2
Ronde 2 | 3:21
Loss Decision
Boule Godogo [04-09-2022]
EFC 93 - EFC Worldwide 93
Ronde 3 | 5:00
Win TKO
[03-05-2022] Hanro Enslin
EFC 92 - EFC Worldwide 92
Ronde 2 | 0:00
Loss UD
Rocky Illunga [06-12-2021]
EFC 86 - EFC Worldwide 86
Ronde 3 | 5:00
Win KO
[11-06-2021] Warren Richards
EFC 90 - EFC Worldwide 90
Ronde 1 | 3:16
Loss Submission
Tyson Chelin [10-07-2017]
EFC 64 - EFC Worldwide 64
Ronde 1 | 3:25
Loss Submission
[09-10-2021] Ashley Calvert
EFC 89 - EFC Worldwide 89
Ronde 1 | 1:26
Win TKO
Anicet Kanyeba [05-13-2017]
EFC 59 - EFC Worldwide 59
Ronde 1 | 1:57
Extreme Fighting Championship
Share with Friends
Strijd kaart
Other MMA Events
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
jun 15
donderdag
Igeu Kabesa
Title fight - Featherweight
Vince Bembe
Tapiwa Katikati
Lightweight
Cole Henning
Sifiso Ngcobo
Bantamweight
Roevan De Beer
Guelor Sondi
Lightweight
Robert Simbowe
Alle MMA-wedstrijden
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
jun 7
|
The Green Halls | Riyadh
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
jun 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
jun 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Nunes vs. Aldana
UFC 289
jun 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
jun 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
jun 15
|
Accor Arena | Paris
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
jun 15
|
St. Petersburg
Delija vs. Greene
PFL 5
jun 15
|
The Green Halls | Riyadh
Sweeney vs. Begosso
LFA 160
jun 15
|
LA, California
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
jun 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
jun 16
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
jun 16
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
jun 16
|
Festhalle | Frankfurt
Formela vs. Akishev
FEN 47
jun 16
|
Hala Mosir | Pila
Williams vs. Missin
FCC 34
jun 16
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
jun 18
|
Cote Dor | St. Pierre
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
jun 22
|
Cote Dor | St. Pierre
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
jun 22
|
The Green Halls | Riyadh
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
jun 23
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Walker vs. Trujillo
Fury FC 80
jun 24
|
Imagen Venues | Houston, TX
Kies uw tijdzone
Tijdzone
Tijd
11:35 AM