Biciklizam
Italija Italija

Giro d'Italia

UCI WORLDTOUR
| |
4 Svi
26 Svi
Najbolji biciklisti: Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas, Ben O'connor, Kaden Groves, Tim Merlier, Jonathan Milan, Filippo Ganna, Jasper Stuyven, Damiano Caruso
Posljednji pobjednici utrke: Primož Roglič (2023), Jai Hindley (2022), Egan Bernal (2021), Tao Geoghegan Hart (2020), Richard Carapaz (2019), Chris Froome (2018), Tom Dumoulin (2017), Vincenzo Nibali (2016), Alberto Contador (2015), Nairo Quintana (2014)
Pratite rezultate uživo
Sljedeća etapa
Streamovi
EITB | ESPN Deportes (Latin america) | SBS | S4C (Wales and rest of the UK only) | L Equipe (France only) | Rai Sport | Sky Sport 1 (New Zealand only) | Rai 2 | Eurosport Player | ESPN Play (Columbia, Latin America) | fubo Cycling (USA, CAN only) | SuperSport Play (Africa territories ) | 2.RTL (Luxemburg only)
Posljednji video sažeci
2024
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 15 : Manerba del Garda - Livigno
19 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda
18 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 13 : Riccione - Cento
17 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 12 : Martinsicuro - Fano
16 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 11 : Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
15 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 10 : Pompei - Cusano Mutri
14 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 9 : Avezzano - Napoli
12 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 8 : Spoleto - Prato di Tivo
11 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 7 : Foligno - Perugia
10 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 6 : Viareggio - Rapolano Terme
9 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 5 : Genova - Lucca
8 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 4 : Acqui Terme - Andora
7 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 3 : Novara - Fossano
6 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
5 Svi | Eurosport Cycling
Youtube
Giro d'Italia 2024 | Sažetak - Etapa 1 : Venaria Reale - Torino
4 Svi | Eurosport Cycling
Pokaži još ostale (+14)
Info - Giro d'Italia
Giro d'Italia
UŽivo na TV - Moji TV kanali
21 Svi
Utorak
Livigno - Santa Cristina Valgardena / St. Christina
Mountain | 202 km | 4700 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Livigno - Santa Cristina Valgardena / St. Christina
Mountain | 202 km | 4700 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Max from 05:00FloBikes from 06:30
FloBikes from 06:30Max from 05:00
06:30
Utorak, 05-21-2024
Stage 16 - 202 Livigno - Santa Cristina Valgardena / St. Christina
Giro d'Italia
22 Svi
Srijeda
Selva di Val Gardena / Wolkenstein in Gröden
Mountain | 159 km | 4800 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Selva di Val Gardena / Wolkenstein in Gröden
Mountain | 159 km | 4800 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Max from 06:00FloBikes from 06:30
FloBikes from 06:30Max from 06:00
23 Svi
Četvrtak
Fiera di Primiero - Padova
Flat | 166 km | 900 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Fiera di Primiero - Padova
Flat | 166 km | 900 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Max from 06:30FloBikes from 06:30
FloBikes from 06:30Max from 06:30
24 Svi
Petak
Mortegliano - Sappada
Hilly | 155 km | 3600 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Mortegliano - Sappada
Hilly | 155 km | 3600 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
FloBikes from 06:55Max from 06:30
Max from 06:30FloBikes from 06:55
25 Svi
Subota
Alpago - Bassano del Grappa
Mountain | 175 km | 4400 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Alpago - Bassano del Grappa
Mountain | 175 km | 4400 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Max from 05:30FloBikes from 05:30
FloBikes from 05:30Max from 05:30
26 Svi
Nedjelja
Roma - Roma
Flat | 126 km | 550 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Roma - Roma
Flat | 126 km | 550 m
Tadej Pogačar, Olav Kooij, Romain Bardet, Geraint Thomas
Giro d'Italia
Max from 09:15FloBikes from 09:00
FloBikes from 09:00Max from 09:15
Svjetska TV pokrivenost
Regionalni emiteri
Afrika SuperSport Africa
Azija Eurosport
Europa Eurosport, DAZN
Lokalni emiteri
Afrika SuperSport Africa
Argentina DirecTV Sports 2
Australija SBS On Demand
Austrija DAZN
Azija Eurosport
Belgija Sporza
Češka Eurosport 4K
Čile DirecTV Sports 2
Danska Discovery +, Kanal 5
Ecuador DirecTV Sports 2
Europa Eurosport, DAZN
Italija Rai Sport, Rai 2
Japan J Sports 4
Kolumbija DirecTV Sports 2, RCN TV
Njemačka Discovery +, DAZN
Peru DirecTV Sports 2
SAD FloBikes, Max
Španjolska DAZN, Eurosport
Švedska Discovery +
Švicarska DAZN Schweiz, RSI La, SRF
UK Discovery +
Uruguay DirecTV Sports 2
VB Eurosport
Venezuela DirecTV Sports 2

