Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:54 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Geraldo Coelho de Lima Neto - Vanilton Antunes : Legacy Fighting Alliance - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Geraldo Coelho de Lima Neto - Vanilton Antunes
MMA
Legacy Fighting Alliance
Title fight - Welterweight
Cide Casa Branca | Caraguatatuba
Geraldo Coelho de Lima Neto
Luan Santana
Vanilton Antunes
Brezilya
Brezilya
Tem 7
8:00 PM
Follow
Follow
18-6-0
RECORD
15-6-0
50%
KO/TKO
87%
39%
SUB
7%
11%
DEC
7%
72 in
HEIGHT
-
170 lbs
WEIGHT
170 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win UD
[09-02-2023] Magnus Kelly Conrado
LFA 166 - Neto vs. Conrado
Round 5 | 5:00
Win TKO
Wendell de Oliveira Marques [12-04-2022]
FK MMA - The Conqueror vs. Favela Kombat
Round 2 | 0:00
Win Submission
[05-27-2023] Argemiro Delmandes
LFA 159 - Bellato vs. Dos Santos
Round 1 | 3:18
Win TKO
Alexandre Pezao [10-15-2022]
WOCS 60 - Watch Out Combat Show 60
Round 1 | 0:00
Win KO
[06-24-2022] Luis Henrique da Silva Monteiro
Iron Man MMA - Iron Man MMA 24
Round 3 | 4:51
Loss Submission
Willker Lemos [05-29-2022]
BFS 10 - Brazilian Fighting Series 10
Round 3 | 1:35
Win Submission
[04-08-2022] Vladimir Haroldo Silva Santos Junior
Iron Man MMA - Iron Man MMA 23
Round 1 | 4:30
Win UD
Uemerson Ferreira [11-21-2021]
FK MMA - Favela Kombat 35
Round 3 | 5:00
Win KO
[07-30-2021] Marcio Henrique Castanheira
Iron Man MMA - Iron Man MMA 21
Round 1 | 3:10
Loss KO
Sergey Romanov [04-17-2021]
OFC 3 - Open Fighting Championship 3
Round 1 | 0:25
Win TKO
[05-28-2021] Willian Telles
Samurai FC 25 - Samurai Fight Combat
Round 1 | 0:42
Win ko
Jose Heraldo De Souza Alves [11-08-2020]
Shooto Brazil - Shooto Brazil 103
Round 1 | 1:45
Legacy Fighting Alliance
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
LFA 78
LFA 79
LFA 80
LFA 82
LFA 83
LFA 84
LFA 84
LFA 86
LFA 87
LFA 87
LFA 88
LFA 89
LFA 91
LFA 93
LFA 94
LFA 95
MFP
LFA 97
LFA 99
LFA 100
LFA 101
MFP
LFA 103
LFA 104
LFA 105
LFA 107
LFA 108
LFA 110
LFA 111
LFA 112
LFA 114
LFA 115
LFA 116
LFA 119
LFA 120
LFA 121
LFA 123
LFA 124
LFA 125
LFA 126
LFA 127
LFA 128
LFA 129
LFA 130
LFA 131
LFA 133
LFA 134
LFA 135
LFA 136
LFA 137
LFA 139
LFA 140
LFA 140
LFA 141
LFA 142
LFA 143
LFA 150
LFA 151
LFA 152
LFA 153
LFA 154
LFA 155
LFA 156
LFA 157
LFA 158
LFA 159
LFA 160
LFA 162
LFA 164
LFA 165
LFA 166
LFA 168
LFA 169
LFA 170
LFA 171
LFA 172
LFA 173
Oktagon 51
LFA 175
LFA 176
LFA 177
LFA 178
LFA 179
LFA 181
LFA 182
LFA 183
LFA 184
Tem 7
Cuma
Jefferson Nascimento
Round 3 Decision (Split)
Italo Gomes
Wellinton Prado
Marcio dos Santos Barbosa
Round 1 TKO (Punch)
Rose Conceicao
Round 5 Decision (Unanimous)
Elaine Cristina Lopez Pinheiro
Geraldo Coelho de Lima Neto
Title fight - Welterweight
Vanilton Antunes
Tüm MMA maçları
Fagundes vs. Santos
Shooto 118
Haz 29
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Nieto vs. Rubio
LUX 33
Haz 29
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Bonner vs. Stewart
CW 156
Haz 30
|
Braehead Arena | Glasgow
Strickland vs. Magomedov
UFC ON ESPN 48
Haz 30
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Martinez vs. Joblin
Eternal MMA 77
Haz 30
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nuzzi vs. Nezhad
PFL Europe 2
Tem 7
|
The Green Halls | Riyadh
Volkanovski vs. Rodriguez
UFC 290
Tem 8
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Kiatmoo9 vs. Khalilov
One On Prime 12
Tem 13
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Holm vs. Silva
UFC ON ESPN 49
Tem 14
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Fries vs. Bajor
KSW 84
Tem 14
|
Ergo Arena | Gdansk
Moreno vs. Jones
Fury FC 81
Tem 15
|
Imagen Venues | Houston, TX
Stanton vs. Webb
CW 157
Tem 20
|
Braehead Arena | Glasgow
Pick your timezone
Timezone
Time
9:54 AM