Unicaja
12:00PM
Szczecin
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
Manisa
12:00PM
Murcia
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Manisa
12:00PM
Peristeri
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Igokea
12:00PM
Nanterre
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Nanterre
12:00PM
Igokea
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Galatasaray
12:00PM
Vechta
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Vechta
12:00PM
Prometheus
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Manresa
12:00PM
Tortona
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Oostende
12:00PM
Unicaja
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Manresa
12:00PM
Chemnitz
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Tortona
12:00PM
Manresa
Oostende
12:00PM
Szczecin
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Murcia
12:00PM
Peristeri
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Szczecin
12:00PM
Oostende
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Peristeri
12:00PM
Murcia
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
Peristeri
12:00PM
Manisa
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
Murcia
12:00PM
Manisa
Unicaja
12:00PM
Oostende
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Prometheus
12:00PM
Vechta
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga