Nogomet

Prva Liga

Sportni park Aluminij (Kidricevo)
Sudac: Jug M. (Slo)
#9 Aluminij
2 Stu
Finished

1:3

Maribor #1
Prva Liga
Posljednji video sažeci
Highlights: Aluminij - Maribor (1-3) | Prva Liga
3 Stu | Prva liga Telekom Slovenije
Podijeli sa prijateljima

Aluminij

1:3

Maribor

1. poluvrijeme
22'
Horvat L. (Propušten kazneni ud.)
Mlakar J.
29'
Vancas R.
35'
Mitrovic N.
40'

2. poluvrijeme
46'
Prsa R. Pecnik T.
46'
Cermak M. Grajfoner L.
57'
Krajnc A.
Kronaveter R.
60'
65'
Dzankic A. Pantalon R.
65'
Stusej J. Kim D.
65'
Bosilj D. Maletic M.
Silva F. Milec M.
68'
Obreht Z. Repas J.
68'
Mihelic R. Vrhovec B.
68'
75'
Stusej J.
Tavares M. Kronaveter R.
83'
84'
Azemovic E.
Mesanovic J. Vancas R.
90'
  Statistika  
Kartoni
2
0
Posjed
Kartoni
1
0
3
9
Šutevi u okvir
10
15
Ukupno šuteva
10%
20%
Success
7
6
Šutevi izvan okvira
0
0
Blokirani
6
2
Saves
7
9
Korneri
15
15
Slobodni udarci
0
1
Ofsajdi
15
14
Prekršaji

Postave
22
Janzekovic L. (G)
Jug A. (G)
1
55
Azemovic E.
Klinar D.
2
18
Grajfoner L.
Kronaveter R.
7
5
Horvat L.
Milec M.
22
6
Jaksic N.
Mitrovic N.
32
13
Kim D.
Mlakar J.
29
99
Krajnc A.
Pericic S.
55
93
Maletic M.
Pihler A.
6
23
Matjasic J.
Repas J.
15
42
Pantalon R.
Vancas R.
10
7
Pecnik T.
Vrhovec B.
5

Zamjene
16
Bosilj D.
Bajde G.
20
14
Cermak M.
Kolmanic Z.
23
51
Cotman A. (G)
Matko A.
17
4
Dzankic A.
Mesanovic J.
27
20
Majcen J.
Mihelic R.
14
21
Ploj A.
Obreht Z.
18
12
Prsa R.
Piric K. (G)
13
17
Stusej J.
Silva F.
96
Silva F.
Tavares M.
9

Treneri
Grubor S.
Camoranesi M.
O P N I Golovi Bod
1 Maribor 19 11 5 3 38:23 38
2 NK Olimpija Ljubljana 19 10 5 4 25:14 35
3 Mura 19 9 6 4 24:13 33
4 Koper 19 8 6 5 28:23 30
5 Domzale 19 6 7 6 26:24 25
6 Tabor Sezana 18 7 3 8 22:23 24
7 Celje 19 6 5 8 20:21 23
8 NK Bravo 18 5 7 6 16:20 22
9 Aluminij 19 3 6 10 15:32 15
10 ND Gorica 19 2 4 13 12:33 10
# Igrač Tim G A
1. . Mulahusejnovic N. Koper 9 1
2. . Dario Kolobaric Domzale 8 3
2. . Djordje Ivanovic NK Olimpija Ljubljana 8 3
4. . Andres Vombergar NK Olimpija Ljubljana 8 1
5. . Rok Kronaveter Maribor 7 1
6. . Aljosa Matko Maribor 6 0
7. . Dare Vrsic Koper 5 6
8. . Nino Kouter Mura 5 3
9. . Filip Dangubic Celje 5 2
9. . Rovas C. Tabor Sezana 5 2
9. . Rudi Vancas Pozeg Maribor 5 2
12. . Luka Bobicanec Mura 5 1
13. . Mico Kuzmanovic Celje 5 0
13. . Zan Zuzek Koper 5 0
15. . Aldair Tabor Sezana 4 3
16. . Andrija Filipovic Mura 4 1
16. . Jan Mlakar Maribor 4 1
18. . Jan Repas Maribor 3 4
19. . Mustafa Nukic NK Bravo 3 3
20. . David Bosilj Aluminij 3 1
2 Stu
Ponedjeljak
Mura
Mura
0 : 0
Celje
Celje
Aluminij
Aluminij
1 : 3
Maribor
Maribor
3 Stu
Utorak
Koper
Koper
2 : 1
Tabor Sezana
Tabor Sezana
ND Gorica
ND Gorica
0 : 2
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
9 Pro
Srijeda
NK Bravo
NK Bravo
1 : 0
Domzale
Domzale