Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
21:18
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Acroni Jesenice - Unterland : Alps Hockey League - Hokej. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Acroni Jesenice - Unterland
Hokej
Alps Hockey League
Acroni Jesenice
Unterland
#7
24 Stu
Završeno
6:0
#9
Prati
Prati
Alps Hockey League
Podijeli sa prijateljima
Liga
Omjer
Tablica
Rezultati
O
P
PP
I
IP
Bod
1
Ritten
30
21
2
5
2
69
2
Eisbaren
30
16
5
6
3
61
3
Salzburg 2
30
17
2
9
2
57
4
Vipiteno
30
17
0
8
5
56
5
Bregenzerwald
30
15
2
8
5
54
6
Cortina
30
14
4
8
4
54
7
Acroni Jesenice
30
14
3
9
4
52
8
Kitzbuhel
30
12
3
11
4
46
9
Unterland
30
10
3
12
5
41
10
Merano
30
12
2
15
1
41
11
Gherdeina
30
10
4
14
2
40
12
Lustenau
30
10
3
15
2
38
13
Fassa
30
8
6
14
2
38
14
Liwest Linz II
30
6
5
15
4
32
15
Celje
30
6
2
21
1
23
16
Klagenfurt II
30
5
1
23
1
18
Dodaj tablicu na vašu web stranicu.
2022-09-10
2022-09-15
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-21
2022-09-22
2022-09-24
2022-09-27
2022-09-29
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-05
2022-10-06
2022-10-08
2022-10-11
2022-10-12
2022-10-13
2022-10-15
2022-10-18
2022-10-19
2022-10-20
2022-10-21
2022-10-22
2022-10-25
2022-10-26
2022-10-29
2022-11-01
2022-11-03
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-12
2022-11-16
2022-11-17
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-22
2022-11-24
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-29
2022-12-01
2022-12-02
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-06
2022-12-07
2022-12-08
2022-12-10
2022-12-20
2022-12-21
2022-12-22
2022-12-26
2022-12-28
2022-12-30
2023-01-03
2023-01-06
2023-01-07
2023-01-19
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-26
2023-01-28
2023-02-02
2023-02-04
2023-02-08
2023-02-16
2023-02-18
2023-02-19
2023-02-22
2023-02-23
2023-02-25
1/8 finals
Quarter finals
Semi finals
Final
2023-09-16
2023-09-19
2023-09-21
2023-09-22
2023-09-23
2023-09-24
2023-09-26
2023-09-27
2023-09-28
2023-09-29
2023-09-30
2023-10-01
2023-10-05
2023-10-06
2023-10-07
2023-10-08
2023-10-12
2023-10-14
2023-10-15
2023-10-17
2023-10-19
2023-10-21
2023-10-24
2023-10-25
2023-10-26
2023-10-28
2023-11-01
2023-11-03
2023-11-04
2023-11-05
2023-11-14
2023-11-15
2023-11-16
2023-11-17
2023-11-18
2023-11-19
2023-11-23
2023-11-24
2023-11-25
2023-11-26
2023-11-28
2023-11-29
2023-11-30
2023-12-01
2023-12-02
2023-12-03
2023-12-05
2023-12-06
2023-12-07
2023-12-09
2023-12-19
2023-12-21
2023-12-23
2023-12-26
2023-12-28
2023-12-30
2024-01-02
2024-01-03
2024-01-05
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7
Round 8
Round 9
Round 10
1/8 finals
Quarter finals
Semi finals
Semi finals
Final
24 Stu
Četvrtak
Acroni Jesenice
6 : 0
Unterland
Klagenfurt II
4 : 1
Fassa
Salzburg 2
1 : 3
Vipiteno
Liwest Linz II
5 : 2
Eisbaren
Gherdeina
4 : 0
Kitzbuhel
Merano
5 : 1
Ritten
Cortina
8 : 1
Lustenau
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
21:18