Zwickau - Hertha Berlin : Club Friendly - Football. How to watch on TV and stream online

Zwickau - Hertha Berlin

FootballFootball

Club Friendly

  Zwickau
13 Jul
Finished

1:6

Hertha Berlin  
Club Friendly
Share with Friends

Zwickau

Hertha Berlin

Goalkeepers
Tjark Ernst 12
Robert Kwasigroch 33
Marius Gersbeck 35
Defenders
Peter Pekarik 2
Agustin Rogel 3
Filip Uremovic 5
Michal Karbownik 8
Jonjoe Kenny 16
Jeremy Dudziak 19
Marc Oliver Kempf 20
Anderson-Lenda Lucoqui 21
Marton Dardai 31
Deyovaisio Zeefuik 34
Eliyas Strasner 36
Toni Leistner 37
Veit Stange 38
Pascal Klemens 41
Julian Eitschberger 42
Linus Gechter 44
Joel da Silva Kiala 49
Midfielders
Mesut Kesik 6
Suat Serdar 8
Nader El-Jindaoui 11
Myziane Maolida 15
Marco Richter 23
Bence Dardai 24
Ibrahim Maza 30
Forwards
Florian Niederlechner 7
Smail Prevljak 9
Fabian Reese 11
Marten Winkler 22
Haris Tabakovic 25
Gustav Christensen 26
Palko Dardai 27
Derry Scherhant 39
Tony Rolke 44
Coach
Pal Dardai
12 Jul
Friday
Puszcza
Puszcza
1 : 1
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Slavia Sofia
Slavia Sofia
4 : 1
Svoge
Svoge
Grodzisk M.
Grodzisk M.
4 : 2
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
Nesebar
Nesebar
2 : 0
Sozopol
Sozopol
Polonia Warszawa
Polonia Warszawa
3 : 0
Tomaszow Mazowiecki
Tomaszow Mazowiecki
Bishop Auckland
Bishop Auckland
0 : 5
Darlington
Darlington
GKS Jastrzebie
GKS Jastrzebie
1 : 0
Unia Turza Slaska
Unia Turza Slaska
Bregenz
Bregenz
0 : 1
Illertissen
Illertissen
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
2 : 1
Pruszkow
Pruszkow
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 : 1
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
Levski Krumovgrad
Levski Krumovgrad
4 : 1
Spartak Plovdiv
Spartak Plovdiv
Ruch
Ruch
0 : 3
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
13 Jul
Saturday
Stropkov
Stropkov
0 : 3
FK Humenne
FK Humenne
Spisska Nova Ves
Spisska Nova Ves
1 : 1
Lok. Kosice
Lok. Kosice
Dumbravita
Dumbravita
0 : 1
Alba Iulia
Alba Iulia
Maritsa Plovdiv
Maritsa Plovdiv
4 : 1
Gigant Saedinenie
Gigant Saedinenie
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Metalul Buzau
Metalul Buzau
Posusje
Posusje
2 : 1
Siroki Brijeg
Siroki Brijeg
Bonyhad
Bonyhad
7 : 1
Siklos
Siklos
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
5 : 1
Raca
Raca
Szentlorinc
Szentlorinc
1 : 3
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
BKV Elore
BKV Elore
2 : 0
Kelen
Kelen
Mioveni
Mioveni
0 : 0
ACS Viitorul Targu Jiu
ACS Viitorul Targu Jiu
Kolin
Kolin
1 : 0
Spoje Prague
Spoje Prague
GKS Belchatow
GKS Belchatow
2 : 3
Skra
Skra
Siofok
Siofok
1 : 1
Majosi
Majosi
Gyor II
Gyor II
3 : 3
Dabas
Dabas
Ajka
Ajka
1 : 1
Csakvari
Csakvari
Komaromi VSE
Komaromi VSE
1 : 3
Komarno
Komarno
HNK Gorica
HNK Gorica
3 : 0
Lokomotiva
Lokomotiva
Kaposvar
Kaposvar
1 : 0
Pecsi MFC
Pecsi MFC
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
1 : 0
Sleza Wroclaw
Sleza Wroclaw
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
4 : 1
Dorogi
Dorogi
Penzugyor
Penzugyor
1 : 2
Hatvan
Hatvan
Afumati
Afumati
0 : 1
Campulung
Campulung
Kladno
Kladno
2 : 0
Benatky
Benatky
Budapest
Budapest
1 : 1
Vasas
Vasas
Vertfee Yaita
Vertfee Yaita
1 : 2
Vonds I.
Vonds I.
Unicov
Unicov
1 : 2
Prostejov
Prostejov
Varazdin
Varazdin
1 : 0
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Szeged
Szeged
1 : 2
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
Lafnitz
Lafnitz
2 : 2
Miercurea Ciuc
Miercurea Ciuc
Monaco
Monaco
1 : 1
Cercle Brugge KSV
Cercle Brugge KSV
Bilovec
Bilovec
1 : 1
Nove Sady
Nove Sady
Usti nad Labem
Usti nad Labem
1 : 4
Varnsdorf
Varnsdorf
Mosonmagyarovari TE
Mosonmagyarovari TE
3 : 0
I. Bratislava
I. Bratislava
Bohemians 1905 B
Bohemians 1905 B
3 : 1
Zivanice
Zivanice
Czarni Polaniec
Czarni Polaniec
2 : 3
Star Starachowice
Star Starachowice
Hutnik Nowa Huta
Hutnik Nowa Huta
6 : 2
Wislanie Jaskowice
Wislanie Jaskowice
Pisek
Pisek
0 : 3
Pribram
Pribram
Lugano II
Lugano II
1 : 1
Collina d'Oro
Collina d'Oro
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
0 : 3
Domzale
Domzale
AD Fafe
AD Fafe
05:00
Penafiel
Penafiel
Ujpest II
Ujpest II
0 : 2
Hodmezovasarhely FC
Hodmezovasarhely FC
Nafta
Nafta
3 : 3
Zalaegerszegi
Zalaegerszegi
Pardubice B
Pardubice B
4 : 1
Legnica 2
Legnica 2
Egri
Egri
0 : 3
Szolnoki MAV
Szolnoki MAV
Stal Wola
Stal Wola
0 : 2
Termalica B-B.
Termalica B-B.
Podbeskidzie
Podbeskidzie
6 : 0
MSK Martin
MSK Martin
AVS
AVS
2 : 1
Varzim
Varzim
Kromeriz
Kromeriz
2 : 1
Rosice
Rosice
Polonia Bytom
Polonia Bytom
2 : 1
Kluczbork
Kluczbork
Hodonin
Hodonin
1 : 3
Slovan Bratislava B
Slovan Bratislava B
FC Porto
FC Porto
4 : 1
Nacional
Nacional
Tatabanya
Tatabanya
4 : 2
Csepel
Csepel
Magdeburg II
Magdeburg II
5 : 0
Eilenburg
Eilenburg
Pohronie
Pohronie
3 : 1
Podkonice
Podkonice
Banik Most - Sous
Banik Most - Sous
1 : 1
Domazlice
Domazlice
Zabki
Zabki
3 : 4
Skierniewice
Skierniewice
Notec Czarnkow
Notec Czarnkow
3 : 2
Stilon Gorzow
Stilon Gorzow
Debrecen II
Debrecen II
1 : 2
Karcagi
Karcagi
Lausanne Ouchy
Lausanne Ouchy
2 : 2
Biel
Biel
Wisloka Debica
Wisloka Debica
1 : 1
Sandecja Nowy S.
Sandecja Nowy S.
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
1 : 0
FC Kosice
FC Kosice
Ceska Lipa
Ceska Lipa
1 : 2
Dukla Prague B
Dukla Prague B
LKS Lomza
LKS Lomza
3 : 1
Biala Piska
Biala Piska
Wikielec
Wikielec
3 : 0
Olsztyn
Olsztyn
Austria Vienna
Austria Vienna
1 : 0
Zlin
Zlin
Gyirmot SE
Gyirmot SE
0 : 1
Bicskei
Bicskei
Jong Utrecht
Jong Utrecht
3 : 3
Oss
Oss
Opava
Opava
1 : 1
Trinec
Trinec
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
1 : 1
Ostrowiec Swietokrzyski
Ostrowiec Swietokrzyski
Lyngby
Lyngby
4 : 0
Landskrona
Landskrona
Sigma Olomouc B
Sigma Olomouc B
7 : 1
Zilina B
Zilina B
KS Polkowice
KS Polkowice
0 : 1
Legnica
Legnica
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
5 : 3
Legia II
Legia II
Stripfing
Stripfing
2 : 2
Jihlava
Jihlava
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
2 : 3
Kisvarda
Kisvarda
Caldas
Caldas
2 : 2
Leiria
Leiria
Chaves
Chaves
1 : 3
Vitoria Guimaraes B
Vitoria Guimaraes B
Rio Ave
Rio Ave
1 : 2
Moreirense
Moreirense
Amarante
Amarante
2 : 4
Felgueiras
Felgueiras
Braga B
Braga B
1 : 1
Ferreira
Ferreira
Sturm Graz
Sturm Graz
1 : 0
Midtjylland
Midtjylland
Odense
Odense
2 : 5
Vejle
Vejle
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
1 : 0
Michalovce
Michalovce
Feherver FC
Feherver FC
1 : 0
Jadran Dekani
Jadran Dekani
Bielsko-Biala
Bielsko-Biala
2 : 0
Wisla II
Wisla II
Reading U21
Reading U21
0 : 2
Hemel
Hemel
Chojniczanka
Chojniczanka
1 : 1
Blekitni Stargard
Blekitni Stargard
Burghausen
Burghausen
1 : 1
Unterhaching
Unterhaching
LKS Lodz II
LKS Lodz II
0 : 1
Slask Wroclaw 2
Slask Wroclaw 2
Hobro
Hobro
1 : 1
Aarhus Fremad
Aarhus Fremad
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
2 : 0
KKS Kalisz
KKS Kalisz
AB Copenhagen
AB Copenhagen
3 : 0
FA 2000
FA 2000
Arouca
Arouca
3 : 1
Oliveirense
Oliveirense
Elblag
Elblag
1 : 1
Elana Torun
Elana Torun
Paderborn II
Paderborn II
2 : 1
Kassel
Kassel
Karvina B
Karvina B
3 : 2
Gornik Z. 2
Gornik Z. 2
Dusseldorf II
Dusseldorf II
1 : 1
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
Coalville
Coalville
0 : 3
Nuneaton
Nuneaton
Tatabanya
Tatabanya
1 : 1
Duna Aszfalt
Duna Aszfalt
Dover
Dover
5 : 1
Ramsgate
Ramsgate
Feyenoord
Feyenoord
3 : 1
Genk
Genk
Heider SV
Heider SV
4 : 0
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
LASK
LASK
1 : 2
SK Rapid Vienna
SK Rapid Vienna
Moyola
Moyola
1 : 3
Coleraine
Coleraine
Hannover
Hannover
4 : 2
VfL Osnabruck
VfL Osnabruck
Luton
Luton
1 : 2
Aarhus
Aarhus
Sudbury
Sudbury
0 : 0
Felixstowe & Walton
Felixstowe & Walton
Kolding IF
Kolding IF
07:00
Hvidovre
Hvidovre
Blackburn
Blackburn
3 : 0
Tranmere
Tranmere
Ried
Ried
3 : 0
Zilina
Zilina
Brondby
Brondby
0 : 0
Antwerp
Antwerp
Cardiff
Cardiff
3 : 1
Kortrijk
Kortrijk
Squires Gate
Squires Gate
1 : 5
Stalybridge
Stalybridge
Steaua Bucuresti
Steaua Bucuresti
2 : 1
Gloria Buzau
Gloria Buzau
Den Bosch
Den Bosch
1 : 0
Jong PSV
Jong PSV
Esbjerg
Esbjerg
2 : 2
Fredericia
Fredericia
Goztepe
Goztepe
1 : 3
Charlton
Charlton
Zehlendorf
Zehlendorf
2 : 2
Staaken
Staaken
Plauen
Plauen
0 : 4
SpVgg Bayreuth
SpVgg Bayreuth
Stabaek
Stabaek
3 : 3
Sogndal
Sogndal
PSV
PSV
1 : 1
Club Brugge KV
Club Brugge KV
South Shields
South Shields
0 : 5
Sunderland
Sunderland
FC Gießen
FC Gießen
0 : 1
Siegen
Siegen
BK Frem
BK Frem
3 : 0
Avarta
Avarta
Aberystwyth
Aberystwyth
0 : 1
Llanelli
Llanelli
York
York
1 : 2
Sheffield United
Sheffield United
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
0 : 7
Braunschweig
Braunschweig
Aalborg
Aalborg
1 : 4
Viborg
Viborg
Notts County
Notts County
1 : 0
Wycombe
Wycombe
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
08:00
Gent
Gent
BFC Dynamo
BFC Dynamo
3 : 1
Hansa Rostock II
Hansa Rostock II
Viktoria Koln
Viktoria Koln
0 : 0
Eupen
Eupen
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
0 : 0
Mykolaivka
Mykolaivka
Canvey
Canvey
1 : 0
Stortford
Stortford
Vorwarts-Wacker
Vorwarts-Wacker
08:00
Niendorfer TSV
Niendorfer TSV
Oddevold
Oddevold
4 : 1
Orgryte
Orgryte
Gillingham
Gillingham
0 : 0
Millwall
Millwall
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
4 : 0
Victoria Rosport
Victoria Rosport
Winterton
Winterton
0 : 1
Scunthorpe
Scunthorpe
Puskas Academy
Puskas Academy
08:00
Samorin
Samorin
Greifswald
Greifswald
1 : 1
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
Zwolle
Zwolle
1 : 2
Horsens
Horsens
Stuttgart II
Stuttgart II
1 : 2
Saarbrucken
Saarbrucken
Panetolikos
Panetolikos
0 : 2
Levadiakos
Levadiakos
Alzenau
Alzenau
1 : 4
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Rodopa Smolyan
Rodopa Smolyan
4 : 2
Asenovets
Asenovets
Colwyn Bay
Colwyn Bay
3 : 0
AFC Liverpool
AFC Liverpool
Petrzalka Akademia
Petrzalka Akademia
08:00
Ostrava B
Ostrava B
Schwaben Augsburg
Schwaben Augsburg
0 : 3
Augsburg
Augsburg
Schweinfurt
Schweinfurt
1 : 1
Lehnerz
Lehnerz
Graafschap
Graafschap
4 : 2
Rodinghausen
Rodinghausen
Trencin
Trencin
08:00
Zlate Moravce
Zlate Moravce
Helsingborg
Helsingborg
2 : 0
Koge
Koge
Amadora
Amadora
3 : 0
Sporting B
Sporting B
Bonner
Bonner
1 : 1
Duisburg
Duisburg
Skegness Town
Skegness Town
0 : 5
Ilkeston
Ilkeston
Auerbach
Auerbach
0 : 5
Meuselwitz
Meuselwitz
Baumberg
Baumberg
2 : 0
Unterrath
Unterrath
Prestatyn Sports
Prestatyn Sports
08:00
Greenfield
Greenfield
Nurnberg II
Nurnberg II
5 : 1
Eintracht Frankfurt II
Eintracht Frankfurt II
Bocholt
Bocholt
3 : 0
DJK Teutonia St.Tonis
DJK Teutonia St.Tonis
Hanley Town
Hanley Town
1 : 5
Wrexham
Wrexham
Guimaraes
Guimaraes
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Carina Gubin
Carina Gubin
08:00
Bytom Odrzanski
Bytom Odrzanski
Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam
1 : 1
Den Haag
Den Haag
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
1 : 3
FC Koln
FC Koln
Gil Vicente
Gil Vicente
3 : 0
Gil Vicente U23
Gil Vicente U23
Freiburger
Freiburger
0 : 4
Bahlinger
Bahlinger
Chesham
Chesham
1 : 0
Wealdstone
Wealdstone
Paks II
Paks II
08:00
Dunafoldvar
Dunafoldvar
Jong AZ
Jong AZ
2 : 1
HFC
HFC
Civil Service Stroll
Civil Service Stroll
2 : 5
Clyde
Clyde
PAOK
PAOK
1 : 2
St. Gilloise
St. Gilloise
Tondela
Tondela
0 : 1
Lusitania FC
Lusitania FC
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
8 : 0
Excelsior
Excelsior
Mainz II
Mainz II
1 : 3
Wurzburger Kickers
Wurzburger Kickers
Undy
Undy
1 : 4
Newport
Newport
Heracles
Heracles
1 : 1
Dender
Dender
Boavista
Boavista
3 : 0
Tirsense
Tirsense
Maritimo
Maritimo
2 : 0
SC Farense U23
SC Farense U23
Faversham
Faversham
4 : 1
Sheppey United
Sheppey United
Vaduz
Vaduz
0 : 1
St. Gallen
St. Gallen
Botev Vratsa
Botev Vratsa
08:00
Montana
Montana
Dordrecht
Dordrecht
4 : 4
Willem II
Willem II
Lochee United
Lochee United
1 : 0
Formartine Utd
Formartine Utd
Waalwijk
Waalwijk
2 : 4
Leuven
Leuven
Hansa Rostock
Hansa Rostock
1 : 3
Randers FC
Randers FC
Charleroi
Charleroi
2 : 0
Waregem
Waregem
La Louviere
La Louviere
3 : 2
Boulogne
Boulogne
Duren
Duren
3 : 2
Wiltz
Wiltz
Skalica
Skalica
0 : 2
Karvina
Karvina
Hollenbach
Hollenbach
3 : 1
Freiberg
Freiberg
Aubstadt
Aubstadt
5 : 1
Coburg
Coburg
Jablonec
Jablonec
4 : 1
