Brescia - Ulm : Eurocup - Košarka

Brescia - Ulm

KošarkaKošarka

Eurocup Eurocup

#7 Brescia
25 Sij
Završeno

72:85

Ulm #3
Eurocup
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Ulm - Cluj Napoca (91-71) | Eurocup
29 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Bursaspor - Brescia (86-76) | Eurocup
28 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Ludwigsburg (93-76) | BBL
25 Ožu | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: JL Bourg - Ulm (78-85) | Eurocup
22 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Brescia - Cedevita Olimpija (84-82) | Eurocup
21 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Crailsheim - Ulm (76-68) | BBL
19 Ožu | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: Brescia - Lietkabelis (65-74) | Eurocup
15 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Cedevita Olimpija (97-85) | Eurocup
15 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Cedevita Olimpija (97-85) | Eurocup
15 Ožu | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Frankfurt (94-79) | BBL
11 Ožu | MAGENTA SPORT
Pokaži još ostale (+7)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Brescia i Ulm pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u  20:30).
Izravni prijenos utakmice Brescia i Ulm pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u 20:30).

Brescia

72:85

Ulm


Postave
45
Italija
Nicola Akele
Caboclo B.
Italija
51
8
Italija
Amedeo Della Valle
Robin Christen
Italija
8
1
SAD
Kenny Gabriel
Thomas Klepeisz
SAD
22
6
Slovenija
Aleksej Nikolić
Brandon Paul
Slovenija
3
21
SAD
Tai Odiase
Yago
SAD
2

Zamjene
23
Italija
Christian Burns
Fuchs D.
Italija
63
25
Italija
David Reginald Cournooh
Hawley J.
Italija
32
24
Italija
Tommaso Laquintana
Karim Jallow
Italija
35
5
SAD
C.J. Massinburg
Juan Nunez
SAD
17
34
SAD
David Moss
Fedor Zugic
SAD
44
12
SAD
Ryan Taylor

Treneri
Italija
Alessandro Magro
Gavel A.
Italija
Group A O P I Bod
1 Prometey 18 14 4 0.778
2 Joventut Badalona 18 13 5 0.722
3 Ulm 18 11 7 0.611
4 Lietkabelis 18 10 8 0.556
5 JL Bourg 18 9 9 0.500
6 Venezia 18 9 9 0.500
7 Brescia 18 8 10 0.444
8 Bursaspor 18 8 10 0.444
9 Cluj Napoca 18 5 13 0.278
10 Cedevita Olimpija 18 3 15 0.167
24 Sij
Utorak
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
84 : 82
Turk Telekom
Turk Telekom
Venezia
Venezia
95 : 90
Cluj Napoca
Cluj Napoca
London Lions
London Lions
57 : 60
Gran Canaria
Gran Canaria
25 Sij
Srijeda
Bursaspor
Bursaspor
92 : 94
Prometey
Prometey
Lietkabelis
Lietkabelis
92 : 88
JL Bourg
JL Bourg
Prometheus
Prometheus
81 : 72
Buducnost
Buducnost
Paris
Paris
86 : 75
Trento
Trento
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
64 : 100
Hamburg
Hamburg
Joventut Badalona
Joventut Badalona
96 : 91
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
72 : 85
Ulm
Ulm