Toggle navigation
Ev
Takvim
Ücretsiz mobil uygulama
Canlı yayınlar
Öne Çıkanlar
Ücretsiz aletler
Bize Ulaşın
Canlı Spor TV Listeleme Rehberi
| Bir daha asla canlı maçı kaçırmayın!
Mobil uygulama
Öne Çıkanlar
Takvim
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
9:39 AM
Herşey
İstasyon
Kılavuz
Lig
Takım
Thomas Lane - Lydell Miller : Legacy Fighting Alliance - MMA. Canlı TV İzle, Kanal ve Programları Canlı Yayın
Thomas Lane - Lydell Miller
MMA
Legacy Fighting Alliance
Middleweight
Owensboro Sportscenter | Owensboro, Kentucky
Thomas Lane
Freight Train
Lydell Miller
ABD
ABD
Haz 16
9:00 PM
Follow
Follow
3-0-0
RECORD
1-0-0
0%
KO/TKO
100%
0%
SUB
0%
100%
DEC
0%
-
HEIGHT
73 in
183 lbs
WEIGHT
154 lbs
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Last fights
Win UD
[11-18-2022] Orlando Mendoza
ROC 78 - Ring of Combat 78
Round 3 | 5:00
Win TKO
John Melina [09-09-2016]
Fight Night at the Island - Saunders vs. Volkmann
Round 2 | 4:52
Win UD
[10-22-2021] Kareem Kline
ROC 74 - Ring of Combat 74
Round 3 | 5:00
Legacy Fighting Alliance
Arkadaşlarınla paylaş
Fight Card
Other MMA Events
LFA 78
LFA 79
LFA 80
LFA 82
LFA 83
LFA 84
LFA 84
LFA 86
LFA 87
LFA 87
LFA 88
LFA 89
LFA 91
LFA 93
LFA 94
LFA 95
MFP
LFA 97
LFA 99
LFA 100
LFA 101
MFP
LFA 103
LFA 104
LFA 105
LFA 107
LFA 108
LFA 110
LFA 111
LFA 112
LFA 114
LFA 115
LFA 116
LFA 119
LFA 120
LFA 121
LFA 123
LFA 124
LFA 125
LFA 126
LFA 127
LFA 128
LFA 129
LFA 130
LFA 131
LFA 133
LFA 134
LFA 135
LFA 136
LFA 137
LFA 139
LFA 140
LFA 140
LFA 141
LFA 142
LFA 143
LFA 150
LFA 151
LFA 152
LFA 153
LFA 154
LFA 155
LFA 156
LFA 157
LFA 158
LFA 159
LFA 160
LFA 162
LFA 164
LFA 165
LFA 166
LFA 168
LFA 169
LFA 170
LFA 171
LFA 172
LFA 173
Oktagon 51
LFA 175
LFA 176
LFA 177
LFA 178
LFA 179
LFA 181
LFA 182
LFA 183
LFA 184
Haz 16
Cuma
Thomas Lane
Middleweight
Lydell Miller
Michael Roberts
Josiah Harrell
Round 3 TKO (Punches)
Dylan Budka
Azamat Bekoev
Round 5 Decision (Split)
John Sweeney
Round 5 Decision (Unanimous)
Allan Begosso
Tüm MMA maçları
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Haz 7
|
The Green Halls | Riyadh
Kabesa vs. Bembe
EFC 104
Haz 7
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Haz 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
Haz 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Nunes vs. Aldana
UFC 289
Haz 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Haz 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Delija vs. Greene
PFL 5
Haz 15
|
The Green Halls | Riyadh
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
Haz 15
|
Accor Arena | Paris
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
Haz 15
|
St. Petersburg
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
Haz 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Williams vs. Missin
FCC 34
Haz 16
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
Haz 16
|
Festhalle | Frankfurt
Formela vs. Akishev
FEN 47
Haz 16
|
Hala Mosir | Pila
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
Haz 16
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
Haz 16
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
Haz 18
|
Cote Dor | St. Pierre
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
Haz 22
|
Cote Dor | St. Pierre
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
Haz 22
|
The Green Halls | Riyadh
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
Haz 23
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Walker vs. Trujillo
Fury FC 80
Haz 24
|
Imagen Venues | Houston, TX
Fagundes vs. Santos
Shooto 118
Haz 29
|
Upper Arena | Rio De Janeiro
Nieto vs. Rubio
LUX 33
Haz 29
|
Mayordomo Code | Guadalajara
Pick your timezone
Timezone
Time
9:39 AM