Bursaspor - Prometey : Eurocup - Košarka

Bursaspor - Prometey

KošarkaKošarka

Eurocup Eurocup

#6 Bursaspor
25 Sij
Završeno

92:94

Prometey #2
Eurocup
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Bursaspor - Prometey (92-94) | Eurocup
26 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Prometey - Brescia (79-72) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Joventut Badalona - Bursaspor (83-82) | Eurocup
17 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Lietkabelis - Prometey (72-80) | Eurocup
11 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Bursaspor - Cedevita Olimpija (111-93) | Eurocup
11 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Pokaži još ostale (+2)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Bursaspor i Prometey pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u  18:00).
Izravni prijenos utakmice Bursaspor i Prometey pratite uživo na Sportklub 3 (Srijeda, 25. Siječanj u 18:00).

Bursaspor

92:94

Prometey


Postave
11
Grčka
Zach Auguste
Balvin O.
Grčka
12
99
Kazahstan
Anthony Clemmons
Clavell G.
Kazahstan
3
23
SAD
Dave Dudzinski
D. J. Kennedy
SAD
17
5
Crna gora
Derek Needham
Denys Lukashov
Crna gora
7
3
Turska
Yigitcan Saybir
Dalenta Jameral Stephens
Turska
20

Zamjene
9
Turska
Al O.
Agada C.
Turska
8
8
Turska
Berk C. A.
Dickey III J. L.
Turska
1
10
Turska
Onuralp Bitim
Klassen M.
Turska
2
44
Jordan
Ahmet Duverioglu
Oleksandr Lypovyy
Jordan
11
4
Turska
Mithat Ozalp
Viacheslav Petrov
Turska
22
1
Turska
Tarik Sezgun
Sanon I.
Turska
30
7
Turska
Taskiran E.
Tkachenko I.
Turska
5

Treneri
Srbija
Dusan Alimpijevic
Ronen Ginzburg
Srbija
Group A O P I Bod
1 Joventut Badalona 12 8 4
2 Prometey 12 8 4
3 JL Bourg 12 8 4
4 Venezia 12 7 5
5 Ulm 12 7 5
6 Bursaspor 12 6 6
7 Brescia 12 5 7
8 Lietkabelis 12 5 7
9 Cluj Napoca 12 4 8
10 Cedevita Olimpija 12 2 10
24 Sij
Utorak
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
84 : 82
Turk Telekom
Turk Telekom
Venezia
Venezia
95 : 90
Cluj Napoca
Cluj Napoca
London Lions
London Lions
57 : 60
Gran Canaria
Gran Canaria
25 Sij
Srijeda
Lietkabelis
Lietkabelis
92 : 88
JL Bourg
JL Bourg
Bursaspor
Bursaspor
92 : 94
Prometey
Prometey
Prometheus
Prometheus
81 : 72
Buducnost
Buducnost
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
64 : 100
Hamburg
Hamburg
Paris
Paris
86 : 75
Trento
Trento
Joventut Badalona
Joventut Badalona
96 : 91
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
72 : 85
Ulm
Ulm