Toggle navigation
Σπίτι
Ημερολόγιο
Δωρεάν εφαρμογή για κινητά
Ζωντανές ροές
Στιγμιότυπα
Δωρεάν widget
Επικοινωνία
Ζωντανός αθλητικός οδηγός
| Μην χάσετε ποτέ άλλο ζωντανό παιχνίδι!
Εφαρμογή κινητού
Στιγμιότυπα
Ημερολόγιο
Ολα
Σταθμός
Οδηγός
Λιγκ
Ομαδες
6:01 PM
Ολα
Σταθμός
Οδηγός
Λιγκ
Ομαδες
Marc-Andre Barriault - Eryk Anders : UFC - MMA. Ζωντανά στην TV, Ζωντανή ροή
Marc-Andre Barriault - Eryk Anders
MMA
UFC
Main Card - Middleweight
Rogers Arena | Vancouver
Marc-Andre Barriault
Power Bar
Eryk Anders
Ya Boi
Καναδάς
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιούν 10
10:00 PM
Νικητής
Round 3 Decision (Unanimous)
Ακολουθήστε
Ακολουθήστε
16-6-0
RECORD
15-8-0
63%
KO/TKO
60%
6%
SUB
7%
31%
DEC
33%
73 in
HEIGHT
73 in
183 lbs
WEIGHT
183 lbs
-
REACH
75 in
-
LEG REACH
43 in
Τελευταίοι αγώνες
Win UD
[06-10-2023] Eryk Anders
UFC 289 - Nunes vs. Aldana
Round 3 | 5:00
Loss UD
Marc-Andre Barriault [06-10-2023]
UFC 289 - Nunes vs. Aldana
Round 3 | 5:00
Win TKO
[03-04-2023] Julian Marquez
UFC 285 - Jones vs. Gane
Round 2 | 4:12
Loss UD
Marc-Andre Barriault [06-10-2023]
UFC 289 - Nunes vs. Aldana
Round 3 | 5:00
Loss Technical Submission
[09-17-2022] Anthony Hernandez
UFC Fight Night 210 - Sandhagen vs. Song
Round 3 | 1:53
Win TKO
Kyle Daukaus [12-03-2022]
UFC on ESPN 42 - Thompson vs. Holland
Round 2 | 2:45
Win Submission
[04-23-2022] Jordan Wright
UFC Fight Night 205 - Lemos vs. Andrade
Round 1 | 2:36
Win TKO
Kyle Daukaus [12-03-2022]
UFC on ESPN 42 - Thompson vs. Holland
Round 2 | 2:45
Loss KO
[02-05-2022] Chidi Njokuani
UFC Fight Night 200 - Hermansson vs. Strickland
Round 1 | 0:16
Loss Decision
Jun Yong Park [05-21-2022]
UFC Fight Night 206 - Holm vs. Vieira
Round 3 | 5:00
Win UD
[09-04-2021] Dalcha Lungiambula
UFC Fight Night 191 - Brunson vs. Till
Round 3 | 5:00
Loss Decision
Jun Yong Park [05-21-2022]
UFC Fight Night 206 - Holm vs. Vieira
Round 3 | 5:00
SOCIAL MEDIA
|
UFC
Μοιράσου με φίλους
Η κάρτα αγώνων
Other MMA Events
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
Ιούν 11
Κυριακή
Amanda Nunes
Round 5 Decision (Unanimous)
Irene Aldana
Ιούν 10
Σάββατο
Charles Oliveira
Round 1 TKO (Punches)
Beneil Dariush
Mike Malott
Round 2 Submission (Guillotine Choke)
Adam Fugitt
Dan Ige
Round 3 Decision (Unanimous)
Nate Landwehr
Marc-Andre Barriault
Round 3 Decision (Unanimous)
Eryk Anders
Nassourdine Imavov
Chris Curtis
Miranda Maverick
Jasmine Jasudavicius
Round 3 Decision (Unanimous)
Aiemann Zahabi
Round 1 KO (Punches)
Qileng Aori
Kyle Nelson
Round 3 Decision (Unanimous)
Blake Bilder
David Dvorak
Steve Erceg
Round 3 Decision (Unanimous)
Diana Belbita
Round 3 Decision (Unanimous)
Maria Oliveira
Όλοι οι αγώνες MMA
Lynch vs. Driscoll
CW 155
Ιούν 1
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Olenichev vs. Mokhnatkin
ACA 158
Ιούν 1
|
St. Petersburg
Bogdanovic vs. Prazeres
Titan FC 82
Ιούν 1
|
Fencing Pavilion | Santo Domingo
France vs. Albazi
UFC ON ESPN 46
Ιούν 2
|
KFC YUM! Center | Louisville
Garnett vs. Schloenbach
HMMA 8
Ιούν 2
|
Paris
Khalidov vs. Askham
KSW 83
Ιούν 2
|
Paris
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Ιούν 7
|
Utilita Arena | Newcastle
Kabesa vs. Bembe
EFC 104
Ιούν 7
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Ιούν 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Ιούν 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
Ιούν 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Sweeney vs. Begosso
LFA 160
Ιούν 15
|
Horseshue Casino | Hammond
Delija vs. Greene
PFL 5
Ιούν 15
|
Utilita Arena | Newcastle
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
Ιούν 15
|
St. Petersburg
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
Ιούν 15
|
Accor Arena | Paris
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
Ιούν 16
|
Fortuna Arena | Prague
Williams vs. Missin
FCC 34
Ιούν 16
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
Ιούν 16
|
Barcelona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
Ιούν 16
|
KFC YUM! Center | Louisville
Formela vs. Akishev
FEN 47
Ιούν 16
|
Hala Mosir | Pila
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
Ιούν 18
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
Ιούν 22
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
Ιούν 22
|
Utilita Arena | Newcastle
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
Ιούν 23
|
KFC YUM! Center | Louisville
Επιλέξτε ζώνη ώρας
ζώνη ώρας
Ώρα
6:01 PM