Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Felipe Douglas - Italo Gomes : Legacy Fighting Alliance - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Felipe Douglas - Italo Gomes
MMA
Legacy Fighting Alliance
Bout #6
Ginasio de Esportes do Polvilho | Cajamar
Felipe Douglas
Buakaw
Italo Gomes
Brazil
Brazil
Ožu 10
8:00 PM
Prati
Prati
14-4-0
REKORD
12-3-0
50%
KO/TKO
17%
21%
SUB
58%
29%
DEC
25%
70 in
VISINA
69 in
154 lbs
TEŽINA
154 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win UD
[11-04-2022] Rangel Ribeiro de Sa
LFA 146 - Barbosa vs. Santos
Krug 3 | 5:00
Win TKO
Luiz Henrique Oliveira [10-15-2022]
WOCS 60 - Watch Out Combat Show 60
Krug 1 | 0:00
Win KO
[04-30-2022] Alex Sandro Alves
SFT - Standout Fighting Tournament 34
Krug 4 | 0:50
Loss MD
Wellinton Prado [07-15-2022]
LFA 136 - Rio de Janeiro vs. Sao Paulo
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[10-23-2021] Marcio Andrade
SFT - Standout Fighting Tournament 30: Predador vs. Manchinha
Krug 1 | 4:58
Win UD
Melquizael Costa [05-13-2022]
LFA 132 - Gomes vs. Costa
Krug 3 | 5:00
Win UD
[01-25-2020] Estabili Amato
SFT - Standout Fighting Tournament 20
Krug 3 | 5:00
Win TKO
Claudiere Freitas [11-21-2021]
BFS 3 - Brazilian Fighting Series 3
Krug 1 | 3:42
Loss KO
[04-26-2019] Rafael Alves
Titan FC 54 - Soares vs. Franca
Krug 2 | 2:18
Win Submission
Elvis Carlos [02-15-2020]
JF - Jungle Fight 102
Krug 1 | 2:00
Win UD
[02-16-2019] Yosdenis Cedeno
Action Fight League - War at the Rock 1
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Marat Magomedov [11-23-2019]
GFC 20 - Gorilla Fighting 20
Krug 3 | 5:00
Legacy Fighting Alliance
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
LFA 78
LFA 79
LFA 80
LFA 82
LFA 83
LFA 84
LFA 84
LFA 86
LFA 87
LFA 87
LFA 88
LFA 89
LFA 91
LFA 93
LFA 94
LFA 95
MFP
LFA 97
LFA 99
LFA 100
LFA 101
MFP
LFA 103
LFA 104
LFA 105
LFA 107
LFA 108
LFA 110
LFA 111
LFA 112
LFA 114
LFA 115
LFA 116
LFA 119
LFA 120
LFA 121
LFA 123
LFA 124
LFA 125
LFA 126
LFA 127
LFA 128
LFA 129
LFA 130
LFA 131
LFA 133
LFA 134
LFA 135
LFA 136
LFA 137
LFA 139
LFA 140
LFA 140
LFA 141
LFA 142
LFA 143
LFA 150
LFA 151
LFA 152
LFA 153
LFA 154
LFA 155
LFA 156
LFA 157
LFA 158
LFA 159
LFA 160
LFA 162
LFA 164
LFA 165
LFA 166
LFA 168
LFA 169
LFA 170
LFA 171
LFA 172
LFA 173
Oktagon 51
LFA 175
LFA 176
LFA 177
LFA 178
LFA 179
LFA 181
LFA 182
LFA 183
LFA 184
Ožu 10
Petak
Rodolfo Bellato
Bout #4
Gil Carvalho
Carlos Prates
Round 1 KO (Knee)
Eduardo Ramon
Felipe Douglas
Bout #6
Italo Gomes
Eduardo Jose Neves
Round 1 TKO (Punches)
Hyago Silva
Lucas Fernando
Round 4 KO (Punch to the Body)
Jansey Silva
Sve MMA borbe
Zurcher vs. Evans
2023 - Week 6
Ožu 2
|
The Green Halls | Riyadh
Harris vs. Gonzales
CW 149
Ožu 2
|
Braehead Arena | Glasgow
Kristofic vs. Lohore
Oktagon 40
Ožu 3
|
Festhalle | Frankfurt
Jones vs. Gane
UFC 285
Ožu 3
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Damiani vs. Mane
Ares FC 13
Ožu 8
|
Ares Studio | Paris
Nurmagomedov vs. Henderson
Bellator 292
Ožu 9
|
Accor Arena | Paris
Kasanganay vs. ElSeady
2023 - Week 7
Ožu 9
|
The Green Halls | Riyadh
Oleksiejczuk vs. Abdurzakov
FEN 45
Ožu 10
|
Hala Mosir | Pila
Yan vs. Dvalishvili
UFC Fight Night 221
Ožu 10
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Guih vs. Gahadza
HMMA 7
Ožu 10
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Fishgold vs. Kepa
LFL 8
Ožu 11
|
Mediahaven | Amsterdam
Machado vs. McCormack
Invicta FC 52
Ožu 14
|
Sugar Creek Casino | Hinton, OK
Louis vs. Laia
2023 - Week 8
Ožu 16
|
The Green Halls | Riyadh
Martin vs. Rodriguez
LUX 31
Ožu 16
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Eskiev vs. Ruchala
KSW 80
Ožu 16
|
Ergo Arena | Gdansk
Lima vs. Silva
Shooto 116
Ožu 16
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Vucenic vs. Ferranti
CW 150
Ožu 16
|
Braehead Arena | Glasgow
Tena vs. Burgos
Tena vs Burgos
Ožu 17
|
Cisneros Studios | Miami, FL
Machaev vs. Olzhabay
UEA Warriors 39
Ožu 17
Rideout vs. Luciano
Eternal MMA 74
Ožu 17
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Dajcman vs. Simion
VFN 6
Ožu 17
Edwards vs. Usman
UFC 286
Ožu 17
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Ham vs. Hirata
One On Prime 8
Ožu 23
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Chairez vs. Vazquez
Fury FC 76
Ožu 23
|
Imagen Venues | Houston, TX
Currie vs. Stanton
CW 151
Ožu 23
|
Braehead Arena | Glasgow
Nascimento vs. Hodge
LFA 155
Ožu 23
|
LA, California
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM