כדורסל
טורקיה

Türkiye Basketbol 1. Ligi

בחר צוות
| | |
7 אוק
12 יונ
Info - Türkiye Basketbol 1. Ligi
× Info! Use Country / TV Station option to define your local stations.
Türkiye Basketbol 1. Ligi - המשחקים הבאים בשידור חי בטלוויזיה
29 ינו
היום
Cagdas Bodrum Spor
Cagdas Bodrum Spor
09:30
Balikesir
Balikesir
30 ינו
מָחָר
Ankara Kolejliler
Ankara Kolejliler
10:00
Yalova Bld.
Yalova Bld.
3 פבר
יוֹם שִׁישִׁי
Samsun
Samsun
10:00
Kocaeli
Kocaeli
4 פבר
יום שבת
Mersin BSB
Mersin BSB
06:00
Fenerbahce 2
Fenerbahce 2
Harem Spor
Harem Spor
07:45
Ankara Kolejliler
Ankara Kolejliler
Final Spor
Final Spor
09:30
Bornova
Bornova
5 פבר
יוֹם רִאשׁוֹן
Antalya Gunesi
Antalya Gunesi
06:00
OGM Ormanspor
OGM Ormanspor
Balikesir
Balikesir
07:45
Gemlik
Gemlik
Ankara D.S.I.
Ankara D.S.I.
09:30
Yalova Bld.
Yalova Bld.
6 פבר
יוֹם שֵׁנִי
Sigortam.net ITU
Sigortam.net ITU
09:30
Cagdas Bodrum Spor
Cagdas Bodrum Spor
10 פבר
יוֹם שִׁישִׁי
Ankara Kolejliler
Ankara Kolejliler
10:00
Mersin BSB
Mersin BSB
11 פבר
יום שבת
Fenerbahce 2
Fenerbahce 2
06:00
Final Spor
Final Spor
Kocaeli
Kocaeli
07:45
Balikesir
Balikesir
Yalova Bld.
Yalova Bld.
09:30
Harem Spor
Harem Spor
12 פבר
יוֹם רִאשׁוֹן
Cagdas Bodrum Spor
Cagdas Bodrum Spor
06:00
Antalya Gunesi
Antalya Gunesi
Bornova
Bornova
07:45
Samsun
Samsun
Gemlik
Gemlik
09:30
Sigortam.net ITU
Sigortam.net ITU
13 פבר
יוֹם שֵׁנִי
OGM Ormanspor
OGM Ormanspor
09:00
Ankara D.S.I.
Ankara D.S.I.
17 פבר
יוֹם שִׁישִׁי
Balikesir
Balikesir
10:00
Bornova
Bornova
18 פבר
יום שבת
OGM Ormanspor
OGM Ormanspor
06:00
Cagdas Bodrum Spor
Cagdas Bodrum Spor
P W L PTS
1 Mersin BSB 17 15 2
2 Samsun 17 13 4
3 Final Spor 17 12 5
4 Cagdas Bodrum Spor 16 13 3
5 Sigortam.net ITU 17 11 6
6 Ankara Kolejliler 16 10 6
7 Yalova Bld. 16 10 6
8 Ankara D.S.I. 17 8 9
9 Fenerbahce 2 17 7 10
10 Balikesir 16 8 8
11 Harem Spor 17 6 11
12 Kocaeli 17 6 11
13 OGM Ormanspor 17 6 11
14 Gemlik 17 4 13
15 Bornova 17 3 14
16 Antalya Gunesi 17 2 15
27 ינו
יוֹם שִׁישִׁי
Fenerbahce 2
Fenerbahce 2
74 : 68
Harem Spor
Harem Spor
28 ינו
יום שבת
Bornova
Bornova
72 : 82
Mersin BSB
Mersin BSB
OGM Ormanspor
OGM Ormanspor
74 : 69
Sigortam.net ITU
Sigortam.net ITU
Antalya Gunesi
Antalya Gunesi
81 : 117
Ankara D.S.I.
Ankara D.S.I.
29 ינו
היום
Gemlik
Gemlik
94 : 84
Samsun
Samsun
Kocaeli
Kocaeli
48 : 62
Final Spor
Final Spor
Cagdas Bodrum Spor
Cagdas Bodrum Spor
09:30
Balikesir
Balikesir
30 ינו
מָחָר
Ankara Kolejliler
Ankara Kolejliler
10:00
Yalova Bld.
Yalova Bld.