Toggle navigation
Home
Calendar
Free mobile app
Live streams
Highlights
Free widgets
Contact Us
Live Sports TV Listings Guide
| Never miss another live match!
Mobile app
Highlights
Calendar
All
Station
Guide
League
Team
12:23
All
Station
Guide
League
Team
Radostka - K. Nove Mesto : Slovensky pohar - Football. How to watch on TV and stream online
Radostka - K. Nove Mesto
Football
Slovensky pohar
Radostka
K. Nove Mesto
27 Jul
11:00
Follow
Follow
Slovensky pohar
Share with Friends
Results
Head to Head
Squad
Radostka
K. Nove Mesto
1/256 finals
1/128 finals
26 Jul
Friday
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
27 Jul
Today
AFC Nove Mesto
10:30
Krasno
Kostolne Kracany
11:00
Galanta
Radostka
11:00
K. Nove Mesto
Trebatice
11:00
Castkovce
Banov
11:00
Tvrdosovce
Krskany
11:00
Nitra
Soporna
11:00
Sala
Limbach
11:30
Domino
Slovenska Lupca
11:30
HA Banska Bystrica
Vrakuna B.
11:30
Tomasov
Jarovce
11:30
Rusovce
Priechod
11:30
Badin
Topolcany
11:30
Tovarniky
28 Jul
Tomorrow
Spartak Vysoka
10:30
FO Kinex Bytca
Kanianka
11:00
Lehota p. V.
TJ Horne Saliby
11:00
Trstice
Komjatice
11:00
Branc
TJ Visnove
11:00
Cadca
Koseca
11:00
Spartak Dubnica
Uhrovec
11:00
Banik Prievidza
Melcice
11:00
OSK Trencianske Stankovce
Velke Lovce
11:00
Sered
Novy Zivot
11:00
Cierny Brod
Rybky
11:00
Dubovce
Slovan Sastin-Straze
11:00
Gbely
Horna Krupa
11:00
Boleraz
Stary Tekov
11:00
Zeliezovce
Kmetovo
11:00
SK Surany
TJ Salka
11:00
Sturovo
Kopcany
11:00
Borsky Mikulas
Topolniky
11:00
Gabcikovo
Lysa pod Makytou
11:00
Crystal
Velka Lomnica
11:00
Harichovce
Nevidzany
11:00
Levice
Vrbove
11:00
Blava Jaslovske Bohunice
Povazan Pruske
11:00
Kvasov
SK Bab
11:00
Belusa
Stara Bystrica
11:00
Magura Vavrecka
Lozorno
11:30
Devinska N. Ves
7 Aug
Wednesday
Sokol Brezovicka
11:00
Gelnica
Chlebnice
11:00
Tvrdosin
Mala Ida
11:00
Kechnec
Spisska Stara Ves
11:00
Kezmarok
Dynamo Diviaky
11:00
Medzibrod
Novaky
11:00
MSK Martin
Tatran Ladce
11:00
Jednota Banova
FK Jesenske
11:00
Rimavska Sobota
Olovary
11:00
TJD Pribelce
Vinica
11:00
Hlinik nad Hronom
Horny Hricov
11:00
SK Javornik Makov
Podluzany
11:00
Velke Ludince
Zaluzice
11:00
Nacina Ves
Jasenov
11:00
Medzilaborce
Pribis
11:00
D. Kubin
Kendice
11:00
Dvorniky
Salkova
11:00
Druzstevnik Latky
Bidovce
11:00
Geca 73
Ladomerska Vieska
11:00
Kovacova
Siroke
11:00
Brezovica
Bystricka
11:00
Nededza
Lovca
11:00
Banska Stiavnica
Sokol Liesek
11:00
Oravske Vesele
Druzstevnik Circ
11:00
Gerlachov
Maraton Sena
11:00
Lok. Kosice
Tahanovce
11:00
Medzev
Ferenc Borsa
11:00
Sobrance-Sobranecko
Odorin
11:00
FK Kamenica
Vechec
11:00
Bystre
FK Slovan Zabokreky
11:00
Besenova
Oravan
11:00
Sokol Zubrohlava
Vysoke Tatry
11:00
MSK Slovoj Spisska Bela
Iskra Hnusta
11:00
Novohrad Lucenec
Poltar
11:00
Filakovo
Jelsava
11:00
Partizan Osrblie
Rohoznik
11:00
Malacky
Bacuch
11:00
Revuca
FK Krasnohorske Podhradie
11:00
Roznava
Sasova
11:00
Detva
Buzitka
11:00
Velky Krtis
L. Hradok
11:00
Lip. Stiavnica
Fatran Varin
11:30
SK Bela
Pick your timezone
Timezone
Time
12:23