Hannover - VfL Osnabruck : Club Friendly - Football. How to watch on TV and stream online

Hannover - VfL Osnabruck

FootballFootball

Club Friendly

  Hannover
13 Jul
Finished

4:2

VfL Osnabruck  
Club Friendly
Last video highlights
2024
Youtube
Highlights: Hannover - Verl (2-1) | Club Friendly
6 Jul | HANNOVER 96
Share with Friends

Hannover

VfL Osnabruck

Goalkeepers
1 Ron-Robert Zieler
30 Leo Weinkauf
33 Toni Stahl
35 Leon-Oumar Wechsel
Lennart Grill 1
Daniel Adamczyk 1
Luca Boggemann 22
Phillipp Kuhn 22
Defenders
4 Bright Arrey-Mbi
5 Phil Neumann
6 Fabian Kunze
18 Derrick Kohn
21 Sei Muroya
23 Marcel Halstenberg
31 Julian Borner
32 Luka Krajnc
34 Yannik Luhrs
37 Brooklyn Ezeh
Florian Kleinhansl 3
Maxwell Gyamfi 4
Bashkim Ajdini 5
Oumar Diakhite 14
Henry Rorig 16
Manuel Haas 24
Niklas Wiemann 25
Florian Bahr 28
Timo Beermann 33
Yigit Karademir 39
Midfielders
6 Eric Uhlmann
7 Max Besuschkow
10 Sebastian Ernst
11 Louis Schaub
13 Max Christiansen
20 Jannik Dehm
24 Antonio Foti
29 Kolja Oudenne
38 Marius Worl
Maxmilian Thalhammer 6
Robert Tesche 8
Oliver Wahling 10
Lukas Kunze 13
Paterson Chato Nguendong 15
Lars Kehl 18
Dave Gnaase 26
Jannes Wulff 32
Kevin Wiethaup 38
Forwards
7 Mamin Sanyang
8 Enzo Leopold
9 Sean Busch
9 Nicolo Tresoldi
16 Havard Kallevik Nielsen
36 Cedric Teuchert
38 Thaddaus-Monju Momuluh
Noel Niemann 7
Erik Engelhardt 9
Kwasi Okyere Wriedt 10
Charalampos Makridis 11
Christian Conteh 17
Leandro Putaro 19
John Verhoek 23
Coach
Stefan Leitl
Tobias Schweinsteiger
12 Jul
Friday
Puszcza
Puszcza
1 : 1
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Nesebar
Nesebar
2 : 0
Sozopol
Sozopol
Grodzisk M.
Grodzisk M.
4 : 2
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
Slavia Sofia
Slavia Sofia
4 : 1
Svoge
Svoge
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
3 : 0
Tomaszow Mazowiecki
Tomaszow Mazowiecki
Bishop Auckland
Bishop Auckland
0 : 5
Darlington
Darlington
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
2 : 1
Pruszkow
Pruszkow
Bregenz
Bregenz
0 : 1
Illertissen
Illertissen
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
1 : 0
Unia Turza Slaska
Unia Turza Slaska
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 : 1
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Levski Krumovgrad
Levski Krumovgrad
4 : 1
Spartak Plovdiv
Spartak Plovdiv
Ruch
Ruch
0 : 3
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
13 Jul
Saturday
Spisska Nova Ves
Spisska Nova Ves
1 : 1
Lok. Kosice
Lok. Kosice
Stropkov
Stropkov
0 : 3
FK Humenne
FK Humenne
Dumbravita
Dumbravita
0 : 1
Alba Iulia
Alba Iulia
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
4 : 1
Gigant Saedinenie
Gigant Saedinenie
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
5 : 1
Raca
Raca
Posusje
Posusje
2 : 1
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Bonyhad
Bonyhad
7 : 1
Siklos
Siklos
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Metalul Buzau
Metalul Buzau
Afumati
Afumati
0 : 1
Campulung
Campulung
HNK Gorica
HNK Gorica
3 : 0
Lokomotiva
Lokomotiva
Budapest
Budapest
1 : 1
Vasas
Vasas
Vertfee Yaita
Vertfee Yaita
1 : 2
Vonds I.
Vonds I.
Szentlorinc
Szentlorinc
1 : 3
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
4 : 1
Dorogi
Dorogi
Penzugyor
Penzugyor
1 : 2
Hatvan
Hatvan
Mioveni
Mioveni
0 : 0
ACS Viitorul Targu Jiu
ACS Viitorul Targu Jiu
GKS Belchatow
GKS Belchatow
2 : 3
Skra
Skra
Kladno
Kladno
2 : 0
Benatky
Benatky
Gyor II
Gyor II
3 : 3
Dabas
Dabas
Komaromi VSE
Komaromi VSE
1 : 3
Komarno
Komarno
Ajka
Ajka
1 : 1
Csakvari
Csakvari
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
1 : 0
Sleza Wroclaw
Sleza Wroclaw
Kaposvar
Kaposvar
1 : 0
Pecsi MFC
Pecsi MFC
BKV Elore
BKV Elore
2 : 0
Kelen
Kelen
Kolin
Kolin
1 : 0
Spoje Prague
Spoje Prague
Siofok
Siofok
1 : 1
Majosi
Majosi
Unicov
Unicov
1 : 2
Prostejov
Prostejov
Szeged
Szeged
1 : 2
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
Lafnitz
Lafnitz
2 : 2
Miercurea Ciuc
Miercurea Ciuc
Pisek
Pisek
0 : 3
Pribram
Pribram
Varazdin
Varazdin
1 : 0
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Bohemians 1905 B
Bohemians 1905 B
3 : 1
Zivanice
Zivanice
Hutnik Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta
6 : 2
Wislanie Jaskowice
Wislanie Jaskowice
Monaco
Monaco
1 : 1
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV
Usti nad Labem
Usti nad Labem
1 : 4
Varnsdorf
Varnsdorf
Bilovec
Bilovec
1 : 1
Nove Sady
Nove Sady
Czarni Polaniec
Czarni Polaniec
2 : 3
Star Starachowice
Star Starachowice
Mosonmagyarovari TE
Mosonmagyarovari TE
3 : 0
I. Bratislava
I. Bratislava
Gyirmot SE
Gyirmot SE
0 : 1
Bicskei
Bicskei
Wikielec
Wikielec
3 : 0
Olsztyn
Olsztyn
Austria Vienna
Austria Vienna
1 : 0
Zlin
Zlin
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
5 : 3
Legia II
Legia II
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3 : 3
Oss
Oss
FC Porto
FC Porto
4 : 1
Nacional
Nacional
Kromeriz
Kromeriz
2 : 1
Rosice
Rosice
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
1 : 1
Ostrowiec Swietokrzyski
Ostrowiec Swietokrzyski
Polonia Bytom
Polonia Bytom
2 : 1
Kluczbork
Kluczbork
AD Fafe
AD Fafe
05:00
Penafiel
Penafiel
Lugano II
Lugano II
1 : 1
Collina d'Oro
Collina d'Oro
Lausanne Ouchy
Lausanne Ouchy
2 : 2
Biel
Biel
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
1 : 0
FC Kosice
FC Kosice
Tatabanya
Tatabanya
4 : 2
Csepel
Csepel
Nafta
Nafta
3 : 3
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
LKS Lomza
LKS Lomza
3 : 1
Biala Piska
Biala Piska
Egri
Egri
0 : 3
Szolnoki MAV
Szolnoki MAV
Lyngby
Lyngby
4 : 0
Landskrona
Landskrona
Zabki
Zabki
3 : 4
Skierniewice
Skierniewice
Pardubice B
Pardubice B
4 : 1
Legnica 2
Legnica 2
Stal Wola
Stal Wola
0 : 2
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Podbeskidzie
Podbeskidzie
6 : 0
MSK Martin
MSK Martin
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
0 : 3
Domzale
Domzale
KS Polkowice
KS Polkowice
0 : 1
Legnica
Legnica
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
2 : 3
Kisvarda
Kisvarda
Opava
Opava
1 : 1
Trinec
Trinec
Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc B
7 : 1
Zilina B
Zilina B
Hodonin
Hodonin
1 : 3
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava B
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
1 : 1
Domazlice
Domazlice
AVS
AVS
2 : 1
Varzim
Varzim
Magdeburg II
Magdeburg II
5 : 0
Eilenburg
Eilenburg
Pohronie
Pohronie
3 : 1
Podkonice
Podkonice
Stripfing
Stripfing
2 : 2
Jihlava
Jihlava
Debrecen II
Debrecen II
1 : 2
Karcagi
Karcagi
Ujpest II
Ujpest II
0 : 2
Hodmezovasarhely FC
Hodmezovasarhely FC
Notec Czarnkow
Notec Czarnkow
3 : 2
Stilon Gorzow
Stilon Gorzow
Ceska Lipa
Ceska Lipa
1 : 2
Dukla Prague B
Dukla Prague B
Wisloka Debica
Wisloka Debica
1 : 1
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
Feherver FC
Feherver FC
1 : 0
Jadran Dekani
Jadran Dekani
Rio Ave
Rio Ave
1 : 2
Moreirense
Moreirense
Caldas
Caldas
2 : 2
Leiria
Leiria
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
1 : 0
Michalovce
Michalovce
Amarante
Amarante
2 : 4
Felgueiras
Felgueiras
Sturm Graz
Sturm Graz
1 : 0
Midtjylland
Midtjylland
Braga B
Braga B
1 : 1
Ferreira
Ferreira
Odense
Odense
2 : 5
Vejle
Vejle
Chaves
Chaves
1 : 3
Vitoria Guimaraes B
Vitoria Guimaraes B
Paderborn II
Paderborn II
2 : 1
Kassel
Kassel
Burghausen
Burghausen
1 : 1
Unterhaching
Unterhaching
Elblag
Elblag
1 : 1
Elana Torun
Elana Torun
Arouca
Arouca
3 : 1
Oliveirense
Oliveirense
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
2 : 0
KKS Kalisz
KKS Kalisz
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
2 : 0
Wisla II
Wisla II
Hobro
Hobro
1 : 1
Aarhus Fremad
Aarhus Fremad
LKS Lodz II
LKS Lodz II
0 : 1
Slask Wroclaw 2
Slask Wroclaw 2
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3 : 0
FA 2000
FA 2000
Reading U21
Reading U21
0 : 2
Hemel
Hemel
Chojniczanka
Chojniczanka
1 : 1
Blekitni Stargard
Blekitni Stargard
Karvina B
Karvina B
3 : 2
Gornik Z. 2
Gornik Z. 2
Zehlendorf
Zehlendorf
2 : 2
Staaken
Staaken
Ried
Ried
3 : 0
Zilina
Zilina
Blackburn
Blackburn
3 : 0
Tranmere
Tranmere
Plauen
Plauen
0 : 4
SpVgg Bayreuth
SpVgg Bayreuth
Stabaek
Stabaek
3 : 3
Sogndal
Sogndal
Squires Gate
Squires Gate
1 : 5
Stalybridge
Stalybridge
Coalville
Coalville
0 : 3
Nuneaton
Nuneaton
Brondby
Brondby
0 : 0
Antwerp
Antwerp
Dover
Dover
5 : 1
Ramsgate
Ramsgate
Feyenoord
Feyenoord
3 : 1
Genk
Genk
Dusseldorf II
Dusseldorf II
1 : 1
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
PSV
PSV
1 : 1
Club Brugge KV
Club Brugge KV
Heider SV
Heider SV
4 : 0
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
LASK
LASK
1 : 2
SK Rapid Vienna
SK Rapid Vienna
Moyola
Moyola
1 : 3
Coleraine
Coleraine
Tatabanya
Tatabanya
1 : 1
Duna Aszfalt
Duna Aszfalt
Cardiff
Cardiff
3 : 1
Kortrijk
Kortrijk
Sudbury
Sudbury
0 : 0
Felixstowe & Walton
Felixstowe & Walton
Kolding IF
Kolding IF
07:00
Hvidovre
Hvidovre
Den Bosch
Den Bosch
1 : 0
Jong PSV
Jong PSV
Esbjerg
Esbjerg
2 : 2
Fredericia
Fredericia
Goztepe
Goztepe
1 : 3
Charlton
Charlton
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Gloria Buzau
Gloria Buzau
Hannover
Hannover
4 : 2
VfL Osnabruck
VfL Osnabruck
Luton
Luton
1 : 2
Aarhus
Aarhus
Aberystwyth
Aberystwyth
0 : 1
Llanelli
Llanelli
York
York
1 : 2
Sheffield United
Sheffield United
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
0 : 7
Braunschweig
Braunschweig
Aalborg
Aalborg
1 : 4
Viborg
Viborg
Notts County
Notts County
1 : 0
Wycombe
Wycombe
South Shields
South Shields
0 : 5
Sunderland
Sunderland
FC Gießen
FC Gießen
0 : 1
Siegen
Siegen
BK Frem
BK Frem
3 : 0
Avarta
Avarta
Jong AZ
Jong AZ
2 : 1
HFC
HFC
Helsingborg
Helsingborg
2 : 0
Koge
Koge
Amadora
Amadora
3 : 0
Sporting B
Sporting B
Tondela
Tondela
0 : 1
Lusitania FC
Lusitania FC
Bonner
Bonner
1 : 1
Duisburg
Duisburg
Prestatyn Sports
Prestatyn Sports
08:00
Greenfield
Greenfield
Undy
Undy
1 : 4
Newport
Newport
Nurnberg II
Nurnberg II
5 : 1
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
Carina Gubin
Carina Gubin
08:00
Bytom Odrzanski
Bytom Odrzanski
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
1 : 3
FC Koln
FC Koln
Gil Vicente
Gil Vicente
3 : 0
Gil Vicente U23
Gil Vicente U23
Vaduz
Vaduz
0 : 1
St. Gallen
St. Gallen
Chesham
Chesham
1 : 0
Wealdstone
Wealdstone
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
8 : 0
Excelsior
Excelsior
BFC Dynamo
BFC Dynamo
3 : 1
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
Viktoria Koln
Viktoria Koln
0 : 0
Eupen
Eupen
Paks II
Paks II
08:00
Dunafoldvar
Dunafoldvar
Vorwarts-Wacker
Vorwarts-Wacker
08:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Civil Service Stroll
Civil Service Stroll
2 : 5
Clyde
Clyde
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
4 : 0
Victoria Rosport
Victoria Rosport
Winterton
Winterton
0 : 1
Scunthorpe
Scunthorpe
PAOK
PAOK
1 : 2
St. Gilloise
St. Gilloise
Greifswald
Greifswald
1 : 1
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
Zwolle
Zwolle
1 : 2
Horsens
Horsens
Stuttgart II
Stuttgart II
1 : 2
Saarbrucken
Saarbrucken
Mainz II
Mainz II
1 : 3
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
Schwaben Augsburg
Schwaben Augsburg
0 : 3
Augsburg
Augsburg
Heracles
Heracles
1 : 1
Dender
Dender
Boavista
Boavista
3 : 0
Tirsense
Tirsense
Maritimo
Maritimo
2 : 0
SC Farense U23
SC Farense U23
Faversham
Faversham
4 : 1
Sheppey United
Sheppey United
Botev Vratsa
Botev Vratsa
08:00
Montana
Montana
Trencin
Trencin
08:00
Zlate Moravce
Zlate Moravce
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
08:00
Gent
Gent
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
0 : 0
Mykolaivka
Mykolaivka
Canvey
Canvey
1 : 0
Stortford
Stortford
Oddevold
Oddevold
4 : 1
Orgryte
Orgryte
Gillingham
Gillingham
0 : 0
Millwall
Millwall
Alzenau
Alzenau
1 : 4
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Puskas Academy
Puskas Academy
08:00
Samorin
Samorin
Skegness Town
Skegness Town
0 : 5
Ilkeston
Ilkeston
Auerbach
Auerbach
0 : 5
Meuselwitz
Meuselwitz
Baumberg
Baumberg
2 : 0
Unterrath
Unterrath
Bocholt
Bocholt
3 : 0
DJK Teutonia St.Tonis
DJK Teutonia St.Tonis
Hanley Town
Hanley Town
1 : 5
Wrexham
Wrexham
Guimaraes
Guimaraes
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Panetolikos
Panetolikos
0 : 2
Levadiakos
Levadiakos
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
1 : 1
Den Haag
Den Haag
Rodopa Smolyan
Rodopa Smolyan
4 : 2
Asenovets
Asenovets
Colwyn Bay
Colwyn Bay
3 : 0
AFC Liverpool
AFC Liverpool
Freiburger
Freiburger
0 : 4
Bahlinger
Bahlinger
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
08:00
Ostrava B
Ostrava B
Schweinfurt
Schweinfurt
1 : 1
Lehnerz
Lehnerz
Graafschap
Graafschap
4 : 2
Rodinghausen
Rodinghausen
Charleroi
Charleroi
2 : 0
Waregem
Waregem
La Louviere
La Louviere
3 : 2
Boulogne
Boulogne
Duren
Duren
3 : 2
Wiltz
Wiltz
Skalica
Skalica
0 : 2
Karvina
Karvina
Dordrecht
Dordrecht
4 : 4
Willem II
Willem II
Lochee United
Lochee United
1 : 0
Formartine Utd
Formartine Utd
Waalwijk
Waalwijk
2 : 4
Leuven
Leuven
Hansa Rostock
Hansa Rostock
1 : 3
Randers FC
Randers FC
Germania Ratingen
Germania Ratingen
2 : 1
Finnentrop - Bamenohl
Finnentrop - Bamenohl
West Brom
West Brom
1 : 2
Bolton
Bolton
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
1 : 1
Bekescsaba 1912
Bekescsaba 1912
Zwickau
Zwickau
1 : 6
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Jong Almere City
Jong Almere City
1 : 0
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Accrington
Accrington
1 : 4
Wigan Athletic
Wigan Athletic
Melksham
Melksham
0 : 2
Forest Green
Forest Green
Altglienicke
Altglienicke
2 : 1
Hannover II
Hannover II
Altrincham
Altrincham
1 : 1
Lancaster
Lancaster
Osijek
Osijek
3 : 1
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
Hollenbach
Hollenbach
3 : 1
Freiberg
Freiberg
Aubstadt
Aubstadt
5 : 1
Coburg
Coburg
Jablonec
Jablonec
4 : 1
Sparta Prague B
Sparta Prague B
Porthmadog
Porthmadog
1 : 7
Flint
Flint
Lohne
Lohne
1 : 3
Braunschweig
Braunschweig
Cleethorpes
Cleethorpes
0 : 2
Grimsby Town
Grimsby Town
Soroksar
Soroksar
0 : 0
Putnok
Putnok
Armagh
Armagh
1 : 3
Dungannon
Dungannon
Sp. Hasselt
Sp. Hasselt
3 : 1
Club Brugge KV U23
Club Brugge KV U23
Glebe North
Glebe North
09:00
Glenavon
Glenavon
Eintracht Trier
Eintracht Trier
0 : 0
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Turkgucu Munchen
Turkgucu Munchen
2 : 0
SC Imst
SC Imst
Hartberg
Hartberg
1 : 1
Trnava
Trnava
Young Boys
Young Boys
1 : 0
Aarau
Aarau
Kirriemuir Thistle
Kirriemuir Thistle
3 : 1
BanksO'Dee
BanksO'Dee
Luzern
Luzern
0 : 0
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart
Mossley
Mossley
0 : 1
Halifax
Halifax
Bamberg
Bamberg
1 : 4
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
Amiens
Amiens
0 : 1
Chambly
Chambly
Polonia Bytom
Polonia Bytom
4 : 0
Goczalkowice Zdroj
Goczalkowice Zdroj
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
1 : 2
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
Jagiellonia
Jagiellonia
2 : 0
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Bangor FC
Bangor FC
1 : 4
Linfield
Linfield
Spakenburg
Spakenburg
3 : 0
Jong Sparta Rotterdam
Jong Sparta Rotterdam
Basel
Basel
1 : 1
Ulm
Ulm
Gartcairn
Gartcairn
2 : 3
Albion Rovers
Albion Rovers
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
2 : 0
Tranent Juniors
Tranent Juniors
St. Patricks
St. Patricks
1 : 0
Ballymena
Ballymena
Groningen
Groningen
1 : 0
Erfurt
Erfurt
Aalborg
Aalborg
09:15
Viborg
Viborg
Barry
Barry
1 : 0
Yate Town
Yate Town
Bridgend Street
Bridgend Street
09:30
Abertillery Bluebirds
Abertillery Bluebirds
Munich 1860
Munich 1860
1 : 1
Nurnberg
Nurnberg
Vlasim
Vlasim
1 : 1
Zapy
Zapy
Cracovia
Cracovia
0 : 1
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
Ammanford
Ammanford
1 : 0
Cardiff Metropolitan
Cardiff Metropolitan
Bremer
Bremer
1 : 3
St. Pauli
St. Pauli
Cardiff U21
Cardiff U21
3 : 5
Potters
Potters
Heidenheim
Heidenheim
3 : 1
Schwabisch Hall
Schwabisch Hall
Trefelin
Trefelin
0 : 2
Haverfordwest
Haverfordwest
Zaglebie
Zaglebie
1 : 1
GKS Katowice
GKS Katowice
Tonbridge
Tonbridge
1 : 3
Chatham
Chatham
Horsham FC
Horsham FC
0 : 0
Woking
Woking
Boreham Wood
Boreham Wood
2 : 4
Arsenal U21
Arsenal U21
Mickleover
Mickleover
2 : 2
Belper Town
Belper Town
Sandbach United
Sandbach United
1 : 1
Burscough
Burscough
Fleet Town
Fleet Town
1 : 5
Aldershot
Aldershot
Alfreton
Alfreton
1 : 3
Barnsley
Barnsley
Anstey Nomads
Anstey Nomads
10:00
Stamford
Stamford
Vauxhall
Vauxhall
0 : 2
Marine
Marine
Chesterfield
Chesterfield
0 : 3
Nottingham
Nottingham
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
0 : 2
Colchester
Colchester
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough
1 : 1
Hashtag
Hashtag
Seaham
Seaham
10:00
Ashington
Ashington
Garforth
Garforth
3 : 0
Parkgate
Parkgate
Ashford Town
Ashford Town
5 : 2
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Leatherhead
Leatherhead
1 : 4
Dorking
Dorking
Guiseley
Guiseley
2 : 1
Bradford
Bradford
Warrington
Warrington
3 : 0
Rochdale
Rochdale
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
2 : 1
Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
City Of Liverpool
City Of Liverpool
0 : 2
Bangor 1876
Bangor 1876
Khimki
Khimki
2 : 2
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Sittingbourne
Sittingbourne
1 : 3
Welling
Welling
Grays
Grays
3 : 1
Corinthian-Casuals
Corinthian-Casuals
Aylesbury FC
Aylesbury FC
10:00
Aylesbury Utd
Aylesbury Utd
Puchov
Puchov
4 : 0
Brno
Brno
Westbury United
Westbury United
2 : 2
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Newcastle Town
Newcastle Town
0 : 5
Crewe
Crewe
Consett
Consett
0 : 5
Spennymoor
Spennymoor
Hearts
Hearts
1 : 2
Leyton Orient
Leyton Orient
South Park
South Park
0 : 0
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
Halesowen
Halesowen
2 : 2
Tamworth
Tamworth
Bath City
Bath City
0 : 1
Bristol Rovers
Bristol Rovers
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
0 : 0
Peterborough
Peterborough
Northampton
Northampton
0 : 3
Norwich City
Norwich City
Cracovia
Cracovia
10:00
Podbeskidzie
Podbeskidzie
Sparta Prague
Sparta Prague
2 : 2
Salzburg
Salzburg
Hereford
Hereford
3 : 1
West Brom U21
West Brom U21
Workington
Workington
0 : 0
Carlisle
Carlisle
Ostrava
Ostrava
3 : 1
Banska Bystrica
Banska Bystrica
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
3 : 2
Nairn County
Nairn County
Ujpest
Ujpest
1 : 0
St. Polten
St. Polten
Stevenage
Stevenage
2 : 2
Watford
Watford
Histon
Histon
1 : 2
Hitchin
Hitchin
Birmingham
Birmingham
0 : 5
Paderborn
Paderborn
Darmstadt
Darmstadt
5 : 1
Hesperange
Hesperange
Blyth Spartans
Blyth Spartans
2 : 1
Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
Prestwich Heys
Prestwich Heys
1 : 1
Droylsden
Droylsden
Ely
Ely
1 : 2
Bury Town
Bury Town
Haywards
Haywards
1 : 0
Lewes
Lewes
Horndean
Horndean
1 : 4
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
Boldmere
Boldmere
3 : 1
Rushall
Rushall
Longridge Town
Longridge Town
0 : 1
Morecambe
Morecambe
Racing Club Warwick
Racing Club Warwick
0 : 2
Banbury
Banbury
United of Manchester
United of Manchester
0 : 3
Barrow
Barrow
Ajax
Ajax
2 : 1
Rangers
Rangers
Reims
Reims
2 : 0
Fleury-Merogis
Fleury-Merogis
Troyes
Troyes
0 : 1
UNFP
UNFP
Leamington
Leamington
2 : 0
Coventry U21
Coventry U21
Brackley
Brackley
1 : 1
Shrewsbury
Shrewsbury
Witton
Witton
1 : 3
Radcliffe Borough
Radcliffe Borough
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2 : 2
Schalke
Schalke
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
5 : 0
Selby Town
Selby Town
Frome
Frome
1 : 5
Yeovil
Yeovil
Alvechurch
Alvechurch
0 : 3
Walsall
Walsall
Dergview
Dergview
2 : 1
Institute
Institute
Ware
Ware
2 : 3
Royston
Royston
Margate
Margate
4 : 1
Concord
Concord
Chichester
Chichester
1 : 2
Worthing
Worthing
Kezmarok
Kezmarok
0 : 6
Lubovna
Lubovna
Sevenoaks
Sevenoaks
10:00
Dartford
Dartford
Aveley
Aveley
0 : 0
Billericay
Billericay
Haringey Borough
Haringey Borough
2 : 3
Cheshunt
Cheshunt
West Auckland
West Auckland
0 : 3
Hartlepool
Hartlepool
MTK Budapest
MTK Budapest
0 : 2
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE
Colne
Colne
2 : 3
Clitheroe
Clitheroe
Slavia Prague
Slavia Prague
5 : 1
Zilina
Zilina
Great Wakering
Great Wakering
0 : 5
Southend
Southend
Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
10:00
Hayes & Yeading
Hayes & Yeading
Wimborne
Wimborne
2 : 4
Eastleigh
Eastleigh
Nijmegen
Nijmegen
1 : 2
Standard Liege
Standard Liege
Cowdenbeath
Cowdenbeath
2 : 3
Dunbar United
Dunbar United
Hythe & Dibden
Hythe & Dibden
5 : 2
Lymington
Lymington
Spalding United
Spalding United
2 : 1
Boston
Boston
Harrogate
Harrogate
2 : 3
Huddersfield
Huddersfield
Berwick
Berwick
5 : 3
Haddington Athletic
Haddington Athletic
Wisbech
Wisbech
10:00
Peterborough Sports
Peterborough Sports
Oldham
Oldham
1 : 0
Stockport
Stockport
Crusaders
Crusaders
4 : 1
Comber Rec
Comber Rec
Leek
Leek
0 : 0
Buxton
Buxton
Hinckley
Hinckley
10:00
Coalville
Coalville
Binfield
Binfield
0 : 7
Maidenhead
Maidenhead
Atherton
Atherton
1 : 4
Bury
Bury
Dulwich Hamlet
Dulwich Hamlet
0 : 0
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
Llandudno
Llandudno
3 : 0
West D. & C.
West D. & C.
Lech Poznan
Lech Poznan
0 : 2
Teplice
Teplice
Stockport Town
Stockport Town
3 : 3
Alsager
Alsager
Hornchurch
Hornchurch
1 : 5
Bromley
Bromley
Eindhoven FC
Eindhoven FC
0 : 1
Al Rayyan
Al Rayyan
Punjab
Punjab
1 : 8
Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Farnborough
Farnborough
3 : 1
Sutton
Sutton
St. Mirren
St. Mirren
2 : 2
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
3 : 4
Rubin Kazan
Rubin Kazan
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
0 : 3
Jena
Jena
Rapid Vienna
Rapid Vienna
3 : 2
Debrecen
Debrecen
Oudenaarde
Oudenaarde
0 : 3
Deinze
Deinze
Stal Wola
Stal Wola
3 : 0
Bron Radom
Bron Radom
Slovacko
Slovacko
4 : 1
Zizkov
Zizkov
Kasimpasa
Kasimpasa
1 : 1
Hull City
Hull City
Walldorf
Walldorf
1 : 7
Hoffenheim
Hoffenheim
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex
2 : 1
Servette U21
Servette U21
Gemert
Gemert
0 : 2
Helmond
Helmond
Rijeka
Rijeka
0 : 1
Karlsruher
Karlsruher
KV Mechelen
KV Mechelen
1 : 1
Lille
Lille
Piast Gliwice
Piast Gliwice
3 : 0
Korona Kielce
Korona Kielce
Le Mans
Le Mans
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Arka Gdynia
Arka Gdynia
2 : 2
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
Thun
Thun
2 : 1
Sochaux
Sochaux
Unitas 30
Unitas 30
0 : 0
Breda
Breda
Povazska Bystrica
Povazska Bystrica
0 : 0
Vyskov
Vyskov
NK Bistrica
NK Bistrica
0 : 3
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Feignies-Aulnoye
Feignies-Aulnoye
0 : 0
Dunkerque
Dunkerque
Winterthur
Winterthur
1 : 0
A. Lustenau
A. Lustenau
A. Klagenfurt
A. Klagenfurt
1 : 1
Koper
Koper
Sion
Sion
4 : 1
Yverdon
Yverdon
Hamburger SV
Hamburger SV
5 : 2
Lubeck
Lubeck
Erdi
Erdi
2 : 0
Vasas II
Vasas II
Kontich
Kontich
0 : 8
Lierse K.
Lierse K.
Grazer
Grazer
4 : 1
Kapfenberg
Kapfenberg
Xamax
Xamax
0 : 3
Lausanne
Lausanne
Altach
Altach
1 : 0
Grasshoppers
Grasshoppers
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
11:30
Besiktas
Besiktas
Telstar
Telstar
2 : 2
Quick Boys
Quick Boys
Zagorets
Zagorets
2 : 2
Levski Karlovo
Levski Karlovo
KF Gostivar
KF Gostivar
1 : 0
Ohrid
Ohrid
Gateshead
Gateshead
2 : 1
Sunderland
Sunderland
Smederevo
Smederevo
0 : 0
FK Indjija
FK Indjija
Meerssen
Meerssen
0 : 5
Maastricht
Maastricht
Fakel
Fakel
1 : 1
FK Rostov
FK Rostov
Dunaujvaros PASE
Dunaujvaros PASE
0 : 3
Tiszafoldvar
Tiszafoldvar
Annecy
Annecy
4 : 1
Villefranche
Villefranche
Saint-Malo
Saint-Malo
3 : 3
Rennes
Rennes
Slavia Prague B
Slavia Prague B
1 : 2
Dukla Prague
Dukla Prague
Cambuur
Cambuur
2 : 2
FC Emmen
FC Emmen
TSV Steinbach
TSV Steinbach
0 : 0
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
0 : 0
Beroe
Beroe
Young Boys
Young Boys
1 : 3
Wil
Wil
Etoile-Carouge
Etoile-Carouge
2 : 1
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
Jemappes
Jemappes
0 : 7
Francs Borains
Francs Borains
Lorient
Lorient
0 : 0
Concarneau
Concarneau
Primorje
Primorje
1 : 2
Budafoki
Budafoki
Domzale
Domzale
3 : 1
ND Gorica
ND Gorica
MTK Budapest
MTK Budapest
4 : 3
Honved
Honved
Belasica
Belasica
1 : 1
Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
Schwaz
Schwaz
0 : 1
Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Stadlau
Stadlau
0 : 4
Wiener Viktoria
Wiener Viktoria
Lok. Gorna
Lok. Gorna
2 : 1
Litex Lovech
Litex Lovech
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Rodez
Rodez
Beveren
Beveren
6 : 0
Beveren
Beveren
Wittenhorst
Wittenhorst
0 : 3
Venlo
Venlo
Vardarski
Vardarski
2 : 0
Borec
Borec
Ceske Budejovice
Ceske Budejovice
4 : 2
Ried
Ried
CSKA Moscow
CSKA Moscow
2 : 2
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
Strasbourg
Strasbourg
0 : 4
Fenerbahce
Fenerbahce
OFK Beograd
OFK Beograd
2 : 2
Vrsac
Vrsac
Spartak
Spartak
0 : 2
Dunav Ruse
Dunav Ruse
Zwettl
Zwettl
2 : 4
Horn
Horn
Mladost GAT
Mladost GAT
0 : 1
Sloboda
Sloboda
Kryvbas
Kryvbas
2 : 2
Sabah Baku
Sabah Baku
Cherno More
Cherno More
2 : 0
Dobrudzha
Dobrudzha
Liefering
Liefering
4 : 0
Lommel SK
Lommel SK
Levski
Levski
2 : 2
Netanya
Netanya
Lok. Sofia
Lok. Sofia
1 : 0
Montana
Montana
Udinese
Udinese
5 : 0
Bilje
Bilje
Vitesse
Vitesse
2 : 1
PAOK
PAOK
Lyon
Lyon
7 : 0
Chassieu Decines
Chassieu Decines
Lugano
Lugano
3 : 1
Parma
Parma
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
3 : 0
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Kremser
Kremser
2 : 0
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Panathinaikos
Panathinaikos
3 : 1
AEK Larnaca
AEK Larnaca
Benfica
Benfica
2 : 2
Celta Vigo
Celta Vigo
River Plate
River Plate
3 : 1
Olimpia Asuncion
Olimpia Asuncion
Alianza FC
Alianza FC
1(1) : 2(1)
Aguila
Aguila
Montaneses (Mex)
Montaneses (Mex)
0 : 4
Atlante
Atlante
14 Jul
Sunday
Glentoran
Glentoran
2 : 0
H&W Welders
H&W Welders