Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Steaua Bucuresti
Alexandria
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Admira Prague
Predni Kopanina
Chernomorets 1919
Zagorets
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Banik Most - Sous
Sokolov
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Stechovice
Kolin
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Pribram
Petrin Plzen
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
I. Bratislava
Piestany
Smederevo
Prijedor
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Pardubice B
Velka Bites
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
Hostoun
Teplice B
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Igalo
Sloboda
Montpellier
Southampton
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
Jelenia Gora
Brzeg
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Kluczbork
Olawa (Pol)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Nysa
Woliborz
Rosengard
IFK Trelleborg
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Suwalki
LKS Lomza
Vitre
Fougeres
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Fremad Amager
Avarta
Neustadt
Ebreichsdorf
Amorebieta
Castro
Espanyol
Girona
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Middelfart
Brabrand
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Satun Utd
Port MTI FC
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Naestved
Helsingor
Aarhus Fremad
Lyseng
Santander
Eibar
Coruxo FC
Lugo
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
AFC
Huizen
AVS
Sporting de Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Tondela
Covilha
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Zawisza (Pol)
Legia II
Skive
VSK Aarhus
Ljungskile
FBK Karlstad
Jong AZ
Genk U23
Torns
Ariana
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Atl. Paso
Tenerife
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Tvaakers
Kongahalla
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Willem II
Sparta Rotterdam
Lunds
Olympic
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Angelholms
Hassleholms IF
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Colchester
Peterborough
Falkenbergs
Kristianstads
Saarbrucken
Hesperange
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Kladno
FC Pencin
Chambly
8:00AM
Chantilly
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
SG Dynamo Dresden
Regensburg
Moreirense
Penafiel
Valenciennes
Helmond
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Laval
8:00AM
Concarneau
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Leotar
8:00AM
Posusje
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Maldon & Tiptree
Stortford
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Enfield Town
Hendon
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Folkestone
Margate
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
Vipers
8:00AM
Police FC
RKAV Volendam
FC Volendam
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Chomutov
Usti nad Labem
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
West Brom
Mallorca
Bastia
8:00AM
Rodez
Ilkeston
Anstey Nomads
Elversberg
Viktoria Koln
Schott Mainz
Hornau
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Energie Cottbus
Hannover II
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Utrecht
Lens
Cray Valley Paper Mills
Welling
Estoril
Leiria
Braga B
Felgueiras
Scunthorpe
Halifax
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Eupen
Waalwijk
Walsall
Birmingham
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Bristol City
Exeter
Karlbergs
IK Franke
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Kettering
Basford
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Dordrecht
Aris
Glebe
Carrick Rangers
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
TS Galaxy
Augsburg
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
AZ Alkmaar
Atalanta
Magdeburg
Sampdoria
Waregem
Red Star
Kidderminster
Newport
Brackley
Northampton
Portadown
Ballinamallard
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Roda
9:00AM
Waalwijk
Jong Utrecht
Francs Borains
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Rotherham
Sheffield United
Blackpool
Sunderland
Chatham
Maidstone
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Consett
Blyth Spartans
Le Havre
Lorient
Amiens
Boulogne
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
Hyde
Ballyclare
Glentoran
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Oss
10:00AM
Al Nasr
Rushall
West Brom U23
Boavista
10:00AM
Arouca
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Chertsey
Hampton & Richmond
Coventry Sphinx
Nuneaton
Udinese
FC Koln
Hornchurch
Barnet
Leiston
Kings Lynn
Ashington
Workington
Salford
Everton
Bootle
Bala
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Whitehawk
Worthing
Dover
Tonbridge
Grays
10:00AM
Ware
Peterborough Sports
Boston
Quorn
Ossett United
Sturm Graz
Grosuplje
Chester
Altrincham
Mansfield
Oxford Utd
Crumlin United
Crusaders
Horndean
Bognor
Preston
Fiorentina
Aveley
Colchester U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Dundela
Linfield
Guiseley
Leeds U21
Marine
Widnes
Fylde
Tranmere
Salisbury
Woking
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie
Swindon Supermarine
Evesham
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Walton & Hersham
Lewes
Avro
Curzon
H&W Welders
Loughgall
Eastbourne Borough
Charlton U21
Radcliffe Borough
Oldham
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Halesowen
Hereford
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Macclesfield
Buxton
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Mantova
10:00AM
Carpi
Cliftonville
Southport
Dartford
Sutton
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Reading
QPR
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Lommel SK
Al Ahli SC
Witton
Lancaster
Egham
Corinthian-Casuals
Hanworth
Billericay
Institute
Dungannon
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby County
Tamworth
10:00AM
Crewe
South Shields
Grimsby Town
Clitheroe
Accrington
Graafschap
Verl
Merstham
Leatherhead
Redditch
Walsall W.
Bath City
Bristol City U21
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Farnborough
Yeovil
Harrogate
Lincoln City
Ipswich
Dusseldorf
Alton FC
Baffins Milton Rovers
Spennymoor
Whitby
Thame
Banbury
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Dorchester
Bemerton
Rizespor
Nice
Fleetwood Town
Hearts
Chippenham Town
Melksham
Morpeth
Darlington
Rochdale
Carlisle
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Carshalton
Marlow
York
Notts County
Caen
Quevilly Rouen
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Torquay
Plymouth
Torino
10:00AM
Cremonese
Coleraine
Annagh
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Rennes
11:00AM
Angers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Union Berlin
Rangers
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Marseille
12:00PM
Pau
Lorient
12:00PM
Guingamp
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Heist
12:00PM
Lierse K.
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Aluminij
12:00PM
Dob
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham