York - Sheffield United : Club Friendly - Football. How to watch on TV and stream online

York - Sheffield United

FootballFootball

Club Friendly

  York
13 Jul
07:30
Sheffield United  
Club Friendly
Share with Friends

York

Sheffield United

12 Jul
Friday
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
1 : 0
Unia Turza Slaska
Unia Turza Slaska
Ruch
Ruch
0 : 3
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 : 1
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Levski Krumovgrad
Levski Krumovgrad
4 : 1
Spartak Plovdiv
Spartak Plovdiv
13 Jul
Today
Stropkov
Stropkov
0 : 3
FK Humenne
FK Humenne
Spisska Nova Ves
Spisska Nova Ves
1 : 1
Lok. Kosice
Lok. Kosice
Dumbravita
Dumbravita
0 : 1
Alba Iulia
Alba Iulia
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
4 : 1
Gigant Saedinenie
Gigant Saedinenie
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Metalul Buzau
Metalul Buzau
Bonyhad
Bonyhad
7 : 1
Siklos
Siklos
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
5 : 1
Raca
Raca
BKV Elore
BKV Elore
2 : 0
Kelen
Kelen
Mioveni
Mioveni
0 : 0
ACS Viitorul Targu Jiu
ACS Viitorul Targu Jiu
Kolin
Kolin
1 : 0
Spoje Prague
Spoje Prague
Ajka
Ajka
1 : 1
Csakvari
Csakvari
Siofok
Siofok
1 : 1
Majosi
Majosi
HNK Gorica
HNK Gorica
3 : 0
Lokomotiva
Lokomotiva
Kaposvar
Kaposvar
1 : 0
Pecsi MFC
Pecsi MFC
GKS Belchatow
GKS Belchatow
2 : 3
Skra
Skra
Gyor II
Gyor II
04:00
Dabas
Dabas
Komaromi VSE
Komaromi VSE
1 : 3
Komarno
Komarno
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
4 : 1
Dorogi
Dorogi
Penzugyor
Penzugyor
1 : 2
Hatvan
Hatvan
Afumati
Afumati
0 : 1
Campulung
Campulung
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
1 : 0
Sleza Wroclaw
Sleza Wroclaw
Kladno
Kladno
2 : 0
Benatky
Benatky
Budapest
Budapest
1 : 1
Vasas
Vasas
Vertfee Yaita
Vertfee Yaita
1 : 2
Vonds I.
Vonds I.
Unicov
Unicov
1 : 2
Prostejov
Prostejov
Varazdin
Varazdin
1 : 0
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Czarni Polaniec
Czarni Polaniec
2 : 3
Star Starachowice
Star Starachowice
Pisek
Pisek
0 : 3
Pribram
Pribram
Szeged
Szeged
1 : 2
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
Lafnitz
Lafnitz
2 : 2
Miercurea Ciuc
Miercurea Ciuc
Bilovec
Bilovec
1 : 1
Nove Sady
Nove Sady
Mosonmagyarovari TE
Mosonmagyarovari TE
3 : 0
I. Bratislava
I. Bratislava
Monaco
Monaco
1 : 1
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV
Usti nad Labem
Usti nad Labem
1 : 4
Varnsdorf
Varnsdorf
Bohemians 1905 B
Bohemians 1905 B
04:30
Zivanice
Zivanice
Hutnik Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta
6 : 2
Wislanie Jaskowice
Wislanie Jaskowice
Ceska Lipa
Ceska Lipa
1 : 2
Dukla Prague B
Dukla Prague B
Lugano II
Lugano II
1 : 1
Collina d'Oro
Collina d'Oro
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
1 : 0
FC Kosice
FC Kosice
Nafta
Nafta
3 : 3
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Gyirmot SE
Gyirmot SE
0 : 1
Bicskei
Bicskei
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3 : 3
Oss
Oss
Pardubice B
Pardubice B
05:00
Legnica 2
Legnica 2
Podbeskidzie
Podbeskidzie
6 : 0
MSK Martin
MSK Martin
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
5 : 3
Legia II
Legia II
Kromeriz
Kromeriz
2 : 1
Rosice
Rosice
Polonia Bytom
Polonia Bytom
2 : 1
Kluczbork
Kluczbork
Povazska Bystrica
Povazska Bystrica
05:00
Vyskov
Vyskov
AD Fafe
AD Fafe
05:00
Penafiel
Penafiel
Tatabanya
Tatabanya
4 : 2
Csepel
Csepel
Egri
Egri
05:00
Szolnoki MAV
Szolnoki MAV
Hodonin
Hodonin
1 : 3
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava B
Zabki
Zabki
3 : 4
Skierniewice
Skierniewice
Magdeburg II
Magdeburg II
05:00
Eilenburg
Eilenburg
Pohronie
Pohronie
3 : 1
Podkonice
Podkonice
Notec Czarnkow
Notec Czarnkow
3 : 2
Stilon Gorzow
Stilon Gorzow
Lyngby
Lyngby
4 : 0
Landskrona
Landskrona
Wisloka Debica
Wisloka Debica
05:00
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
Wikielec
Wikielec
3 : 0
Olsztyn
Olsztyn
Austria Vienna
Austria Vienna
1 : 0
Zlin
Zlin
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
0 : 3
Domzale
Domzale
Opava
Opava
1 : 1
Trinec
Trinec
Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc B
7 : 1
Zilina B
Zilina B
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
1 : 1
Domazlice
Domazlice
Stripfing
Stripfing
2 : 2
Jihlava
Jihlava
Debrecen II
Debrecen II
05:00
Karcagi
Karcagi
Ujpest II
Ujpest II
05:00
Hodmezovasarhely FC
Hodmezovasarhely FC
Chaves
Chaves
1 : 3
Vitoria Guimaraes B
Vitoria Guimaraes B
Rio Ave
Rio Ave
05:30
Moreirense
Moreirense
Odense
Odense
2 : 5
Vejle
Vejle
Amarante
Amarante
05:30
Felgueiras
Felgueiras
Braga B
Braga B
05:30
Ferreira
Ferreira
Caldas
Caldas
05:30
Leiria
Leiria
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
1 : 0
Michalovce
Michalovce
Sturm Graz
Sturm Graz
1 : 0
Midtjylland
Midtjylland
Feherver FC
Feherver FC
1 : 0
Jadran Dekani
Jadran Dekani
Burghausen
Burghausen
1 : 1
Unterhaching
Unterhaching
Paderborn II
Paderborn II
2 : 1
Kassel
Kassel
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3 : 0
FA 2000
FA 2000
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
2 : 0
KKS Kalisz
KKS Kalisz
Hobro
Hobro
1 : 1
Aarhus Fremad
Aarhus Fremad
Elblag
Elblag
1 : 1
Elana Torun
Elana Torun
Karvina B
Karvina B
06:30
Gornik Z. 2
Gornik Z. 2
Goztepe
Goztepe
07:00
Charlton
Charlton
Heider SV
Heider SV
07:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Ried
Ried
07:00
Zilina
Zilina
LASK
LASK
07:00
SK Rapid Vienna
SK Rapid Vienna
Moyola
Moyola
07:00
Coleraine
Coleraine
Squires Gate
Squires Gate
07:00
Stalybridge
Stalybridge
Sudbury
Sudbury
07:00
Felixstowe & Walton
Felixstowe & Walton
Kolding IF
Kolding IF
07:00
Hvidovre
Hvidovre
Coalville
Coalville
07:00
Nuneaton
Nuneaton
Dover
Dover
07:00
Ramsgate
Ramsgate
Feyenoord
Feyenoord
07:00
Genk
Genk
Luton
Luton
07:00
Aarhus
Aarhus
PSV
PSV
07:00
Club Brugge KV
Club Brugge KV
Zehlendorf
Zehlendorf
07:00
Staaken
Staaken
Plauen
Plauen
07:00
SpVgg Bayreuth
SpVgg Bayreuth
Stabaek
Stabaek
07:00
Sogndal
Sogndal
Tatabanya
Tatabanya
07:00
Duna Aszfalt
Duna Aszfalt
Cardiff
Cardiff
07:00
Kortrijk
Kortrijk
Brondby
Brondby
07:00
Antwerp
Antwerp
Den Bosch
Den Bosch
07:00
Jong PSV
Jong PSV
Esbjerg
Esbjerg
07:00
Fredericia
Fredericia
Aberystwyth
Aberystwyth
07:30
Llanelli
Llanelli
York
York
07:30
Sheffield United
Sheffield United
FC Gießen
FC Gießen
07:30
Siegen
Siegen
BK Frem
BK Frem
07:30
Avarta
Avarta
South Shields
South Shields
07:30
Sunderland
Sunderland
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
07:30
Braunschweig
Braunschweig
Aalborg
Aalborg
07:30
Viborg
Viborg
Notts County
Notts County
07:30
Wycombe
Wycombe
Puszcza
Puszcza
08:00
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Lausanne Ouchy
Lausanne Ouchy
08:00
Biel
Biel
Chesham
Chesham
08:00
Wealdstone
Wealdstone
AVS
AVS
08:00
Varzim
Varzim
Dusseldorf II
Dusseldorf II
08:00
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
Viktoria Koln
Viktoria Koln
08:00
Eupen
Eupen
Paks II
Paks II
08:00
Dunafoldvar
Dunafoldvar
BFC Dynamo
BFC Dynamo
08:00
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
Vorwarts-Wacker
Vorwarts-Wacker
08:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Soroksar
Soroksar
08:00
Putnok
Putnok
LKS Lomza
LKS Lomza
08:00
Biala Piska
Biala Piska
Civil Service Stroll
Civil Service Stroll
08:00
Clyde
Clyde
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
08:00
Victoria Rosport
Victoria Rosport
Winterton
Winterton
08:00
Scunthorpe
Scunthorpe
PAOK
PAOK
08:00
St. Gilloise
St. Gilloise
Grodzisk M.
Grodzisk M.
08:00
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
TSV Steinbach
TSV Steinbach
08:00
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
08:00
Beroe
Beroe
Greifswald
Greifswald
08:00
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
Zwolle
Zwolle
08:00
Horsens
Horsens
Piast Gliwice
Piast Gliwice
08:00
Korona Kielce
Korona Kielce
Stuttgart II
Stuttgart II
08:00
Saarbrucken
Saarbrucken
LKS Lodz II
LKS Lodz II
08:00
Slask Wroclaw 2
Slask Wroclaw 2
Mainz II
Mainz II
08:00
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
Schwaben Augsburg
Schwaben Augsburg
08:00
Augsburg
Augsburg
KS Polkowice
KS Polkowice
08:00
Legnica
Legnica
Heracles
Heracles
08:00
Dender
Dender
Boavista
Boavista
08:00
Tirsense
Tirsense
Maritimo
Maritimo
08:00
SC Farense U23
SC Farense U23
Faversham
Faversham
08:00
Sheppey United
Sheppey United
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
08:00
Kisvarda
Kisvarda
Botev Vratsa
Botev Vratsa
08:00
Montana
Montana
Trencin
Trencin
08:00
Zlate Moravce
Zlate Moravce
Mladost GAT
Mladost GAT
08:00
Sloboda
Sloboda
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
08:00
Gent
Gent
Sion
Sion
08:00
Yverdon
Yverdon
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
08:00
Mykolaivka
Mykolaivka
Canvey
Canvey
08:00
Stortford
Stortford
Oddevold
Oddevold
08:00
Orgryte
Orgryte
Gillingham
Gillingham
08:00
Millwall
Millwall
Puskas Academy
Puskas Academy
08:00
Samorin
Samorin
Kryvbas
Kryvbas
08:00
Sabah Baku
Sabah Baku
Cherno More
Cherno More
08:00
Dobrudzha
Dobrudzha
Arouca
Arouca
08:00
Oliveirense
Oliveirense
Skegness Town
Skegness Town
08:00
Ilkeston
Ilkeston
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
08:00
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Auerbach
Auerbach
08:00
Meuselwitz
Meuselwitz
Baumberg
Baumberg
08:00
Unterrath
Unterrath
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
08:00
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
Slavia Sofia
Slavia Sofia
08:00
Svoge
Svoge
Reading U21
Reading U21
08:00
Hemel
Hemel
Leek
Leek
08:00
Buxton
Buxton
Chojniczanka
Chojniczanka
08:00
Blekitni Stargard
Blekitni Stargard
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
08:00
Excelsior
Excelsior
Bocholt
Bocholt
08:00
DJK Teutonia St.Tonis
DJK Teutonia St.Tonis
Hanley Town
Hanley Town
08:00
Wrexham
Wrexham
Guimaraes
Guimaraes
08:00
Middlesbrough
Middlesbrough
Panetolikos
Panetolikos
08:00
Levadiakos
Levadiakos
Grazer
Grazer
08:00
Kapfenberg
Kapfenberg
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
08:00
Den Haag
Den Haag
Rodopa Smolyan
Rodopa Smolyan
08:00
Asenovets
Asenovets
Llandudno
Llandudno
08:00
West D. & C.
West D. & C.
Colwyn Bay
Colwyn Bay
08:00
AFC Liverpool
AFC Liverpool
Freiburger
Freiburger
08:00
Bahlinger
Bahlinger
Xamax
Xamax
08:00
Lausanne
Lausanne
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
08:00
Ostrava B
Ostrava B
Hannover
Hannover
08:00
VfL Osnabruck
VfL Osnabruck
Schweinfurt
Schweinfurt
08:00
Lehnerz
Lehnerz
Graafschap
Graafschap
08:00
Rodinghausen
Rodinghausen
Jong AZ
Jong AZ
08:00
HFC
HFC
Stal Wola
Stal Wola
08:00
Bron Radom
Bron Radom
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
08:00
Pruszkow
Pruszkow
Helsingborg
Helsingborg
08:00
Koge
Koge
Blackburn
Blackburn
08:00
Tranmere
Tranmere
Nesebar
Nesebar
08:00
Sozopol
Sozopol
Tondela
Tondela
08:00
Lusitania FC
Lusitania FC
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
08:00
Colchester
Colchester
Amadora
Amadora
08:00
Sporting B
Sporting B
Posusje
Posusje
08:00
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Jong Almere City
Jong Almere City
08:00
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Bonner
Bonner
08:00
Duisburg
Duisburg
FC Porto
FC Porto
08:00
Nacional
Nacional
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
08:00
Ostrowiec Swietokrzyski
Ostrowiec Swietokrzyski
Prestatyn Sports
Prestatyn Sports
08:00
Greenfield
Greenfield
Khimki
Khimki
08:00
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Undy
Undy
08:00
Newport
Newport
Nurnberg II
Nurnberg II
08:00
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
Gemert
Gemert
08:00
Helmond
Helmond
Alzenau
Alzenau
08:00
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Carina Gubin
Carina Gubin
08:00
Bytom Odrzanski
Bytom Odrzanski
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
08:00
FC Koln
FC Koln
Gil Vicente
Gil Vicente
08:00
Gil Vicente U23
Gil Vicente U23
Annecy
Annecy
08:00
Villefranche
Villefranche
Vaduz
Vaduz
08:00
St. Gallen
St. Gallen
Lochee United
Lochee United
08:30
Formartine Utd
Formartine Utd
Waalwijk
Waalwijk
08:30
Leuven
Leuven
Hansa Rostock
Hansa Rostock
08:30
Randers FC
Randers FC
Charleroi
Charleroi
08:30
Waregem
Waregem
La Louviere
La Louviere
08:30
Boulogne
Boulogne
Duren
Duren
08:30
Wiltz
Wiltz
Skalica
Skalica
08:30
Karvina
Karvina
Hollenbach
Hollenbach
09:00
Freiberg
Freiberg
Aubstadt
Aubstadt
09:00
Coburg
Coburg
Jablonec
Jablonec
09:00
Sparta Prague B
Sparta Prague B
Porthmadog
Porthmadog
09:00
Flint
Flint
Lohne
Lohne
09:00
Braunschweig
Braunschweig
Cleethorpes
Cleethorpes
09:00
Grimsby Town
Grimsby Town
Armagh
Armagh
09:00
Dungannon
Dungannon
Sp. Hasselt
Sp. Hasselt
09:00
Club Brugge KV U23
Club Brugge KV U23
Glebe North
Glebe North
09:00
Glenavon
Glenavon
Eintracht Trier
Eintracht Trier
09:00
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Turkgucu Munchen
Turkgucu Munchen
09:00
SC Imst
SC Imst
Hartberg
Hartberg
09:00
Trnava
Trnava
Young Boys
Young Boys
09:00
Aarau
Aarau
Kirriemuir Thistle
Kirriemuir Thistle
09:00
BanksO'Dee
BanksO'Dee
Luzern
Luzern
09:00
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart
A. Klagenfurt
A. Klagenfurt
09:00
Koper
Koper
Mossley
Mossley
09:00
Halifax
Halifax
Bamberg
Bamberg
09:00
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
Amiens
Amiens
09:00
Chambly
Chambly
Polonia Bytom
Polonia Bytom
09:00
Goczalkowice Zdroj
Goczalkowice Zdroj
Bangor FC
Bangor FC
09:00
Linfield
Linfield
Jagiellonia
Jagiellonia
09:00
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Spakenburg
Spakenburg
09:00
Jong Sparta Rotterdam
Jong Sparta Rotterdam
Basel
Basel
09:00
Ulm
Ulm
Gartcairn
Gartcairn
09:00
Albion Rovers
Albion Rovers
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
09:00
Tranent Juniors
Tranent Juniors
St. Patricks
St. Patricks
09:00
Ballymena
Ballymena
Groningen
Groningen
09:00
Erfurt
Erfurt
Germania Ratingen
Germania Ratingen
09:00
Finnentrop - Bamenohl
Finnentrop - Bamenohl
West Brom
West Brom
09:00
Bolton
Bolton
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
09:00
Bekescsaba 1912
Bekescsaba 1912
Zwickau
Zwickau
09:00
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Leatherhead
Leatherhead
09:00
Dorking
Dorking
Accrington
Accrington
09:00
Wigan Athletic
Wigan Athletic
Melksham
Melksham
09:00
Forest Green
Forest Green
Altglienicke
Altglienicke
09:00
Hannover II
Hannover II
Altrincham
Altrincham
09:00
Lancaster
Lancaster
Osijek
Osijek
09:00
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
Aalborg
Aalborg
09:15
Viborg
Viborg
Dordrecht
Dordrecht
09:30
Willem II
Willem II
Munich 1860
Munich 1860
09:30
Nurnberg
Nurnberg
Vlasim
Vlasim
09:30
Zapy
Zapy
Cracovia
Cracovia
09:30
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
Ammanford
Ammanford
09:30
Cardiff Metropolitan
Cardiff Metropolitan
Bremer
Bremer
09:30
St. Pauli
St. Pauli
Cardiff U21
Cardiff U21
09:30
Potters
Potters
Heidenheim
Heidenheim
09:30
Schwabisch Hall
Schwabisch Hall
Trefelin
Trefelin
09:30
Haverfordwest
Haverfordwest
Zaglebie
Zaglebie
09:30
GKS Katowice
GKS Katowice
Barry
Barry
09:30
Yate Town
Yate Town
Bridgend Street
Bridgend Street
09:30
Abertillery Bluebirds
Abertillery Bluebirds
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
10:00
Peterborough
Peterborough
Northampton
Northampton
10:00
Norwich City
Norwich City
Cracovia
Cracovia
10:00
Podbeskidzie
Podbeskidzie
Sparta Prague
Sparta Prague
10:00
Salzburg
Salzburg
Hereford
Hereford
10:00
West Brom U21
West Brom U21
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
10:00
Wisla II
Wisla II
Workington
Workington
10:00
Carlisle
Carlisle
Ostrava
Ostrava
10:00
Banska Bystrica
Banska Bystrica
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
10:00
Nairn County
Nairn County
Ujpest
Ujpest
10:00
St. Polten
St. Polten
Stevenage
Stevenage
10:00
Watford
Watford
Histon
Histon
10:00
Hitchin
Hitchin
Birmingham
Birmingham
10:00
Paderborn
Paderborn
Darmstadt
Darmstadt
10:00
Hesperange
Hesperange
Blyth Spartans
Blyth Spartans
10:00
Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
Prestwich Heys
Prestwich Heys
10:00
Droylsden
Droylsden
Ely
Ely
10:00
Bury Town
Bury Town
Stal Wola
Stal Wola
10:00
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Horndean
Horndean
10:00
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
Boldmere
Boldmere
10:00
Rushall
Rushall
Haywards
Haywards
10:00
Lewes
Lewes
Longridge Town
Longridge Town
10:00
Morecambe
Morecambe
Racing Club Warwick
Racing Club Warwick
10:00
Banbury
Banbury
United of Manchester
United of Manchester
10:00
Barrow
Barrow
Ajax
Ajax
10:00
Rangers
Rangers
Troyes
Troyes
10:00
UNFP
UNFP
Leamington
Leamington
10:00
Coventry U21
Coventry U21
Brackley
Brackley
10:00
Shrewsbury
Shrewsbury
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
10:00
Selby Town
Selby Town
Frome
Frome
10:00
Yeovil
Yeovil
Alvechurch
Alvechurch
10:00
Walsall
Walsall
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
10:00
Schalke
Schalke
Witton
Witton
10:00
Radcliffe Borough
Radcliffe Borough
Dergview
Dergview
10:00
Institute
Institute
Ware
Ware
10:00
Royston
Royston
Margate
Margate
10:00
Concord
Concord
Chichester
Chichester
10:00
Worthing
Worthing
Sevenoaks
Sevenoaks
10:00
Dartford
Dartford
Glentoran
Glentoran
10:00
H&W Welders
H&W Welders
Aveley
Aveley
10:00
Billericay
Billericay
Haringey Borough
Haringey Borough
10:00
Cheshunt
Cheshunt
West Auckland
West Auckland
10:00
Hartlepool
Hartlepool
MTK Budapest
MTK Budapest
10:00
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE
Colne
Colne
10:00
Clitheroe
Clitheroe
Slavia Prague
Slavia Prague
10:00
Zilina
Zilina
Great Wakering
Great Wakering
10:00
Southend
Southend
Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
10:00
Hayes & Yeading
Hayes & Yeading
Wimborne
Wimborne
10:00
Eastleigh
Eastleigh
Nijmegen
Nijmegen
10:00
Standard Liege
Standard Liege
Cowdenbeath
Cowdenbeath
10:00
Dunbar United
Dunbar United
Spalding United
Spalding United
10:00
Boston
Boston
Harrogate
Harrogate
10:00
Huddersfield
Huddersfield
Berwick
Berwick
10:00
Haddington Athletic
Haddington Athletic
Wisbech
Wisbech
10:00
Peterborough Sports
Peterborough Sports
Oldham
Oldham
10:00
Stockport
Stockport
Crusaders
Crusaders
10:00
Comber Rec
Comber Rec
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
10:00
Gloria Buzau
Gloria Buzau
Hinckley
Hinckley
10:00
Coalville
Coalville
Binfield
Binfield
10:00
Maidenhead
Maidenhead
Atherton
Atherton
10:00
Bury
Bury
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
10:00
Tomaszow Mazowiecki
Tomaszow Mazowiecki
Dulwich Hamlet
Dulwich Hamlet
10:00
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
Lech Poznan
Lech Poznan
10:00
Teplice
Teplice
Stockport Town
Stockport Town
10:00
Alsager
Alsager
Hornchurch
Hornchurch
10:00
Bromley
Bromley
Bishop Auckland
Bishop Auckland
10:00
Darlington
Darlington
Eindhoven FC
Eindhoven FC
10:00
Al Rayyan
Al Rayyan
Punjab
Punjab
10:00
Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Farnborough
Farnborough
10:00
Sutton
Sutton
St. Mirren
St. Mirren
10:00
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Tonbridge
Tonbridge
10:00
Chatham
Chatham
Horsham FC
Horsham FC
10:00
Woking
Woking
Boreham Wood
Boreham Wood
10:00
Arsenal U21
Arsenal U21
Mickleover
Mickleover
10:00
Belper Town
Belper Town
Sandbach United
Sandbach United
10:00
Burscough
Burscough
Fleet Town
Fleet Town
10:00
Aldershot
Aldershot
Alfreton
Alfreton
10:00
Barnsley
Barnsley
Vauxhall
Vauxhall
10:00
Marine
Marine
Liefering
Liefering
10:00
Lommel SK
Lommel SK
Chesterfield
Chesterfield
10:00
Nottingham
Nottingham
Anstey Nomads
Anstey Nomads
10:00
Stamford
Stamford
Seaham
Seaham
10:00
Ashington
Ashington
Garforth
Garforth
10:00
Parkgate
Parkgate
Ashford Town
Ashford Town
10:00
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Guiseley
Guiseley
10:00
Bradford
Bradford
Warrington
Warrington
10:00
Rochdale
Rochdale
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
10:00
Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
City Of Liverpool
City Of Liverpool
10:00
Bangor 1876
Bangor 1876
Sittingbourne
Sittingbourne
10:00
Welling
Welling
Grays
Grays
10:00
Corinthian-Casuals
Corinthian-Casuals
Aylesbury FC
Aylesbury FC
10:00
Aylesbury Utd
Aylesbury Utd
Westbury United
Westbury United
10:00
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Newcastle Town
Newcastle Town
10:00
Crewe
Crewe
Consett
Consett
10:00
Spennymoor
Spennymoor
Puchov
Puchov
10:00
Brno
Brno
Hearts
Hearts
10:00
Leyton Orient
Leyton Orient
South Park
South Park
10:00
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
Halesowen
Halesowen
10:00
Tamworth
Tamworth
Bath City
Bath City
10:00
Bristol Rovers
Bristol Rovers
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
10:30
Rubin Kazan
Rubin Kazan
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
10:30
Jena
Jena
Rapid Vienna
Rapid Vienna
10:30
Debrecen
Debrecen
Rijeka
Rijeka
11:00
Karlsruher
Karlsruher
KV Mechelen
KV Mechelen
11:00
Lille
Lille
Le Mans
Le Mans
11:00
Guingamp
Guingamp
Erdi
Erdi
11:00
Vasas II
Vasas II
Arka Gdynia
Arka Gdynia
11:00
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
Reims
Reims
11:00
Fleury-Merogis
Fleury-Merogis
Bregenz
Bregenz
11:00
Illertissen
Illertissen
Thun
Thun
11:00
Sochaux
Sochaux
Unitas 30
Unitas 30
11:00
Breda
Breda
NK Bistrica
NK Bistrica
11:00
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Feignies-Aulnoye
Feignies-Aulnoye
11:00
Dunkerque
Dunkerque
Winterthur
Winterthur
11:00
A. Lustenau
A. Lustenau
Hamburger SV
Hamburger SV
11:00
Lubeck
Lubeck
Hythe & Dibden
Hythe & Dibden
11:00
Lymington
Lymington
Kontich
Kontich
11:00
Lierse K.
Lierse K.
Oudenaarde
Oudenaarde
11:00
Deinze
Deinze
Slovacko
Slovacko
11:00
Zizkov
Zizkov
Kasimpasa
Kasimpasa
11:00
Hull City
Hull City
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough
11:00
Hashtag
Hashtag
Walldorf
Walldorf
11:00
Hoffenheim
Hoffenheim
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex
11:00
Servette U21
Servette U21
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
11:30
Besiktas
Besiktas
Telstar
Telstar
11:30
Quick Boys
Quick Boys
Zagorets
Zagorets
11:30
Levski Karlovo
Levski Karlovo
Lok. Gorna
Lok. Gorna
11:30
Litex Lovech
Litex Lovech
Smederevo
Smederevo
11:30
FK Indjija
FK Indjija
Altach
Altach
11:30
Grasshoppers
Grasshoppers
Slavia Prague B
Slavia Prague B
12:00
Dukla Prague
Dukla Prague
Szentlorinc
Szentlorinc
12:00
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
Cambuur
Cambuur
12:00
FC Emmen
FC Emmen
Young Boys
Young Boys
12:00
Wil
Wil
Etoile-Carouge
Etoile-Carouge
12:00
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
Jemappes
Jemappes
12:00
Francs Borains
Francs Borains
Lorient
Lorient
12:00
Concarneau
Concarneau
Primorje
Primorje
12:00
Budafoki
Budafoki
MTK Budapest
MTK Budapest
12:00
Honved
Honved
Belasica
Belasica
12:00
Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
Schwaz
Schwaz
12:00
Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Stadlau
Stadlau
12:00
Wiener Viktoria
Wiener Viktoria
Toulouse
Toulouse
12:00
Rodez
Rodez
Beveren
Beveren
12:00
Beveren
Beveren
Wittenhorst
Wittenhorst
12:00
Venlo
Venlo
Vardarski
Vardarski
12:00
Borec
Borec
Ceske Budejovice
Ceske Budejovice
12:00
Ried
Ried
Gateshead
Gateshead
12:00
Sunderland
Sunderland
Levski
Levski
12:00
Netanya
Netanya
Meerssen
Meerssen
12:00
Maastricht
Maastricht
Dunaujvaros PASE
Dunaujvaros PASE
12:00
Tiszafoldvar
Tiszafoldvar
Saint-Malo
Saint-Malo
12:00
Rennes
Rennes
OFK Beograd
OFK Beograd
12:30
Vrsac
Vrsac
Spartak
Spartak
12:30
Dunav Ruse
Dunav Ruse
Zwettl
Zwettl
12:30
Horn
Horn
CSKA Moscow
CSKA Moscow
12:30
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
Strasbourg
Strasbourg
12:30
Fenerbahce
Fenerbahce
Lyon
Lyon
13:00
Chassieu Decines
Chassieu Decines
Lugano
Lugano
13:00
Parma
Parma
Kremser
Kremser
13:00
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Lok. Sofia
Lok. Sofia
13:00
Montana
Montana
Udinese
Udinese
13:00
Bilje
Bilje
Vitesse
Vitesse
13:00
PAOK
PAOK
Panathinaikos
Panathinaikos
14:00
AEK Larnaca
AEK Larnaca
Benfica
Benfica
14:00
Celta Vigo
Celta Vigo
River Plate
River Plate
16:30
Olimpia Asuncion
Olimpia Asuncion
Alianza FC
Alianza FC
17:00
Aguila
Aguila