Ποδόσφαιρο
Αργεντινή

Velez Sarsfield

Στιγμιότυπα
2026
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Gimnasia Mendoza (1-0) | Liga Profesional
Οκτ 18 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Lanus - Velez Sarsfield (2-0) | Liga Profesional
Οκτ 12 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Platense (2-2) | Liga Profesional
Οκτ 6 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Tigre (3-2) | Liga Profesional
Σεπ 21 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Newells Old Boys - Velez Sarsfield (1-1) | Liga Profesional
Σεπ 11 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Estudiantes L.P. (1-0) | Liga Profesional
Σεπ 6 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Deportivo Riestra - Velez Sarsfield (1-1) | Liga Profesional
Αυγ 29 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: River Plate - Velez Sarsfield (2-2) | Liga Profesional
Αυγ 24 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Defensa y Justicia (1-1) | Liga Profesional
Αυγ 18 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Boca Juniors - Velez Sarsfield (1-1) | Liga Profesional
Αυγ 9 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Independiente (1-0) | Liga Profesional
Αυγ 4 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Talleres Cordoba - Velez Sarsfield (1-3) | Liga Profesional
Ιουλ 31 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Instituto (1-0) | Liga Profesional
Ιουλ 25 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Gimnasia La Plata (0-1) | Liga Profesional
Μαΐ 11 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Youtube
Στιγμιότυπα: Velez Sarsfield - Newells Old Boys (1-1) | Liga Profesional
Μαΐ 5 | SAF Superliga Argentina de Fútbol
Εμφάνιση άλλων βίντεο (+11)
Velez Sarsfield
Velez Sarsfield - Τα παιχνίδια ζωντανά σε τηλεόραση
Οκτ 25
Αύριο
Οκτ 31
Σάββατο
Νοε 8
Κυριακή