Chicago Fire - Vancouver Whitecaps : MLS - כדורגל. איך לצפות בשידור חי בטלוויזיה או להזרים באינטרנט

Chicago Fire - Vancouver Whitecaps

כדורגלכדורגל

MLS MLS

#3 Chicago Fire
6 אוק
20:30
Vancouver Whitecaps #1
מי ינצח
MLS
Last video highlights
2026
Youtube
סרטון ביצועים: Monterrey - Chicago Fire (2-1) | Leagues Cup
26 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Vancouver Whitecaps - FC Dallas (5-0) | MLS
23 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: New York Red Bulls - Chicago Fire (1-1) | MLS
23 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo (0-1) | MLS
20 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Orlando City - Chicago Fire (1-2) | MLS
20 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps (0-2) | MLS
17 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Chicago Fire - Portland Timbers (2-1) | MLS
17 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Cruz Azul - Chicago Fire (1-2) | Leagues Cup
14 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: U.A.N.L.- Tigres - Vancouver Whitecaps (2-1) | Leagues Cup
12 אוג | Major League Soccer
Youtube
סרטון ביצועים: Chicago Fire - Santos Laguna (3-1) | Leagues Cup
10 אוג | Major League Soccer
Show other videos (+7)
בשידור חי בטלוויזיה
20:30
יוֹם שְׁלִישִׁי, 10-06-2026
Apple TV / ארה"ב
Chicago Fire - Vancouver Whitecaps, MLS
Pick Countries / Stations to show your desired live TV stations. You can also order countries, so that channels will be listed according to your wishes.
Share with Friends

Chicago Fire

Vancouver Whitecaps

Eastern Conference P W D L Goals PTS
1 Nashville SC 21 15 4 2 43:17 49
2 Inter Miami CF 21 11 6 4 49:40 39
3 Chicago Fire 20 11 3 6 37:26 36
4 New England Revolution 21 10 4 7 33:26 34
5 Charlotte 21 9 5 7 38:32 32
6 Cincinnati 21 8 7 6 49:47 31
7 New York City FC 21 7 6 8 35:30 27
8 New York Red Bulls 21 7 5 9 31:43 26
9 Orlando City 21 7 3 11 34:51 24
10 Toronto FC 21 5 9 7 31:37 24
11 DC United 21 5 9 7 28:36 24
12 Atlanta United 21 6 3 12 25:36 21
13 Philadelphia Union 21 5 6 10 31:38 21
14 CF Montréal 21 5 6 10 29:39 21
15 Columbus Crew 21 5 5 11 30:36 20
# Player Team G A
1. . Arango C. Real Salt Lake 17 11
2. Denis Bouanga. Denis Bouanga Los Angeles FC 16 9
3. Christian Benteke. Christian Benteke DC United 16 4
4. Daniel Gazdag. Daniel Gazdag Philadelphia Union 14 1
5. . Gomez A. Real Salt Lake 13 9
6. . Cucho Columbus Crew 13 7
7. . Bogusz M. Los Angeles FC 13 5
8. Petar Musa. Petar Musa FC Dallas 13 2
9. Lionel Messi. Lionel Messi Inter Miami CF 12 14
10. Dejan Joveljic. Dejan Joveljic Los Angeles Galaxy 12 6
10. Jonathan Javier Rodriguez Portillo. Jonathan Javier Rodriguez Portillo Portland Timbers 12 6
12. Luis Suarez. Luis Suarez Inter Miami CF 12 5
13. Lewis Morgan. Lewis Morgan New York Red Bulls 12 3
14. Brian White. Brian White Vancouver Whitecaps 12 2
15. Luciano Acosta. Luciano Acosta Cincinnati 11 19
16. Evander. Evander Portland Timbers 11 14
17. . Navarro R. Colorado Rapids 11 5
18. Felipe Andres Mora Aliaga. Felipe Andres Mora Aliaga Portland Timbers 11 3
19. . Chaves G. Los Angeles Galaxy 10 11
20. . Mihailovic D. Colorado Rapids 10 8
6 אוק
יוֹם שְׁלִישִׁי
Chicago Fire
Chicago Fire
20:30
Vancouver Whitecaps
Vancouver Whitecaps