Football

Europa League

Mestni stadion Fazanerija (Murska Sobota)
Referee: Kruashvili G. (Geo)
  Mura
17 Sep
Finished

3:0

Aarhus  
Europa League
Share with Friends

Mura

3:0

Aarhus

4 - 2 - 3 - 1
4 - 3 - 3
1st Half
Tengstedt S. Links G.
30'
37'
Gorenc J.

2nd Half
47'
Filipovic A.
58'
Sturm K.
69'
Horvat T. Filipovic A.
72'
Zizek K.
Helenius N. Blume B.
72'
G Thorsteinsson J. D.
76'
76'
Kozar A.
82'
Lovric D. Bobicanec L.
'
Marosa A. Kouter N.
'
Zizek K.
  Statistics  
Cards
3
0
Possession
Cards
0
0
4
4
On target
8
17
Total shots
38%
0%
Success
2
1
Off target
2
12
Blocked
4
1
Saves
4
7
Corners
11
17
Free kicks
2
1
Offsides
13
9
Fouls

Lineups
8
Bobicanec L.
Backman N. (C)
3
2
Cipot K.
Blume B.
29
97
Filipovic A.
Eskelinen W. (G)
1
30
Gorenc J.
Links G.
11
21
Karnicnik Z.
Mortensen P.
9
11
Kous Z.
Munksgaard A.
13
10
Kouter N.
Nielsen C. H.
16
7
Kozar A. (C)
Olsen P.
10
69
Obradovic M. (G)
Poulsen N.
6
23
Sturm K.
Thorsteinsson J. D.
17
27
Zizek K.
Tingager F.
5

Substitutes
18
Brkic M.
G
27
24
Cipot T.
Hausner S.
37
20
Horvat T.
Helenius N.
15
25
Lovric D.
Hvidt B.
22
19
Maric L.
Juelsgaard J.
18
17
Marosa A.
Kristensen K. (G)
31
90
Zalokar M. (G)
Tengstedt S.
14

Coaches
Simundza A.
Nielsen D.
# Player Team G A
1. . Bruno Fernandes Sporting 8 4
2. . Romelu Lukaku Inter 7 2
3. . Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 6 2
3. . Andraz Sporar Slovan Bratislava 6 2
5. . Alfredo Morelos Rangers 6 1
5. . Visca E. Basaksehir 6 1
7. . Diogo Jota Wolverhampton Wanderers 6 0
8. . Fabian Frei Basel 5 2
8. . Munir El Haddadi Sevilla 5 2
10. . Mason Greenwood Manchester United 5 1
11. . Raguz M. LASK Linz 5 0
12. . Raul Jimenez Wolverhampton Wanderers 4 3
13. . Myron Boadu AZ Alkmaar 4 2
13. . Kai Havertz Bayer Leverkusen 4 2
13. . Umar Sadiq Partizan 4 2
16. . Laurent Depoitre Gent 4 1
16. . Junior Moraes Shakhtar Donetsk 4 1
16. . Danel Sinani Dudelange 4 1
19. . Claudiu Keseru Ludogorets 4 0
19. . Martial A. Manchester United 4 0
16 Sep
Wednesday
Niedercorn
Niedercorn
0 : 5
Willem II
Willem II
Hammarby
Hammarby
0 : 3
Lech Poznan
Lech Poznan
B36 Torshavn
B36 Torshavn
3(1) : 2()
The New Saints FC
The New Saints FC
17 Sep
Thursday
Kaisar Kyzylorda
Kaisar Kyzylorda
1 : 4
APOEL
APOEL
Ventspils
Ventspils
1 : 5
Rosenborg
Rosenborg
Renova
Renova
0 : 1
Hajduk Split
Hajduk Split
Teuta
Teuta
0 : 4
Granada CF
Granada CF
Ararat-Armenia
Ararat-Armenia
4(3) : 3()
Fola
Fola
FC Astana
FC Astana
0 : 1
Buducnost
Buducnost
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
0 : 5
Rangers
Rangers
KuPS
KuPS
2(0) : 1()
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
FC Botosani
FC Botosani
0 : 1
Shkendija
Shkendija
Neftci Baku
Neftci Baku
1 : 3
Galatasaray
Galatasaray
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv
1 : 2
Tottenham
Tottenham
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
3 : 1
Zalgiris
Zalgiris
Trakai
Trakai
1 : 5
Liberec
Liberec
Goteborg
Goteborg
1 : 2
FC Copenhagen
FC Copenhagen
Flora
Flora
2 : 1
KR Reykjavik
KR Reykjavik
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
2(2) : 3()
Zrinjski
Zrinjski
CSKA Sofia
CSKA Sofia
2 : 0
BATE
BATE
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
0 : 1
Dinamo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
2 : 1
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
Laci
Laci
1 : 2
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Sfintul
Sfintul
0(0) : 1()
Partizan
Partizan
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
2 : 1
K. Almaty
K. Almaty
Riga FC
Riga FC
0 : 0
Tre Fiori
Tre Fiori
Hibernians
Hibernians
0 : 1
Feherver FC
Feherver FC
Djurgarden
Djurgarden
2 : 1
Europa FC
Europa FC
OFI Crete
OFI Crete
0 : 1
Apollon
Apollon
Inter Escaldes
Inter Escaldes
0 : 1
Dundalk
Dundalk
Borac Banja Luka
Borac Banja Luka
0 : 2
Rio Ave
Rio Ave
Bala
Bala
0 : 2
Standard Liege
Standard Liege
Sileks
Sileks
0 : 2
Drita
Drita
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
0 : 2
AC Milan
AC Milan
Aris
Aris
1 : 2
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
Kukesi
Kukesi
0 : 4
Wolfsburg
Wolfsburg
Piast Gliwice
Piast Gliwice
3 : 2
Hartberg
Hartberg
Mura
Mura
3 : 0
Aarhus
Aarhus
Viking
Viking
0 : 2
Aberdeen
Aberdeen
Coleraine
Coleraine
2(2) : 3()
Motherwell
Motherwell
Linfield
Linfield
0 : 1
Floriana
Floriana
Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
0 : 1
Reims
Reims
Osijek
Osijek
1 : 2
Basel
Basel
DAC Dunajska Streda
DAC Dunajska Streda
5(3) : 3()
Jablonec
Jablonec
Backa Topola
Backa Topola
6(4) : 7()
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
Honved
Honved
0 : 2
Malmo FF
Malmo FF