Caldas - Leiria : Club Friendly - Football. How to watch on TV and stream online

Caldas - Leiria

FootballFootball

Club Friendly

  Caldas
13 Jul
05:30
Leiria  
Club Friendly
Share with Friends

Caldas

Leiria

Goalkeepers
Pawel Kieszek 1
Fabio Santos Ferreira 29
Fabio Ferreira 29
Joao Oliveira 47
Defenders
Tiago Ferreira 2
Miguel Angelo Marques Granja 4
Marco Joao Costa Baixinho 6
15
Leandro Silva 21
22
Zie Ouattara 24
Vasco Oliveira 72
Midfielders
5
Arsenio 8
Jordan van der Gaag 10
Pedro Empis 14
Cuca 16
Lucho Vega 17
Diogo Horta Leitao 17
Afonso Valente 19
Diogo Amado 25
Sergio Ribeiro 30
Goncalo Marques Batalha 45
Joseph Amoah 55
Forwards
Leandro Miguel Curto Antunes 7
Jair Silva 11
Joao Resende 20
Bryan Rochez 35
Martim Branco Ribeiro 77
Coach
Vasco Costa
12 Jul
Friday
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
1 : 0
Unia Turza Slaska
Unia Turza Slaska
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 : 1
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Levski Krumovgrad
Levski Krumovgrad
4 : 1
Spartak Plovdiv
Spartak Plovdiv
Ruch
Ruch
0 : 3
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
13 Jul
Today
Dumbravita
Dumbravita
0 : 1
Alba Iulia
Alba Iulia
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
4 : 1
Gigant Saedinenie
Gigant Saedinenie
Spisska Nova Ves
Spisska Nova Ves
1 : 1
Lok. Kosice
Lok. Kosice
Stropkov
Stropkov
0 : 3
FK Humenne
FK Humenne
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Metalul Buzau
Metalul Buzau
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
5 : 1
Raca
Raca
Bonyhad
Bonyhad
7 : 1
Siklos
Siklos
Gyor II
Gyor II
04:00
Dabas
Dabas
Ajka
Ajka
1 : 1
Csakvari
Csakvari
Komaromi VSE
Komaromi VSE
1 : 3
Komarno
Komarno
Kaposvar
Kaposvar
1 : 0
Pecsi MFC
Pecsi MFC
BKV Elore
BKV Elore
2 : 0
Kelen
Kelen
Kolin
Kolin
1 : 0
Spoje Prague
Spoje Prague
Siofok
Siofok
1 : 1
Majosi
Majosi
HNK Gorica
HNK Gorica
3 : 0
Lokomotiva
Lokomotiva
Afumati
Afumati
0 : 1
Campulung
Campulung
Budapest
Budapest
1 : 1
Vasas
Vasas
Vertfee Yaita
Vertfee Yaita
1 : 2
Vonds I.
Vonds I.
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
4 : 1
Dorogi
Dorogi
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
1 : 0
Sleza Wroclaw
Sleza Wroclaw
Penzugyor
Penzugyor
1 : 2
Hatvan
Hatvan
Mioveni
Mioveni
0 : 0
ACS Viitorul Targu Jiu
ACS Viitorul Targu Jiu
Kladno
Kladno
2 : 0
Benatky
Benatky
GKS Belchatow
GKS Belchatow
2 : 3
Skra
Skra
Unicov
Unicov
1 : 2
Prostejov
Prostejov
Bohemians 1905 B
Bohemians 1905 B
04:30
Zivanice
Zivanice
Hutnik Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta
6 : 2
Wislanie Jaskowice
Wislanie Jaskowice
Czarni Polaniec
Czarni Polaniec
2 : 3
Star Starachowice
Star Starachowice
Monaco
Monaco
1 : 1
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV
Usti nad Labem
Usti nad Labem
1 : 4
Varnsdorf
Varnsdorf
Bilovec
Bilovec
1 : 1
Nove Sady
Nove Sady
Mosonmagyarovari TE
Mosonmagyarovari TE
3 : 0
I. Bratislava
I. Bratislava
Szeged
Szeged
1 : 2
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
Lafnitz
Lafnitz
2 : 2
Miercurea Ciuc
Miercurea Ciuc
Pisek
Pisek
0 : 3
Pribram
Pribram
Varazdin
Varazdin
1 : 0
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Podbeskidzie
Podbeskidzie
6 : 0
MSK Martin
MSK Martin
Opava
Opava
1 : 1
Trinec
Trinec
Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc B
7 : 1
Zilina B
Zilina B
Hodonin
Hodonin
1 : 3
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava B
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
5 : 3
Legia II
Legia II
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
1 : 1
Domazlice
Domazlice
Magdeburg II
Magdeburg II
05:00
Eilenburg
Eilenburg
Pohronie
Pohronie
3 : 1
Podkonice
Podkonice
Stripfing
Stripfing
2 : 2
Jihlava
Jihlava
Debrecen II
Debrecen II
05:00
Karcagi
Karcagi
Notec Czarnkow
Notec Czarnkow
3 : 2
Stilon Gorzow
Stilon Gorzow
Ujpest II
Ujpest II
05:00
Hodmezovasarhely FC
Hodmezovasarhely FC
Ceska Lipa
Ceska Lipa
1 : 2
Dukla Prague B
Dukla Prague B
Wisloka Debica
Wisloka Debica
05:00
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
1 : 0
FC Kosice
FC Kosice
Gyirmot SE
Gyirmot SE
0 : 1
Bicskei
Bicskei
Wikielec
Wikielec
3 : 0
Olsztyn
Olsztyn
Austria Vienna
Austria Vienna
1 : 0
Zlin
Zlin
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3 : 3
Oss
Oss
Lyngby
Lyngby
4 : 0
Landskrona
Landskrona
Kromeriz
Kromeriz
2 : 1
Rosice
Rosice
Polonia Bytom
Polonia Bytom
2 : 1
Kluczbork
Kluczbork
Povazska Bystrica
Povazska Bystrica
05:00
Vyskov
Vyskov
AD Fafe
AD Fafe
05:00
Penafiel
Penafiel
Lugano II
Lugano II
1 : 1
Collina d'Oro
Collina d'Oro
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
0 : 3
Domzale
Domzale
Nafta
Nafta
3 : 3
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Tatabanya
Tatabanya
4 : 2
Csepel
Csepel
Egri
Egri
05:00
Szolnoki MAV
Szolnoki MAV
Pardubice B
Pardubice B
05:00
Legnica 2
Legnica 2
Zabki
Zabki
3 : 4
Skierniewice
Skierniewice
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
1 : 0
Michalovce
Michalovce
Amarante
Amarante
05:30
Felgueiras
Felgueiras
Braga B
Braga B
05:30
Ferreira
Ferreira
Odense
Odense
2 : 5
Vejle
Vejle
Chaves
Chaves
1 : 3
Vitoria Guimaraes B
Vitoria Guimaraes B
Feherver FC
Feherver FC
1 : 0
Jadran Dekani
Jadran Dekani
Rio Ave
Rio Ave
05:30
Moreirense
Moreirense
Sturm Graz
Sturm Graz
1 : 0
Midtjylland
Midtjylland
Caldas
Caldas
05:30
Leiria
Leiria
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3 : 0
