Lietuvos Rytas
12:00
Slask Wroclaw
Manisa
12:00
Murcia
Kolossos Rhodes
12:00
Tenerife
Hapoel Holon
12:00
Igokea
Reggiana
12:00
Lietuvos Rytas
VEF Riga
12:00
AEK Athens
Pinar Karsiyaka
12:00
Tenerife
Tortona
12:00
Chemnitz
FMP Beograd
12:00
Murcia
Oostende
12:00
Unicaja
Szombathely
12:00
Slask Wroclaw
Manisa
12:00
Peristeri
Saint Quentin
12:00
Tenerife
Murcia
12:00
Manisa
Slask Wroclaw
12:00
Reggiana
Kolossos Rhodes
12:00
Pinar Karsiyaka
Hapoel Holon
12:00
Nanterre
Reggiana
12:00
Szombathely
VEF Riga
12:00
Ironi Ramat-Gan
Pinar Karsiyaka
12:00
Saint Quentin
Unicaja
12:00
Oostende
FMP Beograd
12:00
Peristeri
Oostende
12:00
Szczecin
Tenerife
12:00
Pinar Karsiyaka
Murcia
12:00
FMP Beograd
Szczecin
12:00
Unicaja
Manisa
12:00
FMP Beograd
Saint Quentin
12:00
Pinar Karsiyaka
AEK Athens
12:00
VEF Riga
Kolossos Rhodes
12:00
Saint Quentin
Hapoel Holon
12:00
s.Oliver Wurzburg
Reggiana
12:00
Slask Wroclaw
s.Oliver Wurzburg
12:00
Hapoel Holon
Pinar Karsiyaka
12:00
Kolossos Rhodes
Unicaja
12:00
Szczecin
Tenerife
12:00
Saint Quentin
FMP Beograd
12:00
Manisa
Peristeri
12:00
Murcia
Nanterre
12:00
Hapoel Holon
Szczecin
12:00
Oostende
Manresa
12:00
Tortona
Saint Quentin
12:00
Kolossos Rhodes
AEK Athens
12:00
Ironi Ramat-Gan
Ironi Ramat-Gan
12:00
AEK Athens
Igokea
12:00
Hapoel Holon
Lietuvos Rytas
12:00
Szombathely
s.Oliver Wurzburg
12:00
Igokea
Peristeri
12:00
Manisa
Tenerife
12:00
Kolossos Rhodes
Igokea
12:00
Nanterre
Galatasaray
12:00
Prometheus
Prometheus
12:00
Galatasaray
Vechta
12:00
Galatasaray
Chemnitz
12:00
Manresa
Nanterre
12:00
Igokea
Szombathely
12:00
Lietuvos Rytas
Manresa
12:00
Chemnitz
Slask Wroclaw
12:00
Lietuvos Rytas
Ironi Ramat-Gan
12:00
VEF Riga
Lietuvos Rytas
12:00
Reggiana
s.Oliver Wurzburg
12:00
Nanterre
Galatasaray
12:00
Vechta
Prometheus
12:00
Vechta
Vechta
12:00
Prometheus
Peristeri
12:00
FMP Beograd
Tortona
12:00
Manresa
Igokea
12:00
s.Oliver Wurzburg
Chemnitz
12:00
Tortona
Nanterre
12:00
s.Oliver Wurzburg
Szombathely
12:00
Reggiana
Murcia
12:00
Peristeri
Slask Wroclaw
12:00
Szombathely