Brescia - Ulm : Eurocup - Košarka

Brescia - Ulm

KošarkaKošarka

Eurocup Eurocup

#6 Brescia
25 Sij
Završeno

72:85

Ulm #4
Eurocup
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Bayreuth - Ulm (64-80) | BBL
5 Vel | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: Ulm - Bursaspor (92-86) | Eurocup
1 Vel | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: JL Bourg - Brescia (66-74) | Eurocup
31 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Bamberg (107-87) | BBL
28 Sij | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: Brescia - Ulm (72-85) | Eurocup
25 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Mitteldeutscher - Ulm (87-91) | BBL
22 Sij | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: Ulm - Lietkabelis (78-69) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Prometey - Brescia (79-72) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - s.Oliver Wurzburg (84-91) | BBL
14 Sij | MAGENTA SPORT
Youtube
Highlights: Venezia - Ulm (89-69) | Eurocup
11 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Pokaži još ostale (+7)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Brescia i Ulm pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u  20:30).
Izravni prijenos utakmice Brescia i Ulm pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u 20:30).

Brescia

72:85

Ulm


Postave
45
Italija
Nicola Akele
Caboclo B.
Italija
51
8
Italija
Amedeo Della Valle
Robin Christen
Italija
8
1
SAD
Kenny Gabriel
Thomas Klepeisz
SAD
22
6
Slovenija
Aleksej Nikolić
Brandon Paul
Slovenija
3
21
SAD
Tai Odiase
Yago
SAD
2

Zamjene
23
Italija
Christian Burns
Fuchs D.
Italija
63
25
Italija
David Reginald Cournooh
Hawley J.
Italija
32
24
Italija
Tommaso Laquintana
Karim Jallow
Italija
35
5
SAD
C.J. Massinburg
Juan Nunez
SAD
17
34
SAD
David Moss
Fedor Zugic
SAD
44
12
SAD
Ryan Taylor

Treneri
Italija
Alessandro Magro
Gavel A.
Italija
Group A O P I Bod
1 Prometey 13 9 4
2 Joventut Badalona 14 9 5
3 JL Bourg 13 8 5
4 Ulm 14 8 6
5 Venezia 13 7 6
6 Brescia 13 6 7
7 Bursaspor 13 6 7
8 Lietkabelis 13 6 7
9 Cluj Napoca 13 4 9
10 Cedevita Olimpija 13 3 10
24 Sij
Utorak
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
84 : 82
Turk Telekom
Turk Telekom
Venezia
Venezia
95 : 90
Cluj Napoca
Cluj Napoca
London Lions
London Lions
57 : 60
Gran Canaria
Gran Canaria
25 Sij
Srijeda
Bursaspor
Bursaspor
92 : 94
Prometey
Prometey
Lietkabelis
Lietkabelis
92 : 88
JL Bourg
JL Bourg
Prometheus
Prometheus
81 : 72
Buducnost
Buducnost
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
64 : 100
Hamburg
Hamburg
Paris
Paris
86 : 75
Trento
Trento
Joventut Badalona
Joventut Badalona
96 : 91
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
72 : 85
Ulm
Ulm