Biciklizam
Norveška

Tour of Norway

| |
24 Svi
29 Svi
Posljednji video sažeci
Tour of Norway 2022 Stage 6
29 Svi | Lanterne Rouge
Tour of Norway 2022 Stage 5
28 Svi | Lanterne Rouge
Rider takes a Shortcut through a Petrol Station | Tour of Norway 2022 Stage 4
27 Svi | Lanterne Rouge
Tour of Norway 2022 Stage 3
26 Svi | Lanterne Rouge
INEOS Full Send Crosswinds on Glacial Plateau - Pretty cool tbh | Tour of Norway 2022 Stage 2
25 Svi | Lanterne Rouge
Tour of Norway 2021: Stage 3 Highlights
21 Kol | Velon
Tour of Norway 2021: Stage 2 Highlights
20 Kol | Velon
Pokaži još ostale (+6)
Info - Tour of Norway
Tour of Norway
UŽivo na TV - Moji TV kanali
Nema dostupnih sportskih aktivnosti u odabranim zemljama.
Info! Upotrijebi Države / Kanale za definiranje lokalnih TV kanala.
# Ime
1. Evenepoel Remco
Quick-Step Alpha Vinyl Team
25:19:11
2. Vine Jay
Alpecin-Fenix
+ 56
3. Plapp Lucas
INEOS Grenadiers
+ 01:30
4. Johannessen Tobias Halland
Uno-X Pro Cycling Team
+ 01:34
5. Geoghegan Hart Tao
INEOS Grenadiers
+ 02:36
6. Sheffield Magnus
INEOS Grenadiers
+ 02:51
7. Huys Laurens
Intermarché-Wanty-Gobert
+ 02:54
8. Uijtdebroeks Cian
BORA-hansgrohe
+ 02:56
9. Chaves Esteban
EF Education-EasyPost
+ 03:02
10. Hagen Carl Fredrik
Israel-Premier Tech
+ 03:20
11. Gregaard Jonas
Uno-X Pro Cycling Team
+ 03:31
12. Hayter Ethan
INEOS Grenadiers
+ 04:12
13. Van Hooydonck Nathan
Jumbo-Visma
+ 04:45
14. Lastra Jonathan
Caja Rural-Seguros RGA
+ 05:06
15. Prades Eduard
Caja Rural-Seguros RGA
+ 06:53
16. Bregnhøj Mathias
Riwal Cycling Team
+ 07:35
17. Shaw James
EF Education-EasyPost
+ 08:27
18. Svestad-Bårdseng Embret
Team Coop
+ 08:38
19. Vermaerke Kevin
Team DSM
+ 08:52
20. Fiorelli Filippo
Bardiani CSF Faizanè
+ 08:57
21. Cavagna Remi
Quick-Step Alpha Vinyl Team
+ 11:07
22. Healy Ben
EF Education-EasyPost
+ 13:57
23. Teunissen Mike
Jumbo-Visma
+ 15:38
24. Roosen Timo
Jumbo-Visma
+ 16:27
25. Würtz Schmidt Mads
Israel-Premier Tech
+ 17:18
26. Amador Andrey
INEOS Grenadiers
+ 17:20
27. Asgreen Kasper
Quick-Step Alpha Vinyl Team
+ 18:38
28. Haller Marco
BORA-hansgrohe
+ 18:44
29. Schelling Ide
BORA-hansgrohe
+ 19:45
30. Heßmann Michel
Jumbo-Visma
+ 19:53
24 Svi Stage 1: Bergen - Voss
173km | Hilly
25 Svi Stage 2: Ulvik - Geilo
123km | Hilly
26 Svi Stage 3: Stavsro - Gaustatoppen
175km | Mountain
27 Svi Stage 4: Hovden - Kristiansand
232km | Flat
28 Svi Stage 5: Flekkefjord - Sandnes
181km | Mountain
29 Svi Stage 6: Stavanger - Stavanger
150km | Flat
2022 UCI World Tour Calendar
12 Lip
19 Lip
Tour de Suisse
Geraint Thomas INEOS Grenadiers
5 Lip
12 Lip
Criterium du Dauphine
Primoz Roglic Jumbo Visma
6 Svi
29 Svi
Giro d'Italia
Jai Hindley BORA
1 Svi Eschborn-Frankfurt
Sam Bennett BORA
26 Tra
1 Svi
Tour de Romandie
Aleksandr Vlasov BORA
24 Tra
24 Tra
Liège–Bastogne–Liège
Remco Evenepoel Quick-Step
20 Tra La Flèche Wallonne
Dylan Teuns Bahrain
17 Tra Paris-Roubaix
Dylan van Baarle INEOS
10 Tra Amstel Gold Race
Michal Kwiatkowski INEOS
4 Tra
9 Tra
Tour of the Basque Country
Daniel Felipe Martinez INEOS
3 Tra Tour des Flandres
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
30 Ožu Dwars door Vlaanderen
Mathieu van der Poel Alpecin-Fenix
27 Ožu Gent-Wevelgem
Biniam Girmay Intermarche
25 Ožu E3 BinckBank Classic
Wout van Aert Jumbo-Visma
23 Ožu Three Days of Bruges-De Panne
Tim Merlier Alpecin-Fenix
21 Ožu
27 Ožu
Tour of Catalunya
Sergio Higuita BORA
19 Ožu Milan - San Remo
Matej Mohorič Bahrain
7 Ožu
13 Ožu
Tirreno-Adriatico
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
6 Ožu
13 Ožu
Paris - Nice
Primoz Roglic Jumbo Visma
5 Ožu Strade Bianche
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
26 Vel Omloop Het Nieuwsblad
Wout van Aert Jumbo Visma
20 Vel
26 Vel
UAE Tour
Tadej Pogacar UAE Team Emirates
World Rankings - Individual (06-29-2022)
# Vozač Bod
1. POGAČAR Tadej
UAE Team Emirates
5241
2. ROGLIČ Primož
Team Jumbo-Visma
4010
3. VAN AERT Wout
Team Jumbo-Visma
3656
4. EVENEPOEL Remco
QST
3044
5. CARAPAZ Richard
IGD
2692
6. MOHORIC Matej
TBV
2623
7. VINGEGAARD Jonas
Team Jumbo-Visma
2403
8. KÜNG Stefan
Groupama-FDJ
2259
9. VAN DER POEL Mathieu
Alpecin-Fenix
2222
10. ALAPHILIPPE Julian
QST
2154
11. VLASOV Aleksandr
Bora-Hansgrohe
1910
12. COSNEFROY Benoit
AG2R Citroën Team
1868
13. VALVERDE Alejandro
Movistar Team
1742
14. O'CONNOR Ben
AG2R Citroën Team
1691
15. GONÇALVES ALMEIDA Joao Pedro
UAE Team Emirates
1660
16. VAN BAARLE Dylan
IGD
1637
17. YATES Adam
IGD
1629
18. HIGUITA GARCIA Sergio Andres
Bora-Hansgrohe
1609
19. MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
1590
20. HINDLEY Jai
Bora-Hansgrohe
1551
21. KRISTOFF Alexander
Circus - Wanty Gobert
1531
22. GIRMAY Biniam
Circus - Wanty Gobert
1521
23. DE LIE Arnaud
Lotto Soudal
1505
24. COLBRELLI Sonny
TBV
1493
24. MAS NICOLAU Enric
Movistar Team
1493
26. MERLIER Tim
Alpecin-Fenix
1490
27. CAVENDISH Mark
QST
1471
28. STUYVEN Jasper
Trek-Segafredo
1466
29. BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio
TBV
1436
30. TEUNS Dylan
TBV
1398
31. JAKOBSEN Fabio
QST
1387
32. HOFSTETTER Hugo
ARK
1338
33. POWLESS Neilson
EFE
1335
34. PEDERSEN Mads
Trek-Segafredo
1314
35. LAPORTE Christophe
Team Jumbo-Visma
1286
36. BARGUIL Warren
ARK
1262
37. WOODS Michael
IPT
1252
37. VAN POPPEL Danny
Bora-Hansgrohe
1252
39. DEMARE Arnaud
Groupama-FDJ
1202
39. PHILIPSEN Jasper
Alpecin-Fenix
1202
41. ULISSI Diego
UAE Team Emirates
1199
41. MARTIN Guillaume
Cofidis
1199
43. HAIG Jack
TBV
1188
44. LANDA MEANA Mikel
TBV
1173
45. HAYTER Ethan
IGD
1165
46. TRENTIN Matteo
UAE Team Emirates
1133
47. WELLENS Tim
Lotto Soudal
1124
48. HIRSCHI Marc
UAE Team Emirates
1114
49. QUINTANA Nairo
ARK
1085
50. HONORÉ Mikkel
QST
1076
51. MOLLEMA Bauke
Trek-Segafredo
1076
52. MCNULTY Brandon
UAE Team Emirates
1073
53. ROTA Lorenzo
Circus - Wanty Gobert
1053
54. COVI Alessandro
UAE Team Emirates
1049
55. NIZZOLO Giacomo
IPT
1048
56. MATTHEWS Michael
Team BikeExchange - Jayco
1034
57. CARUSO Damiano
TBV
1013
58. MADOUAS Valentin
Groupama-FDJ
1006
59. BOUHANNI Nacer
ARK
983
60. KOOIJ Olav
Team Jumbo-Visma
969
61. BENOOT Tiesj
Team Jumbo-Visma
948
62. AYUSO PESQUERA Juan
UAE Team Emirates
946
63. HUNDAHL Michael Valgren
EFE
943
64. GAUDU David
Groupama-FDJ
922
65. ASGREEN Kasper
QST
916
66. GANNA Filippo
IGD
904
67. YATES Simon Philip
Team BikeExchange - Jayco
903
68. KWIATKOWSKI Michal
IGD
876
69. CAMPENAERTS Victor
Lotto Soudal
850
70. SENECHAL Florian
QST
835
71. MÄDER Gino
TBV
830
72. JOHANNESSEN Tobias Halland
Uno-X Norwegian Development Team
826
73. HIRT Jan
Circus - Wanty Gobert
819
74. LUTSENKO Alexey
Astana Qazaqstan Team
803
75. BARDET Romain
DSM
787
76. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion
Cofidis
769
77. MASNADA Fausto
QST
767
78. FUGLSANG Jakob
IPT
749
79. ACKERMANN Pascal
UAE Team Emirates
747
80. WALSCHEID Maximilian Richard
Cofidis
731
81. POLITT Nils
Bora-Hansgrohe
730
82. STORER Michael
Groupama-FDJ
728
83. HERMANS Quinten
Circus - Wanty Gobert
724
84. RODRIGUEZ CANO Carlos
IGD
720
85. SIMON Julien
TEN
708
86. NIBALI Vincenzo
Astana Qazaqstan Team
705
87. GROENEWEGEN Dylan
Team BikeExchange - Jayco
702
88. HERRADA Jesus
Cofidis
691
89. CAPIOT Amaury
ARK
674
90. PIDCOCK Thomas
IGD
667
91. MOZZATO Luca
B&B Hotels KTM
665
92. GAVIRIA RENDON Fernando
UAE Team Emirates
659
93. ALBANESE Vincenzo
EOK
654
94. TURGIS Anthony
TEN
645
95. DE BONDT Dries
Alpecin-Fenix
643
96. VERMEERSCH Gianni
Alpecin-Fenix
637
97. LOUVEL Matis
ARK
636
98. EIKING Odd Christian
EFE
633
99. KELDERMAN Wilco
Bora-Hansgrohe
626
99. THOMAS Geraint
IGD
626