Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
11:09 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Fernando Laurenco de Almeida - Marcirley Alves da Silva : Legacy Fighting Alliance - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Fernando Laurenco de Almeida - Marcirley Alves da Silva
MMA
Legacy Fighting Alliance
Bantamweight
Cide Casa Branca | Caraguatatuba
Fernando Laurenco de Almeida
Ben 10
Marcirley Alves da Silva
Durin
Brazil
Brazil
Svi 27
9:00 PM
Prati
Prati
16-3-0
REKORD
11-3-0
13%
KO/TKO
82%
31%
SUB
0%
56%
DEC
18%
-
VISINA
64 in
134 lbs
TEŽINA
134 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Win TKO
[12-17-2022] Marcelo Dias
SFT - Standout Fighting Tournament 38: Ascencao dos Herois
Krug 3 | 3:17
Win TKO
Julio Pereira de Almeida [12-11-2022]
JF - Jungle Fight 113
Krug 2 | 3:08
Win UD
[03-12-2022] Leonardo Willians
SFT - Standout Fighting Tournament 33: Buakaw vs. Ben 10
Krug 5 | 5:00
Win TKO
Carlos Soares [09-18-2022]
JF - Jungle Fight 111
Krug 1 | 1:10
Win UD
[10-23-2021] Paulo Pizzo
SFT - Standout Fighting Tournament 30: Predador vs. Manchinha
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
Luan Lacerda [05-13-2022]
LFA 132 - Gomes vs. Costa
Krug 2 | 1:24
Win UD
[05-15-2021] Joao Vitor de Oliveira
FMMAMG - Federacao Fight 13
Krug 5 | 5:00
Win KO
Daniel Luiz Siqueira [03-27-2022]
JF - Jungle Fight 106
Krug 1 | 3:09
Win KO
[01-31-2020] Marcelo Guarilha Faro de Jesus
JF - Jungle Fight 101
Krug 1 | 1:00
Win UD
Doglas Cunha [12-28-2021]
JF - Jungle Fight 104
Krug 4 | 5:00
Win UD
[11-23-2019] Eduardo Dinis do Nascimento
JF - Jungle Fight 98
Krug 3 | 5:00
Loss Submission
Diego Paiva [08-01-2021]
Future FC - Road to Future 3
Krug 2 | 3:12
Legacy Fighting Alliance
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
LFA 78
LFA 79
LFA 80
LFA 82
LFA 83
LFA 84
LFA 84
LFA 86
LFA 87
LFA 87
LFA 88
LFA 89
LFA 91
LFA 93
LFA 94
LFA 95
MFP
LFA 97
LFA 99
LFA 100
LFA 101
MFP
LFA 103
LFA 104
LFA 105
LFA 107
LFA 108
LFA 110
LFA 111
LFA 112
LFA 114
LFA 115
LFA 116
LFA 119
LFA 120
LFA 121
LFA 123
LFA 124
LFA 125
LFA 126
LFA 127
LFA 128
LFA 129
LFA 130
LFA 131
LFA 133
LFA 134
LFA 135
LFA 136
LFA 137
LFA 139
LFA 140
LFA 140
LFA 141
LFA 142
LFA 143
LFA 150
LFA 151
LFA 152
LFA 153
LFA 154
LFA 155
LFA 156
LFA 157
LFA 158
LFA 159
LFA 160
LFA 162
LFA 164
LFA 165
LFA 166
LFA 168
LFA 169
LFA 170
LFA 171
LFA 172
LFA 173
Oktagon 51
LFA 175
LFA 176
LFA 177
LFA 178
LFA 179
LFA 181
LFA 182
LFA 183
LFA 184
Svi 27
Subota
Geraldo Coelho de Lima Neto
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Argemiro Delmandes
Fernando Laurenco de Almeida
Bantamweight
Marcirley Alves da Silva
Rodolfo Bellato
Round 5 Decision (Unanimous)
Acacio dos Santos
Julia Polastri
Title fight - Strawweight
Rose Conceicao
Sve MMA borbe
Frolov vs. Abdulaev
ACA 157
Svi 18
|
St. Petersburg
Jones vs. Lebosnoyani
LFA 158
Svi 18
|
LA, California
Kincl vs. Vemola
Oktagon 43
Svi 19
|
Festhalle | Frankfurt
Dern vs. Hill
UFC Fight Night 223
Svi 19
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
AlQaisi vs. Arnett
UEA Warriors 42
Svi 19
Bagratunyan vs. Piniewski
ACA YE 35
Svi 24
|
St. Petersburg
Gonzalez vs. Jr.
UWC 44
Svi 25
|
Zonkey Arena | Tijuana
Alvarez vs. Wallace
A1 Combat 11
Svi 26
Kuberski vs. Wojciechowski
FEN 46
Svi 26
|
Hala Mosir | Pila
Akipa vs. Jackobi
NFC 14
Svi 26
Goncalves vs. Soares
JF 116
Svi 26
|
Rio de Janeiro
Bogdanovic vs. Prazeres
Titan FC 82
Lip 1
|
Fencing Pavilion | Santo Domingo
Olenichev vs. Mokhnatkin
ACA 158
Lip 1
|
St. Petersburg
Lynch vs. Driscoll
CW 155
Lip 1
|
Braehead Arena | Glasgow
France vs. Albazi
UFC ON ESPN 46
Lip 2
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Garnett vs. Schloenbach
HMMA 8
Lip 2
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Khalidov vs. Askham
KSW 83
Lip 2
|
Ergo Arena | Gdansk
Kabesa vs. Bembe
EFC 104
Lip 7
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Lip 7
|
The Green Halls | Riyadh
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Lip 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
Lip 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Lip 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nunes vs. Aldana
UFC 289
Lip 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
11:09 AM