כדורסל
פולין

Polska Liga Koszykówki

בחר צוות
| | |
22 ספט
22 מאי
Info - Polska Liga Koszykówki
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Polska Liga Koszykówki - המשחקים הבאים בשידור חי בטלוויזיה
29 ינו
היום
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
11:30
Torun
Torun
30 ינו
מָחָר
Czarni Slupsk
Czarni Slupsk
12:00
Zielona Gora
Zielona Gora
Gdynia
Gdynia
13:30
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
2 פבר
יוֹם חֲמִישִׁי
Czarni Slupsk
Czarni Slupsk
11:30
Lancut
Lancut
3 פבר
יוֹם שִׁישִׁי
Bydgoszcz
Bydgoszcz
11:30
Trefl Sopot
Trefl Sopot
4 פבר
יום שבת
Lublin
Lublin
09:30
Gdynia
Gdynia
Zielona Gora
Zielona Gora
11:30
Torun
Torun
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
14:30
Szczecin
Szczecin
5 פבר
יוֹם רִאשׁוֹן
GTK Gliwice
GTK Gliwice
09:30
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
11:30
Legia
Legia
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
13:00
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
9 פבר
יוֹם חֲמִישִׁי
Gdynia
Gdynia
11:30
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Lancut
Lancut
13:30
Torun
Torun
10 פבר
יוֹם שִׁישִׁי
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
11:30
Lublin
Lublin
11 פבר
יום שבת
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
09:30
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
Legia
Legia
11:30
Szczecin
Szczecin
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
14:00
Czarni Slupsk
Czarni Slupsk
12 פבר
יוֹם רִאשׁוֹן
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza
11:30
Zielona Gora
Zielona Gora
20 פבר
יוֹם שֵׁנִי
Gdynia
Gdynia
12:00
GTK Gliwice
GTK Gliwice
3 מרץ
יוֹם שִׁישִׁי
Szczecin
Szczecin
12:00
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
P W L PTS
1 Slask Wroclaw 18 15 3
2 Trefl Sopot 18 13 5
3 Szczecin 18 12 6
4 Ostrow Wielkopolski 17 12 5
5 Spojnia Stargard 18 11 7
6 Legia 18 10 8
7 Anwil Wloclawek 18 9 9
8 Czarni Slupsk 17 9 8
9 Zielona Gora 17 8 9
10 Dabrowa Gornicza 17 8 9
11 GTK Gliwice 18 6 12
12 Lancut 18 6 12
13 Gdynia 17 6 11
14 Lublin 17 6 11
15 Bydgoszcz 18 5 13
16 Torun 16 4 12
26 ינו
יוֹם חֲמִישִׁי
Szczecin
Szczecin
75 : 73
Lancut
Lancut
27 ינו
יוֹם שִׁישִׁי
Spojnia Stargard
Spojnia Stargard
97 : 80
Legia
Legia
28 ינו
יום שבת
GTK Gliwice
GTK Gliwice
82 : 89
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
82 : 91
Anwil Wloclawek
Anwil Wloclawek
Trefl Sopot
Trefl Sopot
74 : 69
Lublin
Lublin
29 ינו
היום
Ostrow Wielkopolski
Ostrow Wielkopolski
11:30
Torun
Torun
30 ינו
מָחָר
Czarni Slupsk
Czarni Slupsk
12:00
Zielona Gora
Zielona Gora
Gdynia
Gdynia
13:30
Dabrowa Gornicza
Dabrowa Gornicza