Szczecin
12:00PM
Oostende
Tortona
12:00PM
Chemnitz
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Oostende
12:00PM
Unicaja
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Manresa
12:00PM
Chemnitz
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Unicaja
12:00PM
Oostende
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Oostende
12:00PM
Szczecin
Prometheus
12:00PM
Vechta
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Murcia
12:00PM
Peristeri
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Peristeri
12:00PM
Murcia
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
Galatasaray
12:00PM
Vechta
Peristeri
12:00PM
Manisa
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Murcia
12:00PM
Manisa
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Vechta
12:00PM
Prometheus
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
Manisa
12:00PM
Murcia
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
Manisa
12:00PM
Peristeri
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
Igokea
12:00PM
Nanterre
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Nanterre
12:00PM
Igokea
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Tortona
12:00PM
Manresa
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Manresa
12:00PM
Tortona
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon