Argentina vs. Mexico
Friendly International
Motor Racing: Wtcr in Macau, Macau
First race
DP World Tour Championship Dubai Day 3
Curling: European Championships in Tallinn, Estonia
Men's Round Robin: Sweden - Switzerland
ALPINE SKIING: World Cup - Levi (Fin),
Women's Slalom - 1st run
Levi: Svjetski skijaski kup - slalom (Z),
prijenos 1. voznje
Ski alpin: Slalom der Damen
Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (Ž), 1. vožnja
Australia vs. South Korea
Friendly International
Sakarya BB vs. Tofas
Süper Ligi
F1H2O World Championship: Amaravati - kvalifikacije
Svetovni pokal: Singapur, tretji dan,
Figure Skating: ISU Grand Prix - Cup of Russia
Men's Free Programme
Fenerbahce W vs. Galatasaray W
Division 1 Women
Nitto ATP Finals: 1/2 finale (dvojice)
Fleetwood Town vs. Walsall
League One
ALPINE SKIING: World Cup - Levi (Fin),
Women's Slalom - 2nd run
Levi: Svjetski skijaski kup - slalom (Z),
prijenos 2. voznje
Ski alpin: Slalom der Damen
Alpsko smučanje - svetovni pokal, slalom (Ž), 2. vožnja
ElPozo Murcia vs. FS Peniscola RehabMedic
Liga Nacional
Turk Telekom vs. Bahcesehir Univ.
Süper Ligi
MotoGP - kvalifikacije VN Valencie
Snooker: Home Nations Series in Belfast, United Kingdom
Semi-finals
Besiktas vs. Metalurg Skopje
Champions League
South Africa vs. Nigeria
Africa Cup of Nations
Serbia vs. Montenegro
UEFA Nations League C
Roger Federer vs. Alexander Zverev
ATP Finals - London
Thuringer W vs. Krim W
Champions League Women
Banvit vs. Pinar Karsiyaka
Süper Ligi
SKI JUMPING: World Cup - Wisla (Pol),
Team - HS 134
Skispringen
Nordijsko smučanje - svetovni pokal, smučarski skoki (M), ekipna tekma
Luton vs. Plymouth
League One
Judo Grand Prix: The Hague (2. dan)
Telekom Veszprem vs. Kristianstad
Champions League
Turkey vs. Sweden
UEFA Nations League B
Vibo Valentia vs. Padova
Serie A1
Malta vs. Kosovo
UEFA Nations League D
Azerbaijan vs. Faroe Islands
UEFA Nations League D
Judo, svetovni pokal
Barcelona vs. Vardar
Champions League
Nitto ATP Finals: 1/2 finale (dvojice)
LPGA CME Group Tour Championship Day 3
Philadelphia Flyers vs. Tampa Bay Lightning
NHL
Rukomet, LP (Z) (6. kolo): Gyu00f6r ETO KC - Podravka Vegeta
prijenos 1. pol.
SNOOKER: Serija domacih nacija Open Severne Irske, Polufinala
Northern Ireland Open - 1/2 final
MoraBanc Andorra vs. Unicaja
ACB
S. Bernardo Cuneo W vs. Monza W
Serie A1 Women
Dunkerque vs. Paris SG
Starligue
Italy vs. Portugal
UEFA Nations League A
Albania vs. Scotland
UEFA Nations League C
Romania vs. Lithuania
UEFA Nations League C
Novak Djokovic vs. Kevin Anderson
ATP Finals - London
Rugby: in Paris, France
France - Argentina
James Webb vs. Jason Radcliffe
Cage Warriors 99
Red Bull Air Race: Fort Worth: kvalifikacije,
WRC: Avstralija, 21. HP,