2024 | ||||
Highlights: Celje - Radomlje (2-1) | Prva Liga
18 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: NK Bravo - NK Olimpija Ljubljana (1-1) | Prva Liga
16 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: Koper - Celje (1-3) | Prva Liga
14 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: Mura - NK Bravo (1-2) | Prva Liga
13 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: Celje - Maribor (1-1) | Prva Liga
9 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: NK Bravo - Aluminij (0-0) | Prva Liga
9 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: Radomlje - NK Bravo (0-1) | Prva Liga
3 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Highlights: NK Olimpija Ljubljana - Celje (1-1) | Prva Liga
2 Mar | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Show other videos (+5) |
1 | Metod Jurhar | |
12 | Luka Kolar | |
22 | Matjaz Rozman | |
69 | Matko Obradovic |
2 | Miha Sitar | |
3 | Damjan Vuklisevic | |
6 | David Zec | |
19 | Mark Zabukovnik | |
23 | Žan Karnicnik | |
33 | Rok Ljutic | |
35 | Nejc Klasnja | |
42 | Vid Koderman | |
67 | Nino Milic | |
81 | Klemen Nemanic |
5 | Abdaoul Bandaogo | |
8 | Luka Bobicanec | |
10 | Nino Kouter | |
11 | Denis Popovic | |
13 | Matic Vrbanec | |
16 | Mario Kvesic | |
20 | Lucas Macak | |
47 | Artem Bilyi | |
88 | Tamar Svetlin |
7 | Aljosa Matko | |
9 | Gregor Bajde | |
14 | Chukwubuikem Ikwuemesi | |
17 | Tin Matic | |
21 | Nejc Ajhmajer | |
27 | Julien Lamy | |
30 | ||
34 | Karlo Speljak | |
77 | Lovro Bizjak |
P | W | D | L | Goals | PTS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 27 | 19 | 5 | 3 | 59:21 | 62 | |
2 | NK Olimpija Ljubljana | 26 | 14 | 8 | 4 | 51:31 | 50 | |
3 | Maribor | 26 | 12 | 7 | 7 | 46:29 | 43 | |
4 | NK Bravo | 27 | 11 | 9 | 7 | 35:31 | 42 | |
5 | Koper | 26 | 10 | 7 | 9 | 38:36 | 37 | |
6 | Mura | 27 | 8 | 7 | 12 | 28:38 | 31 | |
7 | Domzale | 26 | 9 | 2 | 15 | 35:42 | 29 | |
8 | Rogaska | 27 | 7 | 5 | 15 | 26:48 | 26 | |
9 | Aluminij | 27 | 7 | 4 | 16 | 26:51 | 25 | |
10 | Radomlje | 27 | 6 | 6 | 15 | 24:41 | 24 |
# | Player | Team | G | A | |
---|---|---|---|---|---|
1. | . | Aljosa Matko | Celje | 12 | 3 |
2. | . | Arnel Jakupovic | Maribor | 11 | 1 |
3. | . | Rui Pedro | NK Olimpija Ljubljana | 10 | 3 |
4. | . | Matej Poplatnik | NK Bravo | 10 | 1 |
5. | . | Madzid Sosic | Radomlje | 9 | 2 |
6. | . | El Arbi Soudani | Maribor | 9 | 0 |
7. | . | Josip Iličić | Maribor | 8 | 4 |
8. | . | Dardan Shabanhaxhaj | Mura | 7 | 3 |
9. | . | Nejc Gradisar | Rogaska | 7 | 0 |
9. | . | Mario Krstovski | Domzale | 7 | 0 |
11. | . | Danijel Sturm | Domzale | 6 | 4 |
12. | . | Nemanja Motika | NK Olimpija Ljubljana | 6 | 3 |
13. | . | Timothee Nkada | Koper | 6 | 1 |
14. | . | Tin Matic | Aluminij | 6 | 0 |
15. | . | Timi Max Elšnik | NK Olimpija Ljubljana | 5 | 5 |
16. | . | Edmilson | Celje | 5 | 4 |
16. | . | Amadej Marosa | Mura | 5 | 4 |
16. | . | Jan Repas | Maribor | 5 | 4 |
16. | . | Bede Osuji | Koper | 5 | 4 |
20. | . | Raul Florucz | NK Olimpija Ljubljana | 5 | 2 |