Sparta Prague B
Sparta Prague B
Porthmadog
Porthmadog
1 : 7
Flint
Flint
Lohne
Lohne
1 : 3
Braunschweig
Braunschweig
Cleethorpes
Cleethorpes
0 : 2
Grimsby Town
Grimsby Town
Soroksar
Soroksar
0 : 0
Putnok
Putnok
Armagh
Armagh
1 : 3
Dungannon
Dungannon
Sp. Hasselt
Sp. Hasselt
3 : 1
Club Brugge KV U23
Club Brugge KV U23
Glebe North
Glebe North
09:00
Glenavon
Glenavon
Eintracht Trier
Eintracht Trier
0 : 0
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Turkgucu Munchen
Turkgucu Munchen
2 : 0
SC Imst
SC Imst
Hartberg
Hartberg
1 : 1
Trnava
Trnava
Young Boys
Young Boys
1 : 0
Aarau
Aarau
Kirriemuir Thistle
Kirriemuir Thistle
3 : 1
BanksO'Dee
BanksO'Dee
Luzern
Luzern
0 : 0
VfB Stuttgart
VfB Stuttgart
Mossley
Mossley
0 : 1
Halifax
Halifax
Jong Almere City
Jong Almere City
1 : 0
Harkemase Boys
Harkemase Boys
Bamberg
Bamberg
1 : 4
Chemie Leipzig
Chemie Leipzig
Amiens
Amiens
0 : 1
Chambly
Chambly
Polonia Bytom
Polonia Bytom
4 : 0
Goczalkowice Zdroj
Goczalkowice Zdroj
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
1 : 2
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
Jagiellonia
Jagiellonia
2 : 0
Kauno Zalgiris
Kauno Zalgiris
Bangor FC
Bangor FC
1 : 4
Linfield
Linfield
Spakenburg
Spakenburg
3 : 0
Jong Sparta Rotterdam
Jong Sparta Rotterdam
Basel
Basel
1 : 1
Ulm
Ulm
Gartcairn
Gartcairn
2 : 3
Albion Rovers
Albion Rovers
Auchinleck Talbot
Auchinleck Talbot
2 : 0
Tranent Juniors
Tranent Juniors
St. Patricks
St. Patricks
1 : 0
Ballymena
Ballymena
Groningen
Groningen
1 : 0
Erfurt
Erfurt
Germania Ratingen
Germania Ratingen
2 : 1
Finnentrop - Bamenohl
Finnentrop - Bamenohl
West Brom
West Brom
1 : 2
Bolton
Bolton
Kecskemeti TE
Kecskemeti TE
1 : 1
Bekescsaba 1912
Bekescsaba 1912
Zwickau
Zwickau
1 : 6
Hertha Berlin
Hertha Berlin
Accrington
Accrington
1 : 4
Wigan Athletic
Wigan Athletic
Melksham
Melksham
0 : 2
Forest Green
Forest Green
Altglienicke
Altglienicke
2 : 1
Hannover II
Hannover II
Altrincham
Altrincham
1 : 1
Lancaster
Lancaster
Osijek
Osijek
3 : 1
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
Aalborg
Aalborg
09:15
Viborg
Viborg
Munich 1860
Munich 1860
1 : 1
Nurnberg
Nurnberg
Vlasim
Vlasim
1 : 1
Zapy
Zapy
Ammanford
Ammanford
1 : 0
Cardiff Metropolitan
Cardiff Metropolitan
Bremer
Bremer
1 : 3
St. Pauli
St. Pauli
Cardiff U21
Cardiff U21
3 : 5
Potters
Potters
Heidenheim
Heidenheim
3 : 1
Schwabisch Hall
Schwabisch Hall
Trefelin
Trefelin
0 : 2
Haverfordwest
Haverfordwest
Zaglebie
Zaglebie
1 : 1
GKS Katowice
GKS Katowice
Cracovia
Cracovia
0 : 1
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
Barry
Barry
1 : 0
Yate Town
Yate Town
Bridgend Street
Bridgend Street
09:30
Abertillery Bluebirds
Abertillery Bluebirds
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
0 : 0
Peterborough
Peterborough
Northampton
Northampton
0 : 3
Norwich City
Norwich City
Cracovia
Cracovia
10:00
Podbeskidzie
Podbeskidzie
Sparta Prague
Sparta Prague
2 : 2
Salzburg
Salzburg
Hereford
Hereford
3 : 1
West Brom U21
West Brom U21
Workington
Workington
0 : 0
Carlisle
Carlisle
Ostrava
Ostrava
3 : 1
Banska Bystrica
Banska Bystrica
Cumbernauld Colts
Cumbernauld Colts
3 : 2
Nairn County
Nairn County
Ujpest
Ujpest
1 : 0
St. Polten
St. Polten
Stevenage
Stevenage
2 : 2
Watford
Watford
Histon
Histon
1 : 2
Hitchin
Hitchin
Birmingham
Birmingham
0 : 5
Paderborn
Paderborn
Darmstadt
Darmstadt
5 : 1
Hesperange
Hesperange
Blyth Spartans
Blyth Spartans
2 : 1
Newcastle Benfield
Newcastle Benfield
Prestwich Heys
Prestwich Heys
1 : 1
Droylsden
Droylsden
Ely
Ely
1 : 2
Bury Town
Bury Town
Horndean
Horndean
1 : 4
Havant & Waterlooville
Havant & Waterlooville
Boldmere
Boldmere
3 : 1
Rushall
Rushall
Leek
Leek
0 : 0
Buxton
Buxton
Longridge Town
Longridge Town
0 : 1
Morecambe
Morecambe
Racing Club Warwick
Racing Club Warwick
0 : 2
Banbury
Banbury
United of Manchester
United of Manchester
0 : 3
Barrow
Barrow
Ajax
Ajax
2 : 1
Rangers
Rangers
Reims
Reims
2 : 0
Fleury-Merogis
Fleury-Merogis
Troyes
Troyes
0 : 1
UNFP
UNFP
Leamington
Leamington
2 : 0
Coventry U21
Coventry U21
Brackley
Brackley
1 : 1
Shrewsbury
Shrewsbury
Llandudno
Llandudno
3 : 0
West D. & C.
West D. & C.
Witton
Witton
1 : 3
Radcliffe Borough
Radcliffe Borough
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
5 : 0
Selby Town
Selby Town
Frome
Frome
1 : 5
Yeovil
Yeovil
Alvechurch
Alvechurch
0 : 3
Walsall
Walsall
Dergview
Dergview
2 : 1
Institute
Institute
Ware
Ware
2 : 3
Royston
Royston
Margate
Margate
4 : 1
Concord
Concord
Chichester
Chichester
1 : 2
Worthing
Worthing
Kezmarok
Kezmarok
0 : 6
Lubovna
Lubovna
Sevenoaks
Sevenoaks
10:00
Dartford
Dartford
Aveley
Aveley
0 : 0
Billericay
Billericay
Haringey Borough
Haringey Borough
2 : 3
Cheshunt
Cheshunt
West Auckland
West Auckland
0 : 3
Hartlepool
Hartlepool
MTK Budapest
MTK Budapest
0 : 2
Kozarmisleny SE
Kozarmisleny SE
Colne
Colne
2 : 3
Clitheroe
Clitheroe
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
0 : 2
Colchester
Colchester
Slavia Prague
Slavia Prague
5 : 1
Zilina
Zilina
Great Wakering
Great Wakering
0 : 5
Southend
Southend
Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
10:00
Hayes & Yeading
Hayes & Yeading
Wimborne
Wimborne
2 : 4
Eastleigh
Eastleigh
Nijmegen
Nijmegen
1 : 2
Standard Liege
Standard Liege
Cowdenbeath
Cowdenbeath
2 : 3
Dunbar United
Dunbar United
Hythe & Dibden
Hythe & Dibden
5 : 2
Lymington
Lymington
Spalding United
Spalding United
2 : 1
Boston
Boston
Harrogate
Harrogate
2 : 3
Huddersfield
Huddersfield
Berwick
Berwick
5 : 3
Haddington Athletic
Haddington Athletic
Khimki
Khimki
2 : 2
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Wisbech
Wisbech
10:00
Peterborough Sports
Peterborough Sports
Oldham
Oldham
1 : 0
Stockport
Stockport
Crusaders
Crusaders
4 : 1
Comber Rec
Comber Rec
Hinckley
Hinckley
10:00
Coalville
Coalville
Binfield
Binfield
0 : 7
Maidenhead
Maidenhead
Puchov
Puchov
4 : 0
Brno
Brno
Atherton
Atherton
1 : 4
Bury
Bury
Dulwich Hamlet
Dulwich Hamlet
0 : 0
Dagenham & Red.
Dagenham & Red.
Lech Poznan
Lech Poznan
0 : 2
Teplice
Teplice
Stockport Town
Stockport Town
3 : 3
Alsager
Alsager
Hornchurch
Hornchurch
1 : 5
Bromley
Bromley
Eindhoven FC
Eindhoven FC
0 : 1
Al Rayyan
Al Rayyan
Punjab
Punjab
1 : 8
Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Farnborough
Farnborough
3 : 1
Sutton
Sutton
St. Mirren
St. Mirren
2 : 2
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Tonbridge
Tonbridge
1 : 3
Chatham
Chatham
Horsham FC
Horsham FC
0 : 0
Woking
Woking
Boreham Wood
Boreham Wood
2 : 4
Arsenal U21
Arsenal U21
Mickleover
Mickleover
2 : 2
Belper Town
Belper Town
Sandbach United
Sandbach United
1 : 1
Burscough
Burscough
Fleet Town
Fleet Town
1 : 5
Aldershot
Aldershot
Alfreton
Alfreton
1 : 3
Barnsley
Barnsley
Anstey Nomads
Anstey Nomads
10:00
Stamford
Stamford
Vauxhall
Vauxhall
0 : 2
Marine
Marine
Chesterfield
Chesterfield
0 : 3
Nottingham
Nottingham
Eastbourne Borough
Eastbourne Borough
1 : 1
Hashtag
Hashtag
Seaham
Seaham
10:00
Ashington
Ashington
Garforth
Garforth
3 : 0
Parkgate
Parkgate
Ashford Town
Ashford Town
5 : 2
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Leatherhead
Leatherhead
1 : 4
Dorking
Dorking
Haywards
Haywards
1 : 0
Lewes
Lewes
Guiseley
Guiseley
2 : 1
Bradford
Bradford
Warrington
Warrington
3 : 0
Rochdale
Rochdale
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
2 : 1
Ahrobiznes Volochysk
Ahrobiznes Volochysk
City Of Liverpool
City Of Liverpool
0 : 2
Bangor 1876
Bangor 1876
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
2 : 2
Schalke
Schalke
Sittingbourne
Sittingbourne
1 : 3
Welling
Welling
Grays
Grays
3 : 1
Corinthian-Casuals
Corinthian-Casuals
Aylesbury FC
Aylesbury FC
10:00
Aylesbury Utd
Aylesbury Utd
Westbury United
Westbury United
2 : 2
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Newcastle Town
Newcastle Town
0 : 5
Crewe
Crewe
Consett
Consett
0 : 5
Spennymoor
Spennymoor
Hearts
Hearts
1 : 2
Leyton Orient
Leyton Orient
South Park
South Park
0 : 0
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
Halesowen
Halesowen
2 : 2
Tamworth
Tamworth
Bath City
Bath City
0 : 1
Bristol Rovers
Bristol Rovers
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
3 : 4
Rubin Kazan
Rubin Kazan
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
0 : 3
Jena
Jena
Rapid Vienna
Rapid Vienna
3 : 2
Debrecen
Debrecen
KV Mechelen
KV Mechelen
1 : 1
Lille
Lille
Erdi
Erdi
2 : 0
Vasas II
Vasas II
Le Mans
Le Mans
2 : 1
Guingamp
Guingamp
Arka Gdynia
Arka Gdynia
2 : 2
Ol. Grudziadz
Ol. Grudziadz
Grazer
Grazer
4 : 1
Kapfenberg
Kapfenberg
Thun
Thun
2 : 1
Sochaux
Sochaux
Unitas 30
Unitas 30
0 : 0
Breda
Breda
NK Bistrica
NK Bistrica
0 : 3
Arges Pitesti
Arges Pitesti
Feignies-Aulnoye
Feignies-Aulnoye
0 : 0
Dunkerque
Dunkerque
Winterthur
Winterthur
1 : 0
A. Lustenau
A. Lustenau
A. Klagenfurt
A. Klagenfurt
1 : 1
Koper
Koper
Sion
Sion
4 : 1
Yverdon
Yverdon
Hamburger SV
Hamburger SV
5 : 2
Lubeck
Lubeck
Gemert
Gemert
0 : 2
Helmond
Helmond
Kontich
Kontich
0 : 8
Lierse K.
Lierse K.
Xamax
Xamax
0 : 3
Lausanne
Lausanne
Oudenaarde
Oudenaarde
0 : 3
Deinze
Deinze
Rijeka
Rijeka
0 : 1
Karlsruher
Karlsruher
Stal Wola
Stal Wola
3 : 0
Bron Radom
Bron Radom
Slovacko
Slovacko
4 : 1
Zizkov
Zizkov
Kasimpasa
Kasimpasa
1 : 1
Hull City
Hull City
Piast Gliwice
Piast Gliwice
3 : 0
Korona Kielce
Korona Kielce
Walldorf
Walldorf
1 : 7
Hoffenheim
Hoffenheim
Grand-Saconnex
Grand-Saconnex
2 : 1
Servette U21
Servette U21
Povazska Bystrica
Povazska Bystrica
0 : 0
Vyskov
Vyskov
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
11:30
Besiktas
Besiktas
Telstar
Telstar
2 : 2
Quick Boys
Quick Boys
Zagorets
Zagorets
2 : 2
Levski Karlovo
Levski Karlovo
Altach
Altach
1 : 0
Grasshoppers
Grasshoppers
KF Gostivar
KF Gostivar
1 : 0
Ohrid
Ohrid
Slavia Prague B
Slavia Prague B
1 : 2
Dukla Prague
Dukla Prague
Primorje
Primorje
1 : 2
Budafoki
Budafoki
Cambuur
Cambuur
2 : 2
FC Emmen
FC Emmen
TSV Steinbach
TSV Steinbach
0 : 0
Eintracht Hohkeppel
Eintracht Hohkeppel
Young Boys
Young Boys
1 : 3
Wil
Wil
Etoile-Carouge
Etoile-Carouge
2 : 1
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
Jemappes
Jemappes
0 : 7
Francs Borains
Francs Borains
Lorient
Lorient
0 : 0
Concarneau
Concarneau
Domzale
Domzale
3 : 1
ND Gorica
ND Gorica
MTK Budapest
MTK Budapest
4 : 3
Honved
Honved
Belasica
Belasica
1 : 1
Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
Schwaz
Schwaz
0 : 1
Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Stadlau
Stadlau
0 : 4
Wiener Viktoria
Wiener Viktoria
Lok. Gorna
Lok. Gorna
2 : 1
Litex Lovech
Litex Lovech
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Rodez
Rodez
Beveren
Beveren
6 : 0
Beveren
Beveren
Wittenhorst
Wittenhorst
0 : 3
Venlo
Venlo
Vardarski
Vardarski
2 : 0
Borec
Borec
Ceske Budejovice
Ceske Budejovice
4 : 2
Ried
Ried
Gateshead
Gateshead
2 : 1
Sunderland
Sunderland
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
0 : 0
Beroe
Beroe
Smederevo
Smederevo
0 : 0
FK Indjija
FK Indjija
Meerssen
Meerssen
0 : 5
Maastricht
Maastricht
Fakel
Fakel
1 : 1
FK Rostov
FK Rostov
Dunaujvaros PASE
Dunaujvaros PASE
0 : 3
Tiszafoldvar
Tiszafoldvar
Annecy
Annecy
4 : 1
Villefranche
Villefranche
Saint-Malo
Saint-Malo
3 : 3
Rennes
Rennes
Mladost GAT
Mladost GAT
0 : 1
Sloboda
Sloboda
OFK Beograd
OFK Beograd
2 : 2
Vrsac
Vrsac
Kryvbas
Kryvbas
2 : 2
Sabah Baku
Sabah Baku
Spartak
Spartak
0 : 2
Dunav Ruse
Dunav Ruse
Zwettl
Zwettl
2 : 4
Horn
Horn
CSKA Moscow
CSKA Moscow
2 : 2
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
Strasbourg
Strasbourg
0 : 4
Fenerbahce
Fenerbahce
Cherno More
Cherno More
2 : 0
Dobrudzha
Dobrudzha
Lyon
Lyon
7 : 0
Chassieu Decines
Chassieu Decines
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
3 : 0
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Lugano
Lugano
3 : 1
Parma
Parma
Kremser
Kremser
2 : 0
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Liefering
Liefering
4 : 0
Lommel SK
Lommel SK
Levski
Levski
2 : 2
Netanya
Netanya
Lok. Sofia
Lok. Sofia
1 : 0
Montana
Montana
Udinese
Udinese
5 : 0
Bilje
Bilje
Vitesse
Vitesse
2 : 1
PAOK
PAOK
Panathinaikos
Panathinaikos
3 : 1
AEK Larnaca
AEK Larnaca
Benfica
Benfica
2 : 2
Celta Vigo
Celta Vigo
River Plate
River Plate
3 : 1
Olimpia Asuncion
Olimpia Asuncion
Alianza FC
Alianza FC
1(1) : 2(1)
Aguila
Aguila
Montaneses (Mex)
Montaneses (Mex)
0 : 4
Atlante
Atlante
14 Jul
Sunday
Glentoran
Glentoran
2 : 0
H&W Welders
H&W Welders