Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Stechovice
Kolin
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Steaua Bucuresti
Alexandria
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Cannes
Istres
Pribram
Petrin Plzen
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Alcoyano
Seleccion AFE
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Chernomorets 1919
Zagorets
CF Talavera
Atl. Madrid B
Admira Prague
Predni Kopanina
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Filiasi
FC U Craiova
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Banik Most - Sous
Sokolov
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mioveni
Unirea Bascov
Mezoturi
04:00
Szarvasi
KS Kuznia Ustron
04:00
Pniowek
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Nottingham U21
Deportiva Minera
Vltavin
Zapy
Benatky
04:15
Meteor Prague
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Juventus U23
Pro Vercelli
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Pardubice B
Velka Bites
SK Odeva Lipany
04:30
NKP Podhale Nowy Targ
CF Intercity
Southampton U18
Smederevo
Prijedor
Sroda
Lech Poznan 2
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Hostoun
Teplice B
Wislanie Jaskowice
Gornik Z. 2
Polonia Slubice (Pol)
05:00
Ilanka Rzepin (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Elana Torun
Wikielec
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Nysa
Woliborz
GKS Belchatow
Rakow 2
Ceska Lipa
Oberlausitz
Suwalki
LKS Lomza
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Igalo
Sloboda
Vitre
Fougeres
Montpellier
Southampton
Gwarek Tarnowskie Gory
05:00
GS Tychy 2
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Jelenia Gora
Brzeg
Middelfart
Brabrand
Fremad Amager
Avarta
Pelikan
Blonianka Blonie
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
05:00
Marienlyst
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Nietkow (Pol)
Carina Gubin
Neustadt
Ebreichsdorf
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Amorebieta
Castro
Uniao Lamas
Sanjoanense
Rosengard
IFK Trelleborg
Nowe Skalmierzyce
Sulow
Espanyol
Girona
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Plock 2
05:30
Hutnik Warszawa
Shimizu
Reims
Trofense
05:30
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Coruxo FC
Lugo
Naestved
Helsingor
Bristol Rovers
Portimonense
Gedania Gdansk
Chemik Bydgoszcz
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Dordrecht
Shamal
Santander
Eibar
Aarhus Fremad
Lyseng
Tondela
Covilha
Eskilsminne
Karlstad
Skive
VSK Aarhus
Rio Ave
Santa Clara
AFC
Huizen
Utrecht
Lens
Real Oviedo B
Langreo
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow
Kobe
Tottenham
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak
TB Berlin
Polar Pinguin
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Pathum United
Kitchee
Young Boys
Thisted FC
Ljungskile
FBK Karlstad
Zawisza
Legia II
AVS
Sporting Gijón
Jong AZ
Genk U23
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Rizespor
07:00
Nice
Willem II
Sparta Rotterdam
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Lunds
07:00
Olympic
Angelholms
Hassleholms IF
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Atl. Paso
Tenerife
Swansea
Vardar
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Bangor FC
07:00
Ballymacash
Tvaakers
Kongahalla
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Wehen
Metz
Blauw Geel
Eindhoven FC
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Torns
Ariana
Telstar
HFC
Colchester
Peterborough
Braunschweig
VfL Osnabruck
Norrby
Orebro Syr.
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Sroda
Legnica 2
Darmstadt
Coventry
Bovinghausen
Hohenlimburg
Walsall
Birmingham
Amiens
08:00
Boulogne
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Estoril
Leiria
Den Haag
Deinze
RKAV Volendam
Volendam
Villefranche
08:00
Saint Priest
Chomutov
Usti nad Labem
Mannheim
RWDM 47
Stratford
08:00
Coventry U21
Boavista
08:00
Academico Viseu
Enfield Town
Hendon
Laval
08:00
Concarneau
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Schott Mainz
Hornau
Walton & Hersham
08:00
Lewes
Eupen
Waalwijk
Braga B
08:00
Felgueiras
Energie Cottbus
Hannover II
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Bristol City
Exeter
Vipers
08:00
Police FC
Leotar
08:00
Posusje
Slough
Potters
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Scunthorpe
Halifax
Kladno
FC Pencin
Falkenbergs
Kristianstads
West Brom
Mallorca
Cray Valley Paper Mills
Welling
Moreirense
08:00
Penafiel
Torslanda
08:00
Lindome
Chambly
08:00
Chantilly
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Avro
08:00
Curzon
Ingolstadt
Ulm
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Famalicao
Casa Pia
Saarbrucken
08:00
Hesperange
Eastbourne Borough
08:00
Charlton U21
Weston
Cardiff U21
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
OS Belenense
08:00
Torreense
Trollhattan
Vanersborgs IF
Bastia
08:00
Rodez
Karlbergs
IK Franke
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Macclesfield
08:00
Buxton
Southend
Gillingham
AFC Stoneham
08:00
Ascot
FC Bihor
08:00
Zalau
Ilkeston
Anstey Nomads
SG Dynamo Dresden
08:00
Regensburg
Elversberg
Viktoria Koln
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Valenciennes
Helmond
Mainz
Preussen Munster
Sozopol
08:00
Cherno More B
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Eemdijk
Sportlust
Ter Leede
Noordwijk
Hansa Rostock
Lazio
Dordrecht
Aris
Brackley
Northampton
Waregem
Red Star
Wda Swiecie
09:00
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19
Hull City
Newcastle Utd
Brighton U21
09:00
Bromley
Coagh Utd (Nir)
09:00
Ballymena
Stockport
Stoke City
Kidderminster
Newport
Chippenham Town
09:00
Melksham
Magdeburg
Sampdoria
Doncaster
Middlesbrough
Lisburn Rangers (Nir)
09:00
Ballymena
Portadown
09:00
Ballinamallard
Weymouth
Bournemouth U21
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
AZ Alkmaar
Atalanta
TS Galaxy
Augsburg
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Waalwijk
Briton Ferry
09:30
Worcester
Spakenburg
09:30
GVVV
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
09:30
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Barry
09:30
Swansea U21
Mantova
10:00
Carpi
Barrow
10:00
Real Union
Alvechurch
10:00
Bedworth
Tamworth
10:00
Crewe
Crumlin United
10:00
Crusaders
Institute
10:00
Dungannon
Stalybridge
10:00
Hyde
Hednesford
10:00
Newtown
Salisbury
10:00
Woking
Chatham
10:00
Maidstone
Guiseley
10:00
Leeds U21
Redditch
10:00
Walsall W.
Clitheroe
10:00
Accrington
Boreham Wood
10:00
Chelsea U21
Farnborough
10:00
Yeovil
Oss
10:00
Al Nasr
Wigan Athletic
10:00
Blackburn
Caen
10:00
Quevilly Rouen
South Shields
10:00
Grimsby Town
Bath City
10:00
Bristol City U21
Dorking
10:00
Farnham
Marine
10:00
Widnes
Annan
10:00
Kilmarnock
Thame
10:00
Banbury
Dagenham & Red.
10:00
Tottenham U21
Ipswich
10:00
Dusseldorf
Fylde
10:00
Tranmere
Hornchurch
10:00
Barnet
Scarborough Athletic
10:00
Sheffield Wed U21 (Eng)
Chertsey
10:00
Hampton & Richmond
Halesowen
10:00
Hereford
Rochdale
10:00
Carlisle
Lommel SK
10:00
Al Ahli SC
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Bromsgrove
10:00
Solihull
Fleetwood Town
10:00
Hearts
Peterborough Sports
10:00
Boston
Witton
10:00
Lancaster
Dartford
10:00
Sutton
Lancing
10:00
Hastings
Sturm Graz
10:00
Grosuplje
Le Havre
Lorient
Tamworth
10:00
Stourbridge
Ballyclare
10:00
Glentoran
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
Dover
10:00
Tonbridge
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ashington
10:00
Workington
Torquay
10:00
Plymouth
AFC Totton
10:00
Aldershot
Coleraine
10:00
Annagh
Horndean
10:00
Bognor
Shrewsbury
10:00
Derby
Chester
10:00
Altrincham
Quorn
10:00
Ossett United
Hanworth
10:00
Billericay
Rotherham
10:00
Sheffield United
Burton
10:00
Port Vale
Glebe
10:00
Carrick Rangers
Preston
10:00
Fiorentina
Wroxham
10:00
Cheshunt
Merstham
10:00
Leatherhead
Aveley
10:00
Colchester U21
Wealdstone
10:00
Milton Keynes Dons
Graafschap
10:00
Verl
Larne
10:00
Rangers 2
Swindon Supermarine
10:00
Evesham
Udinese
10:00
FC Koln
Torino
10:00
Cremonese
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
Blackpool
10:00
Sunderland
Dundela
10:00
Linfield
AFC Wimbledon
10:00
Charlton
Consett
10:00
Blyth Spartans
H&W Welders
10:00
Loughgall
Spennymoor
10:00
Whitby
York
10:00
Notts County
Chorley
10:00
Liverpool U21
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie
Harrogate
10:00
Lincoln City
Rushall
10:00
West Brom U23
Bury Town
10:00
Ipswich U23
Gloucester City
10:00
Haverfordwest
Radcliffe Borough
10:00
Oldham
Boavista
10:00
Arouca
Ebbsfleet
10:00
Cambridge Utd
Morpeth
10:00
Darlington
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Whitehawk
10:00
Worthing
Dorchester
10:00
Bemerton
Leiston
10:00
Kings Lynn
Taby
10:00
Haninge
Cinderford
10:00
Highworth
Alton FC
10:00
Baffins Milton Rovers
Coventry Sphinx
10:00
Nuneaton
St. Albans
10:00
Luton U21 (Eng)
Grays
10:00
Ware
Reading
10:00
QPR
Cliftonville
10:00
Southport
Hartlepool
10:00
Sunderland U21
Salford
Everton
Carshalton
10:00
Marlow
Bootle
10:00
Bala
Egham
10:00
Corinthian-Casuals
North Ferriby FC (Eng)
10:00
Farsley
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Rennes
11:00
Angers
Chateauroux
11:00
Troyes
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Mansfield
11:00
Oxford Utd
Union Berlin
Rangers
Smouha
11:00
Kazma SC
Grenoble
11:00
Auxerre
Andover Town
11:00
Lymington
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Utrecht
11:00
Lens
Dolomiti Bellunesi
11:00
Padova
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Versailles
11:00
UNFP
Modena
11:00
SG City Nova
Echallens
11:00
Vevey
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Guingamp
11:00
Le Havre
Nantes
11:00
Dunkerque
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Sileks
11:30
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino
11:30
Borec
Voska Sport
11:30
Suhareka
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bashkimi
11:30
Pobeda
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
Lusitania FC
12:00
Boavista
Caen
12:00
Le Havre
Tirsense
12:00
Salgueiros
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Marseille
12:00
Pau
Caldas
12:00
Mafra
Lorient
12:00
Guingamp
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Aluminij
12:00
Dob
PSV
Valencia
Clermont
12:00
Annecy
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Varazdin
12:00
Al-Raed
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
RFC Liege
12:00
Maastricht
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Rodez
12:00
St Etienne
Heist
12:00
Lierse K.
FK Vozdovac
12:00
Vrsac
AS Roma
12:00
Toulouse
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Amarante
12:30
Os Sandinenses
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Sesvete
12:30
Dubrava
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Huesca
13:00
Osasuna B
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Atletico Arteixo
13:00
Dep. La Coruna B
Chaves
Nacional
Macva
13:00
Sloven Ruma
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Eldense
13:00
Real Oviedo
Ponferradina
13:00
Tudelano
Nimes
13:00
Aubagne
Varzim
13:00
AD Marco 09
Alaves
Levante
Tarazona
13:30
Zaragoza
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Merida AD
14:00
Betis B
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Valladolid
14:00
Burgos
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham