s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Igokea
Prometheus
12:00PM
Vechta
Saint Quentin
12:00PM
Pinar Karsiyaka
FMP Beograd
12:00PM
Murcia
Igokea
12:00PM
Hapoel Holon
Unicaja
12:00PM
Oostende
Peristeri
12:00PM
Murcia
Manisa
12:00PM
Murcia
Szombathely
12:00PM
Lietuvos Rytas
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Nanterre
Reggiana
12:00PM
Lietuvos Rytas
Saint Quentin
12:00PM
Kolossos Rhodes
FMP Beograd
12:00PM
Peristeri
Murcia
12:00PM
Manisa
Igokea
12:00PM
Nanterre
Unicaja
12:00PM
Szczecin
Peristeri
12:00PM
Manisa
Manisa
12:00PM
Peristeri
Szombathely
12:00PM
Reggiana
Reggiana
12:00PM
Szombathely
Slask Wroclaw
12:00PM
Lietuvos Rytas
FMP Beograd
12:00PM
Manisa
Szombathely
12:00PM
Slask Wroclaw
Murcia
12:00PM
FMP Beograd
Igokea
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Peristeri
12:00PM
FMP Beograd
Manisa
12:00PM
FMP Beograd
Galatasaray
12:00PM
Prometheus
Vechta
12:00PM
Galatasaray
Reggiana
12:00PM
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
12:00PM
Szombathely
Tenerife
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Nanterre
12:00PM
Hapoel Holon
Kolossos Rhodes
12:00PM
Tenerife
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Tenerife
Manresa
12:00PM
Tortona
Galatasaray
12:00PM
Vechta
Vechta
12:00PM
Prometheus
Lietuvos Rytas
12:00PM
Szombathely
AEK Athens
12:00PM
VEF Riga
Tenerife
12:00PM
Saint Quentin
Nanterre
12:00PM
Igokea
Kolossos Rhodes
12:00PM
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Saint Quentin
Manresa
12:00PM
Chemnitz
AEK Athens
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Hapoel Holon
12:00PM
Igokea
VEF Riga
12:00PM
AEK Athens
Lietuvos Rytas
12:00PM
Reggiana
Slask Wroclaw
12:00PM
Reggiana
Tenerife
12:00PM
Kolossos Rhodes
Nanterre
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
Kolossos Rhodes
12:00PM
Saint Quentin
Pinar Karsiyaka
12:00PM
Kolossos Rhodes
Murcia
12:00PM
Peristeri
Lietuvos Rytas
12:00PM
Slask Wroclaw
Chemnitz
12:00PM
Manresa
Hapoel Holon
12:00PM
Nanterre
VEF Riga
12:00PM
Ironi Ramat-Gan
Szczecin
12:00PM
Unicaja
Tortona
12:00PM
Manresa
Oostende
12:00PM
Unicaja
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
AEK Athens
Prometheus
12:00PM
Galatasaray
Saint Quentin
12:00PM
Tenerife
Chemnitz
12:00PM
Tortona
Hapoel Holon
12:00PM
s.Oliver Wurzburg
s.Oliver Wurzburg
12:00PM
Hapoel Holon
Szczecin
12:00PM
Oostende
Tortona
12:00PM
Chemnitz
Oostende
12:00PM
Szczecin
Ironi Ramat-Gan
12:00PM
VEF Riga