Lietkabelis - JL Bourg : Eurocup - Košarka

Lietkabelis - JL Bourg

KošarkaKošarka

Eurocup Eurocup

#8 Lietkabelis
25 Sij
Završeno

92:88

JL Bourg #3
Eurocup
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: JL Bourg - Brescia (66-74) | Eurocup
31 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Cluj Napoca - Lietkabelis (75-77) | Eurocup
31 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Lietkabelis - JL Bourg (92-88) | Eurocup
25 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Ulm - Lietkabelis (78-69) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: JL Bourg - Venezia (86-79) | Eurocup
17 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Cluj Napoca - JL Bourg (79-88) | Eurocup
11 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Youtube
Highlights: Lietkabelis - Prometey (72-80) | Eurocup
11 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Pokaži još ostale (+4)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Lietkabelis i JL Bourg pratite uživo na Sportklub 5 (Srijeda, 25. Siječanj u  18:00).
Izravni prijenos utakmice Lietkabelis i JL Bourg pratite uživo na Sportklub 5 (Srijeda, 25. Siječanj u 18:00).

Lietkabelis

92:88

JL Bourg


Postave
14
Mađarska
Gyorgy Goloman
Brimah A.
Mađarska
35
77
Estonija
Kullamae K.
Axel Julien
Estonija
61
10
Litva
Vytenis Lipkevicius
Massenat F.
Litva
10
12
Litva
Gabrielius Maldunas
James Palmer
Litva
12
17
Litva
Rubstavicius M.
Pierre Pelos
Litva
13

Zamjene
15
Litva
Griciunas B.
Hugo Benitez
Litva
5
1
SAD
Morris J.
Alexandre Chassang
SAD
22
23
Litva
Murauskas P.
Courby M.
Litva
7
22
Litva
Gediminas Orelik
Jordan Floyd
Litva
11
18
Srbija
Peno S.
Kokila K.
Srbija
34
21
Srbija
Popovic N.
Mike I.
Srbija
24
81
Litva
Grantas Vasiliauskas

Treneri
Srbija
Nenad Canak
Frederic Fauthoux
Srbija
Group A O P I Bod
1 Prometey 13 9 4
2 Joventut Badalona 14 9 5
3 JL Bourg 13 8 5
4 Ulm 14 8 6
5 Venezia 13 7 6
6 Brescia 13 6 7
7 Bursaspor 13 6 7
8 Lietkabelis 13 6 7
9 Cluj Napoca 13 4 9
10 Cedevita Olimpija 13 3 10
24 Sij
Utorak
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
84 : 82
Turk Telekom
Turk Telekom
Venezia
Venezia
95 : 90
Cluj Napoca
Cluj Napoca
London Lions
London Lions
57 : 60
Gran Canaria
Gran Canaria
25 Sij
Srijeda
Lietkabelis
Lietkabelis
92 : 88
JL Bourg
JL Bourg
Bursaspor
Bursaspor
92 : 94
Prometey
Prometey
Prometheus
Prometheus
81 : 72
Buducnost
Buducnost
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
64 : 100
Hamburg
Hamburg
Paris
Paris
86 : 75
Trento
Trento
Joventut Badalona
Joventut Badalona
96 : 91
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Brescia
Brescia
72 : 85
Ulm
Ulm