Biciklizam
Italija

Gran Piemonte

| |
6 Lis
Najbolji biciklisti: Quinten Hermans, Jan Bakelants, Arjen Livyns, Tosh Van Der Sande, Eduard-michael Grosu, Mathias Norsgaard, Thomas Gloag, Kamil Małecki
Posljednji video sažeci
Youtube
2022 Gran Piemonte | Men’s Elite - Highlights
6 Lis | Eurosport
Youtube
UCI Road World Championships 2021 | Gran Piemonte 2021 Highlights | Cycling | Eurosport
7 Lis | Eurosport
Youtube
Gran Piemonte 2020 - Highlights | Cycling | Eurosport
13 Kol | Eurosport
Youtube
GranPiemonte presented by EOLO | Highlights
12 Kol | Giro d'Italia
Pokaži još ostale (+3)
Info - Gran Piemonte
Gran Piemonte
UŽivo na TV - Moji TV kanali
Nema dostupnih sportskih aktivnosti u odabranim zemljama.
Info! Upotrijebi Države / Kanale za definiranje lokalnih TV kanala.
2022 UCI World Tour Calendar
30 Kol
4 Ruj
Tour of Benelux
8 Lis Tour of Lombardy
13 Lis
18 Lis
Tour of Guangxi
11 Ruj Grand Prix Cycliste de Montreal
Tadej Pogačar UAE Team Emirates
9 Ruj Grand Prix Cycliste de Quebec
Benoit Cosnefroy AG2R Citroën
28 Kol Bretagne Classic Ouest–France
Wout van Aert Jumbo-Visma
21 Kol EuroEyes Cyclassics Hamburg
Marco Haller BORA-hansgrohe
19 Kol
11 Ruj
Vuelta a Espana
Remco Evenepoel Quick-Step
30 Srp
5 Kol
Tour de Pologne
Ethan Hayter INEOS Grenadiers
30 Srp Clasica Ciclista San Sebastian
Remco Evenepoel Quick-Step
1 Srp
24 Srp
Tour de France
Jonas Vingegaard Jumbo-Visma
12 Lip
19 Lip
Tour de Suisse
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 Lip
12 Lip
Criterium du Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 Svi
29 Svi
Giro d'Italia
Jai Hindley BORA
1 Svi Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 Tra
1 Svi
Tour de Romandie
Aleksandr Vlasov BORA
24 Tra
24 Tra
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 Tra La Flèche Wallonne
Dylan Teuns Bahrain
17 Tra Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 Tra Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 Tra
9 Tra
Tour of the Basque Country
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 Tra Tour des Flandres
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 Ožu Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 Ožu Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 Ožu E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 Ožu Three Days of Bruges-De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 Ožu
27 Ožu
Tour of Catalunya
Sergio Higuita BORA
19 Ožu Milan - San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 Ožu
13 Ožu
Tirreno-Adriatico
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 Ožu
13 Ožu
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 Ožu Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 Vel Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 Vel
26 Vel
UAE Tour
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (10-14-2022)
# Vozač Bod
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5131
2. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
4525
3. EVENEPOEL Remco
QST
4452
4. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
3154
5. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
2484
6. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
2268
7. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2180
8. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
2099
9. VAN DER POEL Mathieu
ADC
2003
10. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1996
11. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1995
12. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1992
13. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1968
14. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1931
15. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1920
16. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1875
17. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1856
18. CARAPAZ Richard
IGD
1781
18. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1781
20. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1772
21. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1753
22. PHILIPSEN Jasper
ADC
1702
23. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1643
24. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
1620
25. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
1605
26. YATES Adam
IGD
1590
27. MERLIER Tim
ADC
1533
28. MOHORIC Matej
TBV
1494
29. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
1448
30. LANDA MEANA Mikel
TBV
1350
31. THOMAS Geraint
IGD
1329
32. TEUNS Dylan
IPT
1281
33. ARENSMAN Thymen
DSM
1271
33. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1271
35. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
1255
36. MARTIN Guillaume
Cofidis
1228
37. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1227
38. HOFSTETTER Hugo
ARK
1217
39. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
1204
40. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1203
41. HAYTER Ethan
IGD
1193
42. BARGUIL Warren
ARK
1181
43. VAN BAARLE Dylan
IGD
1166
44. GAUDU David
Groupama-FDJ
1157
45. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1156
46. VAN GESTEL Dries
TEN
1143
47. JAKOBSEN Fabio
QST
1128
48. BARDET Romain
DSM
1113
49. JENSEN Mattias
Trek-Segafredo
1078
50. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
1073
51. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1066
52. MEINTJES Louis
Circus - Wanty Gobert
1048
53. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
1047
54. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
1007
55. BENNETT Sam
Bora-Hansgrohe
976
56. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
957
57. GARCIA CORTINA Ivan
Movistar Team
944
58. ZINGLE Axel
Cofidis
930
59. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
891
60. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
880
61. SIMON Julien
TEN
880
61. QUINTANA Nairo
ARK
880
63. POWLESS Neilson
EFE
879
64. HERRADA Jesus
Cofidis
874
65. CONSONNI Simone
Cofidis
873
66. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
857
67. CAPIOT Amaury
ARK
852
68. SCHMID Mauro
QST
851
69. THOMAS Benjamin
Cofidis
842
70. LOPEZ MORENO Miguel Angel
Astana Qazaqstan Team
838
71. CARUSO Damiano
TBV
834
72. VAN AVERMAET Greg
AG2R Citroën Team
826
73. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
813
74. LOUVEL Matis
ARK
809
75. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
775
75. PIDCOCK Thomas
IGD
775
77. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
772
78. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
761
78. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
761
80. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
757
81. WELLENS Tim
Lotto Soudal
751
82. TURGIS Anthony
TEN
748
83. ARANBURU DEBA Alex
Movistar Team
735
84. POZZOVIVO Domenico
Circus - Wanty Gobert
714
85. FUGLSANG Jakob
IPT
712
86. EWAN Caleb
Lotto Soudal
711
87. VUILLERMOZ Alexis
TEN
708
88. CAVENDISH Mark
QST
705
89. URAN Rigoberto
EFE
691
90. SHEFFIELD Magnus
IGD
688
91. NIZZOLO Giacomo
IPT
687
91. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
687
93. SKUJINS Toms
Trek-Segafredo
682
94. SIVAKOV Pavel
IGD
679
95. ALMEIDA GUERREIRO Ruben Antonio
EFE
666
96. BOUHANNI Nacer
ARK
663
97. WOODS Michael
IPT
662
98. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
658
99. BETTIOL Alberto
EFE
652
100. DE BONDT Dries
ADC
650