INEOS Grenadiers (8/8)

INEOS Grenadiers
1 Geraint Thomas GB
2 Thymen Arensman NED
3 Tobias Foss NOR
4 Filippo Ganna ITA
5 Jhonatan Narváez ECU
6 Magnus Sheffield USA
7 Ben Swift GB
8 Connor Swift GB

Alpecin-Deceuninck (8/8)

Alpecin-Deceuninck
11 Kaden Groves AUS
12 Tobias Bayer AUT
13 Nicola Conci ITA
14 Quinten Hermans BEL
15 Jimmy Janssens BEL
16 Timo Kielich BEL
17 Edward Planckaert BEL
18 Fabio Van Den Bossche BEL

Arkéa - B&B Hotels (8/8)

Arkéa - B&B Hotels
21 Jenthe Biermans BEL
22 Louis Barré FRA
23 Ewen Costiou FRA
24 David Dekker NED
25 Donavan Grondin FRA
26 Michel Ries LUX
27 Alan Riou FRA
28 Alessandro Verre ITA

Astana Qazaqstan Team (8/8)

Astana Qazaqstan Team
31 Alexey Lutsenko KAZ
32 Davide Ballerini ITA
33 Lorenzo Fortunato ITA
34 Max Kanter GER
35 Henok Mulubrhan ERI
36 Vadim Pronskiy KAZ
37 Christian Scaroni ITA
38 Simone Velasco ITA

Bora-Hansgrohe (8/8)

Bora-Hansgrohe
41 Felipe Martínez Daniel COL
42 Giovanni Aleotti ITA
43 Patrick Gamper AUT
44 Jonas Koch GER
45 Florian Lipowitz GER
46 Ryan Mullen IRL
47 Maximilian Schachmann GER
48 Danny Van Poppel NED

Cofidis (8/8)

Cofidis
51 Stefano Oldani ITA
52 Stanisław Aniołkowski POL
53 Thomas Champion FRA
54 Nicolas Debeaumarché FRA
55 Rubén Fernández SPA
56 Simon Geschke GER
57 Benjamin Thomas FRA
58 Harrison Wood GB

Decathlon AG2R La Mondiale Team (8/8)

Decathlon AG2R La Mondiale Team
61 Ben O'connor AUS
62 Alex Baudin FRA
63 Aurélien Paret-peintre FRA
64 Valentin Paret-peintre FRA
65 Damien Touzé FRA
66 Bastien Tronchon FRA
67 Andrea Vendrame ITA
68 Larry Warbasse USA

EF Education-EasyPost (8/8)

EF Education-EasyPost
71 Esteban Chaves COL
72 Alexander Cepeda Jefferson ECU
73 Stefan De Bod RSA
74 Simon Carr GB
75 Frølich Honoré Mikkel DEN
76 Andrea Piccolo ITA
77 Georg Steinhauser GER
78 Michael Valgren DEN

Groupama-FDJ (8/8)

Groupama-FDJ
81 Laurence Pithie NZL
82 Lewis Askey GB
83 Cyril Barthe FRA
84 Clément Davy FRA
85 Lorenzo Germani ITA
86 Olivier Le Gac FRA
87 Fabian Lienhard SWI
88 Enzo Paleni FRA

Intermarché - Wanty (8/8)

Intermarché - Wanty
91 Biniam Girmay ERI
92 Lilian Calmejane FRA
93 Kevin Colleoni ITA
94 Dries De Pooter BEL
95 Madis Mihkels EST
96 Adrien Petit FRA
97 Dion Smith NZL
98 Roel Van Sintmaartensdijk NED

Israel - Premier Tech (8/8)

Israel - Premier Tech
101 Michael Woods CAN
102 Simon Clarke AUS
103 Marco Frigo ITA
104 Hugo Hofstetter FRA
105 Riley Pickrell CAN
106 Nadav Raisberg
107 Nick Schultz AUS
109 Ethan Vernon GB

Trek-Segafredo (8/8)

Trek-Segafredo
111 Jonathan Milan ITA
112 Andrea Bagioli ITA
113 Simone Consonni ITA
114 Amanuel Ghebreigzabhier ERI
115 Daan Hoole NED
116 Pedro López Juan SPA
117 Jasper Stuyven BEL
118 Edward Theuns BEL

Movistar Team (8/8)

Movistar Team
121 Nairo Quintana COL
122 Will Barta USA
123 Davide Cimolai ITA
124 Fernando Gaviria COL
125 Lorenzo Milesi ITA
126 Einer Rubio COL
127 Pelayo Sánchez SPA
128 Albert Torres SPA

Soudal - Quick Step (8/8)

Soudal - Quick Step
131 Julian Alaphilippe FRA
132 Josef Černý CZE
133 Jan Hirt CZE
134 Luke Lamperti USA
135 Tim Merlier BEL
136 Pieter Serry BEL
137 Bert Van Lerberghe BEL
138 Mauri Vansevenant BEL

Team DSM-Firmenich PostNL  (8/8)

Team DSM-Firmenich PostNL
141 Romain Bardet FRA
142 Lund Andresen Tobias DEN
143 Chris Hamilton AUS
144 Fabio Jakobsen NED
145 Gijs Leemreize NED
146 Julius Van Den Berg NED
147 Kevin Vermaerke USA
148 Bram Welten NED

Team Jayco AlUla (8/8)

Team Jayco AlUla
151 Alessandro De Marchi ITA
152 Eddie Dunbar IRL
153 Caleb Ewan AUS
154 Michael Hepburn AUS
155 Luka Mezgec SLO
156 Luke Plapp AUS
157 Max Walscheid GER
158 Filippo Zana ITA

Team Polti Kometa (8/8)

Team Polti Kometa
161 Matteo Fabbro ITA
162 Davide Bais ITA
163 Mattia Bais ITA
164 Giovanni Lonardi ITA
165 Mirco Maestri ITA
166 Francisco Muñoz SPA
167 Andrea Pietrobon ITA
168 Davide Piganzoli ITA

Team Visma | Lease a Bike (8/8)

Team Visma | Lease a Bike
171 Christophe Laporte FRA
172 Edoardo Affini ITA
173 Robert Gesink NED
174 Olav Kooij NED
175 Jan Tratnik SLO
176 Cian Uijtdebroeks BEL
177 Attila Valter HUN
178 Tim Van Dijke NED

Tudor Pro Cycling Team (8/8)

Tudor Pro Cycling Team
181 Matteo Trentin ITA
182 Alberto Dainese ITA
183 Robin Froidevaux SWI
184 Alexander Kamp DEN
185 Alexander Krieger GER
186 Marius Mayrhofer GER
187 Michael Storer AUS
188 Florian Stork GER

UAE Team Emirates (8/8)

UAE Team Emirates
191 Tadej Pogačar SLO
192 Rui Oliveira POR
193 Mikkel Bjerg DEN
194 Felix Großschartner AUT
195 Stake Laengen Vegard NOR
196 Rafał Majka POL
197 Sebastián Molano Juan COL
198 Domen Novak SLO

Bardiani - CSF (8/8)

Bardiani - CSF
201 Domenico Pozzovivo ITA
202 Luca Covili ITA
203 Filippo Fiorelli ITA
204 Martin Marcellusi ITA
205 Giulio Pellizzari ITA
206 Manuele Tarozzi ITA
207 Alessandro Tonelli ITA
208 Enrico Zanoncello ITA

Bahrain - Victorious (8/8)

Bahrain - Victorious
211 Antonio Tiberi ITA
212 Rainer Kepplinger AUT
213 Phil Bauhaus GER
214 Damiano Caruso ITA
215 Andrea Pasqualon ITA
216 Edoardo Zambanini ITA
217 Jasha Sütterlin GER
218 Torstein Træen NOR
# Ime
1. Tadej Pogacar
UAE Team Emirates
56:11:42
2. Geraint Thomas
INEOS Grenadiers
+ 06:41
3. Daniel Martinez
BORA-hansgrohe
+ 06:56
4. Ben O'Connor
Decathlon AG2R La Mondiale Team
+ 07:43
5. Antonio Tiberi
Bahrain Victorious
+ 09:26
6. Thymen Arensman
INEOS Grenadiers
+ 09:45
7. Romain Bardet
Team dsm-firmenich PostNL
+ 10:49
8. Filippo Zana
Team Jayco-AlUla
+ 11:11
9. Einer Rubio
Movistar Team
+ 12:13
10. Jan Hirt
Soudal Quick-Step
+ 13:11
11. Lorenzo Fortunato
Astana Qazaqstan Team
+ 14:14
12. Michael Storer
Tudor Pro Cycling Team
+ 16:28
13. Davide Piganzoli
Team Polti Kometa
+ 18:29
14. Domenico Pozzovivo
VF Group-Bardiani CSF-Faizanè
+ 18:55
15. Simon Geschke
Cofidis
+ 22:50
16. Alex Baudin
Decathlon AG2R La Mondiale Team
+ 23:55
17. Giovanni Aleotti
BORA-hansgrohe
+ 26:18
18. Luca Covili
VF Group-Bardiani CSF-Faizanè
+ 26:28
19. Esteban Chaves
EF Education-EasyPost
+ 28:02
20. Rafal Majka
UAE Team Emirates
+ 30:28
21. Juan Pedro Lopez
Lidl-Trek
+ 34:54
22. Nairo Quintana
Movistar Team
+ 35:52
23. Valentin Paret-Peintre
Decathlon AG2R La Mondiale Team
+ 37:46
24. Damiano Caruso
Bahrain Victorious
+ 38:55
25. Nicola Conci
Alpecin-Deceuninck
+ 43:07
26. Jhonnatan Narvaez
INEOS Grenadiers
+ 43:46
27. Attila Valter
Team Visma | Lease a Bike
+ 47:13
28. Michel Ries
ARKEA-B&B HOTELS
+ 52:20
29. Cristian Scaroni
Astana Qazaqstan Team
+ 55:23
30. Aurélien Paret-Peintre
Decathlon AG2R La Mondiale Team
+ 55:24
2024 UCI World Tour Calendar
1 Svi Eschborn-Frankfurt
Maxim Van Gils Lotto Dstny
23 Tra
28 Tra
Tour de Romandie
Carlos Rodríguez INEOS Grenadiers
21 Tra Liège–Bastogne–Liège
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
17 Tra La Flèche Wallonne
Stephen Williams Israel - Premier Tech
14 Tra Amstel Gold Race
Thomas Pidcock INEOS Grenadiers
7 Tra Paris-Roubaix
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
1 Tra
6 Tra
Tour of the Basque Country
Juan Ayuso UAE Team Emirates
31 Ožu Tour des Flandres
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
27 Ožu Dwars door Vlaanderen
Matteo Jorgenson Team Visma | Lease a Bike
24 Ožu Gent-Wevelgem
Mads Pedersen Lidl - Trek
22 Ožu E3 BinckBank Classic
Mathieu van der Poel Alpecin - Deceuninck
20 Ožu Three Days of Bruges-De Panne
Jasper Philipsen Alpecin - Deceuninck
18 Ožu
24 Ožu
Tour of Catalunya
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
16 Ožu Milan - San Remo
Jasper Philipsen Alpecin - Deceuninck
4 Ožu
10 Ožu
Tirreno-Adriatico
Jonas Vingegaard Team Visma | Lease a Bike
3 Ožu
10 Ožu
Paris - Nice
Matteo Jorgenson Team Visma | Lease a Bike
2 Ožu Strade Bianche
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
24 Vel Omloop Het Nieuwsblad
Jan Tratnik Team Visma | Lease a Bike
19 Vel
25 Vel
UAE Tour
Lennert Van Eetvelt Lotto Dstny
28 Sij Cadel Evans Great Ocean Road Race
Laurence Pithie Groupama - FDJ
16 Sij
21 Sij
Tour Down Under
Stephen Williams Israel - Premier Tech
World Rankings - Individual (05-12-2024)
# Vozač Bodovi
1. Tadej Pogačar
UAE TEAM EMIRATES
6558
2. Jonas Vingegaard
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
5970
3. Remco Evenepoel
SOUDAL QUICK-STEP
4897
4. Mads Pedersen
LIDL-TREK
4784
5. Mathieu Van Der Poel
ALPECIN-DECEUNINCK
4640
6. Jasper Philipsen
ALPECIN-DECEUNINCK
4620
7. Primož Roglič
BORA - HANSGROHE
4466
8. Juan Ayuso
UAE TEAM EMIRATES
3621
9. Marc Hirschi
UAE TEAM EMIRATES
3373
10. Adam Yates
UAE TEAM EMIRATES
3344
11. Wout Van Aert
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
3250
12. Aleksandr Vlasov
BORA - HANSGROHE
3219
13. Mattias Skjelmose
LIDL-TREK
2754
14. Sepp Kuss
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
2620
15. Simon Yates
TEAM JAYCO ALULA
2525
16. Maxim Van Gils
LOTTO DSTNY
2447
17. Joao Almeida
UAE TEAM EMIRATES
2433
18. Carlos Rodriguez
INEOS GRENADIERS
2406
19. Brandon Mcnulty
UAE TEAM EMIRATES
2368
20. Pello Bilbao
BAHRAIN VICTORIOUS
2338
21. Arnaud De Lie
LOTTO DSTNY
2288
22. Matej Mohoric
BAHRAIN VICTORIOUS
2127
23. Michael Matthews
TEAM JAYCO ALULA
2119
24. Olav Kooij
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1959
25. Stefan Küng
GROUPAMA-FDJ
1922
26. Jai Hindley
BORA - HANSGROHE
1883
27. Ben O'connor
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1865
28. Toms Skujins
LIDL-TREK
1863
29. Geraint Thomas
INEOS GRENADIERS
1856
30. Alex Aranburu
MOVISTAR TEAM
1829
31. Felix Gall
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1776
32. Ilan Van Wilder
SOUDAL QUICK-STEP
1727
33. Lenny Martinez
GROUPAMA-FDJ
1722
34. Nils Politt
UAE TEAM EMIRATES
1712
35. Romain Bardet
TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
1696
36. Thomas Pidcock
INEOS GRENADIERS
1688
37. Luca Mozzato
ARKEA-B&B HOTELS
1672
38. Kaden Groves
ALPECIN-DECEUNINCK
1637
39. Valentin Madouas
GROUPAMA-FDJ
1611
40. Tim Merlier
SOUDAL QUICK-STEP
1605
41. Thibaut Pinot
Movistar Team (WTW)
1568
42. Dylan Groenewegen
TEAM JAYCO ALULA
1566
43. Jonathan Milan
LIDL-TREK
1561
44. Filippo Ganna
INEOS GRENADIERS
1549
45. Benoit Cosnefroy
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1530
46. Jasper Stuyven
LIDL-TREK
1524
47. Tiesj Benoot
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1511
48. Matteo Jorgenson
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1510
49. Stephen Williams
ISRAEL - PREMIER TECH
1504
50. Tim Wellens
UAE TEAM EMIRATES
1502
51. Tobias Johannessen
UNO-X MOBILITY
1477
52. Jordi Meeus
BORA - HANSGROHE
1457
53. Corbin Strong
ISRAEL - PREMIER TECH
1456
54. Guillaume Martin
COFIDIS
1437
55. Richard Carapaz
EF EDUCATION - EASYPOST
1399
56. Mikel Landa
SOUDAL QUICK-STEP
1384
57. Jhonatan Narvaez
INEOS GRENADIERS
1356
58. Enric Mas
MOVISTAR TEAM
1355
59. Alberto Bettiol
EF EDUCATION - EASYPOST
1341
60. Isaac Del Toro
UAE TEAM EMIRATES
1330
61. Laurence Pithie
GROUPAMA-FDJ
1294
62. Romain Gregoire
GROUPAMA-FDJ
1282
63. Andrea Bagioli
LIDL-TREK
1248
64. Alexey Lutsenko
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
1237
65. Santiago Buitrago
BAHRAIN VICTORIOUS
1221
66. Danny Van Poppel
BORA - HANSGROHE
1210
67. Arnaud Demare
ARKEA-B&B HOTELS
1199
68. Christophe Laporte
TEAM VISMA | LEASE A BIKE
1183
69. Derek Gee
ISRAEL - PREMIER TECH
1155
70. Florian Vermeersch
LOTTO DSTNY
1143
71. Gerben Thijssen
INTERMARCHÉ - WANTY
1108
72. Pavel Sivakov
UAE TEAM EMIRATES
1105
73. Damiano Caruso
BAHRAIN VICTORIOUS
1099
74. Wouter Poels
BAHRAIN VICTORIOUS
1095
75. Bryan Coquard
COFIDIS
1085
76. Simone Velasco
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
1083
77. Lennert Van Eetvelt
LOTTO DSTNY
1082
78. Axel Zingle
COFIDIS
1061
79. Ben Healy
EF EDUCATION - EASYPOST
1049
79. Rasmus Tiller
UNO-X MOBILITY
1049
81. Søren Wærenskjold
UNO-X MOBILITY
1048
82. Michael Woods
ISRAEL - PREMIER TECH
1045
83. Marijn Van Den Berg
EF EDUCATION - EASYPOST
1041
84. Dylan Teuns
ISRAEL - PREMIER TECH
1024
85. Ion Izaguirre
COFIDIS
1015
86. Alexander Kristoff
UNO-X MOBILITY
1015
87. Aurélien Paret Peintre
DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
1010
88. Matteo Trentin
TUDOR PRO CYCLING TEAM
993
89. Egan Bernal
INEOS GRENADIERS
977
90. Biniam Girmay
INTERMARCHÉ - WANTY
972
90. Filippo Zana
TEAM JAYCO ALULA
972
90. Vincenzo Albanese
ARKEA-B&B HOTELS
972
93. Georg Zimmermann
INTERMARCHÉ - WANTY
961
94. Andreas Kron
LOTTO DSTNY
957
95. Julian Alaphilippe
SOUDAL QUICK-STEP
945
96. António Morgado
UAE TEAM EMIRATES
929
97. Einer Rubio
MOVISTAR TEAM
910
98. Mikkel Bjerg
UAE TEAM EMIRATES
903
99. Jasper De Buyst
LOTTO DSTNY
897
100. Yves Lampaert
SOUDAL QUICK-STEP
893