CSS Slatina
Campulung
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
Leganes
Alcorcon
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Bordeaux
Southampton
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
5:00AM
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Academica
Torreense
Leixoes
5:30AM
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Lusitania FC
Beira Mar
Belupo
6:00AM
St. Pauli
Fremad Amager
Helsingor
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Gil Vicente
Rio Ave
Kashima
Brighton & Hove Albion
Academico Viseu
Covilha
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Skala 1911
8:00AM
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Graficar Beograd
8:00AM
Rudar
Sporting B
Sao Joao Ver
Mafra
Dezembro
Amadora
Estoril
Grosuplje
Sencur
Famalicao
Penafiel
Santa Clara
8:00AM
Moreirense
Santa Clara
Boavista
Boavista
8:00AM
Casa Pia
FC Porto B
AVS
Karlsruher
Munich 1860
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Sassuolo
Trento
Oxford Utd
Exeter
Swansea
FC Koln
Willem II
Patro Eisden
Monza
Alcione Milano (Ita)
FC Emmen
Verl
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Jedinstvo
Smederevo
Bohemians 1905 B
10:30AM
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Modena
Legnago Salus
Boulogne
Versailles
Goztepe
Istra 1961
Besiktas
Bandirmaspor
Chambly
Rouen
Clermont
Le Havre
Cittadella
Real Vicenza
Valenciennes
Umm-Salal
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Elversberg
Hoffenheim
CSM Satu Mare
11:00AM
Gloria 2018 Bistrita
Den Haag
Waregem
Ried
Bradford
Metz
Francs Borains
Virtus Verona
Verona
Trapani
Cosenza
Sozopol
Spartak II (Bul)
Frosinone
Bari
Oberlausitz
Liberec B
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Pelister
Voska Sport (Mkd)
HNK Gorica
Konyaspor
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Vihren
Bregalnica Stip
Marseille
Toulon
Ozimek (Pol)
Podlesianka Katowice (Pol)
Bologna
Brixen
Neratovice
Kolin
Brescia
Pergolettese
Belasica
Vardar Negotino (Mkd)
Brest
Laval
St. Pauli
Lyon
Aluminij
Al Khaleej
Caen
Le Mans
Barakaldo
Eibar
Dukla Prague B
Chomutov
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Kolovec
Domazlice
Cham
Baden
Pobeda
12:00PM
Kozuv Gevgelija
Ceska Lipa
Benesov
Sassuolo
Sassuolo U19
Odra Wodzislaw (Pol)
Rozwoj Katowice
Grenoble
Bourg Peronnas
Sloga Vinica
Sasa
KF Gostivar
Detonit Junior
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Horovicko
Pribram
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Zdralovi
Sesvete
Karlovac
Dubrava
Slany
Kladno
AZ Alkmaar
Aris
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Motorlet Prague
Zapy
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Twente
Schalke
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Valencia
Alaves
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
CD Calahorra
Zaragoza
Al Feiha
Reichenau
Venlo
Al Rayyan
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Parndorf
Favoritner
FC Ludwigsfelder
1:00PM
BFC Preussen
Breda
OFI Crete
Wismar
Pampow
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Ath Bilbao B
Ponferradina
Sporting B
Trofense
Nimes
Istres
Tomasov
Samorin U19
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Yeclano
Cartagena
Stern
Sparta Lichtenberg
Galatasaray
Lecce
Santander
Athletic Bilbao
Buderich
Holzheimer
Osasuna
Huesca
Engers
Cosmos Koblenz
Sion
Villarreal
Jette
RWDM 47
Suderelbe
1:30PM
Teutonia Ottensen
Getafe
Real Oviedo
Hibernian
Watford
Dep. La Coruna B
Silva SD
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim (Ger)
Hornau
Bettembourg
UNA Strassen
Bergantinos
Ferrol
Chester
Manchester Utd U21
Derby County
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
2:30PM
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
1874 Northwich
Salford
Birmingham
Rangers
Warrington
Salford
Portimonense
Al-Nassr