FA 2000
FA 2000
Paderborn II
Paderborn II
2 : 1
Kassel
Kassel
Elblag
Elblag
1 : 1
Elana Torun
Elana Torun
Burghausen
Burghausen
1 : 1
Unterhaching
Unterhaching
Hobro
Hobro
1 : 1
Aarhus Fremad
Aarhus Fremad
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
2 : 0
KKS Kalisz
KKS Kalisz
Karvina B
Karvina B
06:30
Gornik Z. 2
Gornik Z. 2
Heider SV
Heider SV
07:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Esbjerg
Esbjerg
07:00
Fredericia
Fredericia
LASK
LASK
07:00
SK Rapid Vienna
SK Rapid Vienna
Moyola
Moyola
07:00
Coleraine
Coleraine
Luton
Luton
07:00
Aarhus
Aarhus
Goztepe
Goztepe
07:00
Charlton
Charlton
Sudbury
Sudbury
07:00
Felixstowe & Walton
Felixstowe & Walton
Kolding IF
Kolding IF
07:00
Hvidovre
Hvidovre
Ried
Ried
07:00
Zilina
Zilina
Brondby
Brondby
07:00
Antwerp
Antwerp
Squires Gate
Squires Gate
07:00
Stalybridge
Stalybridge
Coalville
Coalville
07:00
Nuneaton
Nuneaton
Dover
Dover
07:00
Ramsgate
Ramsgate
Zehlendorf
Zehlendorf
07:00
Staaken
Staaken
Feyenoord
Feyenoord
07:00
Genk
Genk
Plauen
Plauen
07:00
SpVgg Bayreuth
SpVgg Bayreuth
Stabaek
Stabaek
07:00
Sogndal
Sogndal
PSV
PSV
07:00
Club Brugge KV
Club Brugge KV
Tatabanya
Tatabanya
07:00
Duna Aszfalt
Duna Aszfalt
Cardiff
Cardiff
07:00
Kortrijk
Kortrijk
Den Bosch
Den Bosch
07:00
Jong PSV
Jong PSV
FC Gießen
FC Gießen
07:30
Siegen
Siegen
BK Frem
BK Frem
07:30
Avarta
Avarta
Aberystwyth
Aberystwyth
07:30
Llanelli
Llanelli
York
York
07:30
Sheffield United
Sheffield United
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
07:30
Braunschweig
Braunschweig
Aalborg
Aalborg
07:30
Viborg
Viborg
Notts County
Notts County
07:30
Wycombe
Wycombe
South Shields
South Shields
07:30
Sunderland
Sunderland
Stuttgart II
Stuttgart II
08:00
Saarbrucken
Saarbrucken
Panetolikos
Panetolikos
08:00
Levadiakos
Levadiakos
Grazer
Grazer
08:00
Kapfenberg
Kapfenberg
Alzenau
Alzenau
08:00
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
LKS Lodz II
LKS Lodz II
08:00
Slask Wroclaw 2
Slask Wroclaw 2
Rodopa Smolyan
Rodopa Smolyan
08:00
Asenovets
Asenovets
Llandudno
Llandudno
08:00
West D. & C.
West D. & C.
Colwyn Bay
Colwyn Bay
08:00
AFC Liverpool
AFC Liverpool
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
08:00
Ostrava B
Ostrava B
Hannover
Hannover
08:00
VfL Osnabruck
VfL Osnabruck
AVS
AVS
08:00
Varzim
Varzim
Schwaben Augsburg
Schwaben Augsburg
08:00
Augsburg
Augsburg
Schweinfurt
Schweinfurt
08:00
Lehnerz
Lehnerz
Graafschap
Graafschap
08:00
Rodinghausen
Rodinghausen
Trencin
Trencin
08:00
Zlate Moravce
Zlate Moravce
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
08:00
Pruszkow
Pruszkow
Helsingborg
Helsingborg
08:00
Koge
Koge
Blackburn
Blackburn
08:00
Tranmere
Tranmere
Sion
Sion
08:00
Yverdon
Yverdon
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
08:00
Colchester
Colchester
Amadora
Amadora
08:00
Sporting B
Sporting B
Posusje
Posusje
08:00
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Jong Almere City
Jong Almere City
08:00
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Bonner
Bonner
08:00
Duisburg
Duisburg
Skegness Town
Skegness Town
08:00
Ilkeston
Ilkeston
FC Porto
FC Porto
08:00
Nacional
Nacional
Auerbach
Auerbach
08:00
Meuselwitz
Meuselwitz
Baumberg
Baumberg
08:00
Unterrath
Unterrath
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
08:00
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
Prestatyn Sports
Prestatyn Sports
08:00
Greenfield
Greenfield
Khimki
Khimki
08:00
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Slavia Sofia
Slavia Sofia
08:00
Svoge
Svoge
Nurnberg II
Nurnberg II
08:00
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
Gemert
Gemert
08:00
Helmond
Helmond
Bocholt
Bocholt
08:00
DJK Teutonia St.Tonis
DJK Teutonia St.Tonis
Hanley Town
Hanley Town
08:00
Wrexham
Wrexham
Guimaraes
Guimaraes
08:00
Middlesbrough
Middlesbrough
Carina Gubin
Carina Gubin
08:00
Bytom Odrzanski
Bytom Odrzanski
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
08:00
Den Haag
Den Haag
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
08:00
FC Koln
FC Koln
Gil Vicente
Gil Vicente
08:00
Gil Vicente U23
Gil Vicente U23
Freiburger
Freiburger
08:00
Bahlinger
Bahlinger
Xamax
Xamax
08:00
Lausanne
Lausanne
Puszcza
Puszcza
08:00
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Lausanne Ouchy
Lausanne Ouchy
08:00
Biel
Biel
Chesham
Chesham
08:00
Wealdstone
Wealdstone
Paks II
Paks II
08:00
Dunafoldvar
Dunafoldvar
LKS Lomza
LKS Lomza
08:00
Biala Piska
Biala Piska
Civil Service Stroll
Civil Service Stroll
08:00
Clyde
Clyde
Jong AZ
Jong AZ
08:00
HFC
HFC
Stal Wola
Stal Wola
08:00
Bron Radom
Bron Radom
PAOK
PAOK
08:00
St. Gilloise
St. Gilloise
Grodzisk M.
Grodzisk M.
08:00
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
Arouca
Arouca
08:00
Oliveirense
Oliveirense
Nesebar
Nesebar
08:00
Sozopol
Sozopol
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
08:00
Beroe
Beroe
Tondela
Tondela
08:00
Lusitania FC
Lusitania FC
Piast Gliwice
Piast Gliwice
08:00
Korona Kielce
Korona Kielce
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
08:00
Excelsior
Excelsior
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
08:00
Ostrowiec Swietokrzyski
Ostrowiec Swietokrzyski
Mainz II
Mainz II
08:00
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
Undy
Undy
08:00
Newport
Newport
KS Polkowice
KS Polkowice
08:00
Legnica
Legnica
Heracles
Heracles
08:00
Dender
Dender
Boavista
Boavista
08:00
Tirsense
Tirsense
Maritimo
Maritimo
08:00
SC Farense U23
SC Farense U23
Faversham
Faversham
08:00
Sheppey United
Sheppey United
Vaduz
Vaduz
08:00
St. Gallen
St. Gallen
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
08:00
Kisvarda
Kisvarda
Botev Vratsa
Botev Vratsa
08:00
Montana
Montana
Annecy
Annecy
08:00
Villefranche
Villefranche
Mladost GAT
Mladost GAT
08:00
Sloboda
Sloboda
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
08:00
Gent
Gent
BFC Dynamo
BFC Dynamo
08:00
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
Dusseldorf II
Dusseldorf II
08:00
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
Viktoria Koln
Viktoria Koln
08:00
Eupen
Eupen
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
08:00
Mykolaivka
Mykolaivka
Canvey
Canvey
08:00
Stortford
Stortford
Vorwarts-Wacker
Vorwarts-Wacker
08:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Soroksar
Soroksar
08:00
Putnok
Putnok
Oddevold
Oddevold
08:00
Orgryte
Orgryte
Gillingham
Gillingham
08:00
Millwall
Millwall
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
08:00
Victoria Rosport
Victoria Rosport
Winterton
Winterton
08:00
Scunthorpe
Scunthorpe
Puskas Academy
Puskas Academy
08:00
Samorin
Samorin
Kryvbas
Kryvbas
08:00
Sabah Baku
Sabah Baku
Cherno More
Cherno More
08:00
Dobrudzha
Dobrudzha
TSV Steinbach
TSV Steinbach
08:00
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
08:00
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Greifswald
Greifswald
08:00
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
Zwolle
Zwolle
08:00
Horsens
Horsens
Reading U21
Reading U21
08:00
Hemel
Hemel
Leek
Leek
08:00
Buxton
Buxton
Chojniczanka
Chojniczanka
08:00
Blekitni Stargard
Blekitni Stargard
Lochee United
Lochee United
08:30
Formartine Utd
Formartine Utd
Waalwijk
Waalwijk
08:30
Leuven
Leuven
Hansa Rostock
Hansa Rostock
08:30
Randers FC
Randers FC
Charleroi
Charleroi
08:30
Waregem
Waregem
La Louviere
La Louviere
08:30
Boulogne
Boulogne
Duren
Duren
08:30
Wiltz
Wiltz
Skalica
Skalica
08:30
Karvina
Karvina
Hartberg
Hartberg
09:00
Trnava
Trnava
Young Boys
Young Boys
09:00
Aarau
Aarau
Kirriemuir Thistle
Kirriemuir Thistle
09:00
BanksO'Dee
BanksO'Dee
Luzern
Luzern
09:00
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart
A. Klagenfurt
A. Klagenfurt
09:00
Koper
Koper
Mossley
Mossley
09:00
Halifax
Halifax
Amiens
Amiens
09:00
Chambly
Chambly
Bamberg
Bamberg
09:00
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
Polonia Bytom
Polonia Bytom
09:00
Goczalkowice Zdroj
Goczalkowice Zdroj
Jagiellonia
Jagiellonia
09:00
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Bangor FC
Bangor FC
09:00
Linfield
Linfield
Spakenburg
Spakenburg
09:00
Jong Sparta Rotterdam
Jong Sparta Rotterdam
Basel
Basel
09:00
Ulm
Ulm
Gartcairn
Gartcairn
09:00
Albion Rovers
Albion Rovers
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
09:00
Tranent Juniors
Tranent Juniors
St. Patricks
St. Patricks
09:00
Ballymena
Ballymena
Groningen
Groningen
09:00
Erfurt
Erfurt
West Brom
West Brom
09:00
Bolton
Bolton
Germania Ratingen
Germania Ratingen
09:00
Finnentrop - Bamenohl
Finnentrop - Bamenohl
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
09:00
Bekescsaba 1912
Bekescsaba 1912
Zwickau
Zwickau
09:00
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Leatherhead
Leatherhead
09:00
Dorking
Dorking
Accrington
Accrington
09:00
Wigan Athletic
Wigan Athletic
Melksham
Melksham
09:00
Forest Green
Forest Green
Altglienicke
Altglienicke
09:00
Hannover II
Hannover II
Altrincham
Altrincham
09:00
Lancaster
Lancaster
Osijek
Osijek
09:00
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
Hollenbach
Hollenbach
09:00
Freiberg
Freiberg
Aubstadt
Aubstadt
09:00
Coburg
Coburg
Jablonec
Jablonec
09:00
Sparta Prague B
Sparta Prague B
Porthmadog
Porthmadog
09:00
Flint
Flint
Lohne
Lohne
09:00
Braunschweig
Braunschweig
Cleethorpes
Cleethorpes
09:00
Grimsby Town
Grimsby Town
Armagh
Armagh
09:00
Dungannon
Dungannon
Sp. Hasselt
Sp. Hasselt
09:00
Club Brugge KV U23
Club Brugge KV U23
Glebe North
Glebe North
09:00
Glenavon
Glenavon
Eintracht Trier
Eintracht Trier
09:00
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Turkgucu Munchen
Turkgucu Munchen
09:00
SC Imst
SC Imst
Aalborg
Aalborg
09:15
Viborg
Viborg
Ammanford
Ammanford
09:30
Cardiff Metropolitan
Cardiff Metropolitan
Bremer
Bremer
09:30
St. Pauli
St. Pauli
Cardiff U21
Cardiff U21
09:30
Potters
Potters
Heidenheim
Heidenheim
09:30
Schwabisch Hall
Schwabisch Hall
Trefelin
Trefelin
09:30
Haverfordwest
Haverfordwest
Zaglebie
Zaglebie
09:30
GKS Katowice
GKS Katowice
Cracovia
Cracovia
09:30
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
Barry
Barry
09:30
Yate Town
Yate Town
Bridgend Street
Bridgend Street
09:30
Abertillery Bluebirds
Abertillery Bluebirds
Dordrecht
Dordrecht
09:30
Willem II
Willem II
Munich 1860
Munich 1860
09:30
Nurnberg
Nurnberg
Vlasim
Vlasim
09:30
Zapy
Zapy
Racing Club Warwick
Racing Club Warwick
10:00
Banbury
Banbury
United of Manchester
United of Manchester
10:00
Barrow
Barrow
Ajax
Ajax
10:00
Rangers
Rangers
Longridge Town
Longridge Town
10:00
Morecambe
Morecambe
Troyes
Troyes
10:00
UNFP
UNFP
Leamington
Leamington
10:00
Coventry U21
Coventry U21
Brackley
Brackley
10:00
Shrewsbury
Shrewsbury
Witton
Witton
10:00
Radcliffe Borough
Radcliffe Borough
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
10:00
Selby Town
Selby Town
Frome
Frome
10:00
Yeovil
Yeovil
Alvechurch
Alvechurch
10:00
Walsall
Walsall
Dergview
Dergview
10:00
Institute
Institute
Ware
Ware
10:00
Royston
Royston
Margate
Margate
10:00
Concord
Concord
Chichester
Chichester
10:00
Worthing
Worthing
Sevenoaks
Sevenoaks
10:00
Dartford
Dartford
Glentoran
Glentoran
10:00
H&W Welders
H&W Welders
Aveley
Aveley
10:00
Billericay
Billericay
Haringey Borough
Haringey Borough
10:00
Cheshunt
Cheshunt
West Auckland
West Auckland
10:00
Hartlepool
Hartlepool
MTK Budapest
MTK Budapest
10:00
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE
Colne
Colne
10:00
Clitheroe
Clitheroe
Slavia Prague
Slavia Prague
10:00
Zilina
Zilina
Great Wakering
Great Wakering
10:00
Southend
Southend
Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
10:00
Hayes & Yeading
Hayes & Yeading
Nijmegen
Nijmegen
10:00
Standard Liege
Standard Liege
Cowdenbeath
Cowdenbeath
10:00
Dunbar United
Dunbar United
Wimborne
Wimborne
10:00
Eastleigh
Eastleigh
Spalding United
Spalding United
10:00
Boston
Boston
Harrogate
Harrogate
10:00
Huddersfield
Huddersfield
Berwick
Berwick
10:00
Haddington Athletic
Haddington Athletic
Wisbech
Wisbech
10:00
Peterborough Sports
Peterborough Sports
Oldham
Oldham
10:00
Stockport
Stockport
Crusaders
Crusaders
10:00
Comber Rec
Comber Rec
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
10:00
Gloria Buzau
Gloria Buzau
Hinckley
Hinckley
10:00
Coalville
Coalville
Binfield
Binfield
10:00
Maidenhead
Maidenhead
Puchov
Puchov
10:00
Brno
Brno
Atherton
Atherton
10:00
Bury
Bury
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
10:00
Tomaszow Mazowiecki
Tomaszow Mazowiecki
Dulwich Hamlet
Dulwich Hamlet
10:00
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
Lech Poznan
Lech Poznan
10:00
Teplice
Teplice
Stockport Town
Stockport Town
10:00
Alsager
Alsager
Hornchurch
Hornchurch
10:00
Bromley
Bromley
Bishop Auckland
Bishop Auckland
10:00
Darlington
Darlington
Eindhoven FC
Eindhoven FC
10:00
Al Rayyan
Al Rayyan
Punjab
Punjab
10:00
Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Farnborough
Farnborough
10:00
Sutton
Sutton
St. Mirren
St. Mirren
10:00
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Horsham FC
Horsham FC
10:00
Woking
Woking
Boreham Wood
Boreham Wood
10:00
Arsenal U21
Arsenal U21
Tonbridge
Tonbridge
10:00
Chatham
Chatham
Mickleover
Mickleover
10:00
Belper Town
Belper Town
Sandbach United
Sandbach United
10:00
Burscough
Burscough
Fleet Town
Fleet Town
10:00
Aldershot
Aldershot
Alfreton
Alfreton
10:00
Barnsley
Barnsley
Anstey Nomads
Anstey Nomads
10:00
Stamford
Stamford
Vauxhall
Vauxhall
10:00
Marine
Marine
Liefering
Liefering
10:00
Lommel SK
Lommel SK
Chesterfield
Chesterfield
10:00
Nottingham
Nottingham
Seaham
Seaham
10:00
Ashington
Ashington
Garforth
Garforth
10:00
Parkgate
Parkgate
Ashford Town
Ashford Town
10:00
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Haywards
Haywards
10:00
Lewes
Lewes
Guiseley
Guiseley
10:00
Bradford
Bradford
Warrington
Warrington
10:00
Rochdale
Rochdale
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
10:00
Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
City Of Liverpool
City Of Liverpool
10:00
Bangor 1876
Bangor 1876
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
10:00
Schalke
Schalke
Sittingbourne
Sittingbourne
10:00
Welling
Welling
Grays
Grays
10:00
Corinthian-Casuals
Corinthian-Casuals
Aylesbury FC
Aylesbury FC
10:00
Aylesbury Utd
Aylesbury Utd
Westbury United
Westbury United
10:00
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Newcastle Town
Newcastle Town
10:00
Crewe
Crewe
Consett
Consett
10:00
Spennymoor
Spennymoor
Halesowen
Halesowen
10:00
Tamworth
Tamworth
Bath City
Bath City
10:00
Bristol Rovers
Bristol Rovers
Hearts
Hearts
10:00
Leyton Orient
Leyton Orient
South Park
South Park
10:00
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
10:00
Peterborough
Peterborough
Northampton
Northampton
10:00
Norwich City
Norwich City
Cracovia
Cracovia
10:00
Podbeskidzie
Podbeskidzie
Sparta Prague
Sparta Prague
10:00
Salzburg
Salzburg
Hereford
Hereford
10:00
West Brom U21
West Brom U21
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
10:00
Wisla II
Wisla II
Workington
Workington
10:00
Carlisle
Carlisle
Ostrava
Ostrava
10:00
Banska Bystrica
Banska Bystrica
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
10:00
Nairn County
Nairn County
Ujpest
Ujpest
10:00
St. Polten
St. Polten
Stevenage
Stevenage
10:00
Watford
Watford
Histon
Histon
10:00
Hitchin
Hitchin
Birmingham
Birmingham
10:00
Paderborn
Paderborn
Darmstadt
Darmstadt
10:00
Hesperange
Hesperange
Blyth Spartans
Blyth Spartans
10:00
Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
Prestwich Heys
Prestwich Heys
10:00
Droylsden
Droylsden
Ely
Ely
10:00
Bury Town
Bury Town
Stal Wola
Stal Wola
10:00
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Horndean
Horndean
10:00
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
Boldmere
Boldmere
10:00
Rushall
Rushall
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
10:30
Jena
Jena
Rapid Vienna
Rapid Vienna
10:30
Debrecen
Debrecen
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
10:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
Arka Gdynia
Arka Gdynia
11:00
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
Reims
Reims
11:00
Fleury-Merogis
Fleury-Merogis
Bregenz
Bregenz
11:00
Illertissen
Illertissen
Thun
Thun
11:00
Sochaux
Sochaux
Unitas 30
Unitas 30
11:00
Breda
Breda
NK Bistrica
NK Bistrica
11:00
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Feignies-Aulnoye
Feignies-Aulnoye
11:00
Dunkerque
Dunkerque
Winterthur
Winterthur
11:00
A. Lustenau
A. Lustenau
Hamburger SV
Hamburger SV
11:00
Lubeck
Lubeck
Erdi
Erdi
11:00
Vasas II
Vasas II
Hythe & Dibden
Hythe & Dibden
11:00
Lymington
Lymington
Kontich
Kontich
11:00
Lierse K.
Lierse K.
Rijeka
Rijeka
11:00
Karlsruher
Karlsruher
Oudenaarde
Oudenaarde
11:00
Deinze
Deinze
Slovacko
Slovacko
11:00
Zizkov
Zizkov
Kasimpasa
Kasimpasa
11:00
Hull City
Hull City
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough
11:00
Hashtag
Hashtag
Walldorf
Walldorf
11:00
Hoffenheim
Hoffenheim
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex
11:00
Servette U21
Servette U21
KV Mechelen
KV Mechelen
11:00
Lille
Lille
Le Mans
Le Mans
11:00
Guingamp
Guingamp
Zagorets
Zagorets
11:30
Levski Karlovo
Levski Karlovo
Lok. Gorna
Lok. Gorna
11:30
Litex Lovech
Litex Lovech
Smederevo
Smederevo
11:30
FK Indjija
FK Indjija
Altach
Altach
11:30
Grasshoppers
Grasshoppers
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
11:30
Besiktas
Besiktas
Telstar
Telstar
11:30
Quick Boys
Quick Boys
Etoile-Carouge
Etoile-Carouge
12:00
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
Jemappes
Jemappes
12:00
Francs Borains
Francs Borains
Lorient
Lorient
12:00
Concarneau
Concarneau
MTK Budapest
MTK Budapest
12:00
Honved
Honved
Belasica
Belasica
12:00
Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
Schwaz
Schwaz
12:00
Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Stadlau
Stadlau
12:00
Wiener Viktoria
Wiener Viktoria
Toulouse
Toulouse
12:00
Rodez
Rodez
Beveren
Beveren
12:00
Beveren
Beveren
Wittenhorst
Wittenhorst
12:00
Venlo
Venlo
Vardarski
Vardarski
12:00
Borec
Borec
Ceske Budejovice
Ceske Budejovice
12:00
Ried
Ried
Gateshead
Gateshead
12:00
Sunderland
Sunderland
Levski
Levski
12:00
Netanya
Netanya
Meerssen
Meerssen
12:00
Maastricht
Maastricht
Dunaujvaros PASE
Dunaujvaros PASE
12:00
Tiszafoldvar
Tiszafoldvar
Saint-Malo
Saint-Malo
12:00
Rennes
Rennes
Slavia Prague B
Slavia Prague B
12:00
Dukla Prague
Dukla Prague
Szentlorinc
Szentlorinc
12:00
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
Primorje
Primorje
12:00
Budafoki
Budafoki
Cambuur
Cambuur
12:00
FC Emmen
FC Emmen
Young Boys
Young Boys
12:00
Wil
Wil
Spartak
Spartak
12:30
Dunav Ruse
Dunav Ruse
Zwettl
Zwettl
12:30
Horn
Horn
CSKA Moscow
CSKA Moscow
12:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
Strasbourg
Strasbourg
12:30
Fenerbahce
Fenerbahce
OFK Beograd
OFK Beograd
12:30
Vrsac
Vrsac
Lugano
Lugano
13:00
Parma
Parma
Kremser
Kremser
13:00
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Lok. Sofia
Lok. Sofia
13:00
Montana
Montana
Udinese
Udinese
13:00
Bilje
Bilje
Vitesse
Vitesse
13:00
PAOK
PAOK
Lyon
Lyon
13:00
Chassieu Decines
Chassieu Decines
Benfica
Benfica
14:00
Celta Vigo
Celta Vigo
Panathinaikos
Panathinaikos
14:00
AEK Larnaca
AEK Larnaca
River Plate
River Plate
16:30
Olimpia Asuncion
Olimpia Asuncion
Alianza FC
Alianza FC
17:00
Aguila
Aguila