Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Askar Askar - Matheus Silva : Legacy Fighting Alliance - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Askar Askar - Matheus Silva
MMA
Legacy Fighting Alliance
Bout #5
Horseshue Casino | Tunica
Askar Askar
Matheus Silva
Teeik
SAD
Brazil
Vel 17
9:00 PM
Prati
Prati
7-0-0
REKORD
8-2-0
57%
KO/TKO
50%
0%
SUB
25%
43%
DEC
25%
67 in
VISINA
66 in
134 lbs
TEŽINA
123 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win TKO
[11-18-2022] Rickey Furar
LFA 147 - Melo vs. Costa
Krug 2 | 4:37
Win TKO
Jonathan Weslley de Alexandre [09-25-2021]
DF - Demo Fight 10
Krug 2 | 2:34
Loss Decision
[08-05-2022] Diego Silva
LFA 138 - Farias vs. Tanaka
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
Flavio de Queiroz [11-25-2017]
Katana Fight - Birthday Edition
Krug 1 | 1:00
Win UD
[02-04-2022] Ryskulbek Ibraimov
LFA 123 - Argueta vs. Santos
Krug 3 | 5:00
Loss UD
Hamyrez Oliveira dos Santos [03-25-2017]
Katana Fight - Gold Edition
Krug 3 | 5:00
Win Decision
[11-12-2021] Leandro Gomes
LFA 118 - Askar vs. Gomes
Krug 3 | 5:00
Win TKO
Valdiney Santos Souza [11-26-2016]
Katana Fight - Gaucho vs. Gordillo
Krug 1 | 3:27
Loss TKO
[06-04-2021] Justin Wetzell
LFA 109 - McKinney vs. Irizarry
Krug 2 | 2:21
Win Submission
Clecio Pereira [05-20-2016]
IFC - Iron Fight Combat 9
Krug 3 | 3:29
Win UD
[10-02-2020] Kevin Wirth
LFA 92 - Wirth vs. Askar
Krug 3 | 5:00
Win KO
Ramses Ferreira [05-30-2014]
IFC - Iron Fight Combat 7
Krug 2 | 4:20
Legacy Fighting Alliance
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
LFA 78
LFA 79
LFA 80
LFA 82
LFA 83
LFA 84
LFA 84
LFA 86
LFA 87
LFA 87
LFA 88
LFA 89
LFA 91
LFA 93
LFA 94
LFA 95
MFP
LFA 97
LFA 99
LFA 100
LFA 101
MFP
LFA 103
LFA 104
LFA 105
LFA 107
LFA 108
LFA 110
LFA 111
LFA 112
LFA 114
LFA 115
LFA 116
LFA 119
LFA 120
LFA 121
LFA 123
LFA 124
LFA 125
LFA 126
LFA 127
LFA 128
LFA 129
LFA 130
LFA 131
LFA 133
LFA 134
LFA 135
LFA 136
LFA 137
LFA 139
LFA 140
LFA 140
LFA 141
LFA 142
LFA 143
LFA 150
LFA 151
LFA 152
LFA 153
LFA 154
LFA 155
LFA 156
LFA 157
LFA 158
LFA 159
LFA 160
LFA 162
LFA 164
LFA 165
LFA 166
LFA 168
LFA 169
LFA 170
LFA 171
LFA 172
LFA 173
Oktagon 51
LFA 175
LFA 176
LFA 177
LFA 178
LFA 179
LFA 181
LFA 182
LFA 183
LFA 184
Vel 17
Petak
Josh Streacker
Round 3 Decision (Unanimous)
Ahmad Suhail Hasanzada
Askar Askar
Bout #5
Matheus Silva
Bahromjon Mashrapov
Round 1 TKO (Corner Stoppage)
Logan Urban
Jose Mariscal
Round 2 TKO (Punches)
Guilherme Faria de Souza
Sve MMA borbe
Marques vs. Hylton
2023 - Week 3
Vel 9
|
The Green Halls | Riyadh
Alves vs. Bekoev
LFA 152
Vel 9
|
LA, California
DiSciullo vs. Grigoriou
Combat FC 3
Vel 9
Kakembo vs. Costa
Eternal MMA 73
Vel 10
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Santalahti vs. Sekulic
Cage 57
Vel 10
|
House of Culture | Helsinki
Makhachev vs. Volkanovski
UFC 284
Vel 10
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Espinoza vs. Ferhatbegovic
PFL CS 4
Vel 16
|
The Green Halls | Riyadh
Cutts vs. Hafez
Fury FC 75
Vel 16
|
Imagen Venues | Houston, TX
Pena vs. Boudegzdame
Ares FC 12
Vel 16
|
Ares Studio | Paris
Kubanychbek vs. Magomedov
Brave 69
Vel 17
|
Cote Dor | St. Pierre
Hackett vs. Yanez
2023 - Week 5
Vel 23
|
The Green Halls | Riyadh
Lineker vs. Andrade
One on Prime 7
Vel 23
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Sopai vs. Lopez
FRC 15
Vel 24
|
Quality Hotel Friends | Solna
Bukuev vs. Gadzhiev
ACA 152
Vel 24
|
St. Petersburg
Machado vs. Jung
UEA Warriors 36
Vel 24
Amosov vs. Storley
Bellator 291
Vel 24
|
Accor Arena | Paris
Krylov vs. Spann
UFC Fight Night 220
Vel 24
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Fries vs. Duffee
KSW 79
Vel 24
|
Ergo Arena | Gdansk
Zurcher vs. Evans
2023 - Week 6
Ožu 2
|
The Green Halls | Riyadh
Harris vs. Gonzales
CW 149
Ožu 2
|
Braehead Arena | Glasgow
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM