Anorthosis - Gent

Nogomet

Europa Conference League

#4 Anorthosis
25 Stu
Završeno

1:0

Gent #1
Europa Conference League
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Anorthosis i Gent pratite uživo na Arena Sport 10 (Četvrtak, 25. Studeni u 21:00).

Anorthosis

1:0

Gent

4-2-3-1
4-3-2-1

Postave
23
Paulus Arajuuri
Roman Bezus
9
10
Lazaros Christodoulopoulos
Sinan Bolat (G)
1
7
Correia A.
Gianni Bruno
19
70
Deletic M.
Alessio Castro-Montes
14
19
Hambardzumyan H.
De Sart J.
13
25
Josef Husbauer (K)
Bruno Godeau
31
48
Michalis Ioannou
Hanche-Olsen A.
21
18
Denis Popovic
Darko Lemajic
11
26
Spyros Risvanis
Michael Ngadeu-Ngadjui (K)
5
55
Tzur A. (G)
Operi C.
3
74
Amr Warda
Elisha Owusu
6

Zamjene
21
Azer Busuladzic
Vakoun Issouf Bayo
27
77
Christofi D.
Giorgi Chakvetadze
10
88
Chrysostomou A.
Laurent Depoitre
29
20
Kaltsas N.
Fortuna N.
25
44
Korrea P.
Jochmans O. (G) (G)
26
1
Giorgi Loria (G)
Ilombe Mboyo
7
8
Onisiforos Rousias
Vadis Odjidja-Ofoe
8
Okumu J.
2
Davy Roef
33
Samoise M.
18
Tissoudali T.
34

Treneri
Ketsbaia T.
Hein Vanhaezebrouck
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 Gent 5 3 1 1 5:2 10
2 Partizan 5 2 1 2 5:3 7
3 Flora 5 1 2 2 5:7 5
4 Anorthosis 5 1 2 2 5:8 5
# Igrač Tim G A
1. . Gaetan Laborde Rennes 5 0
2. . Erik Botheim Bodo/Glimt 4 4
3. . Andre Green Slovan Bratislava 4 1
3. . Harry Kane Tottenham 4 1
3. . Solbakken O. Bodo/Glimt 4 1
6. . Tammy Abraham AS Roma 4 0
7. . Gilad G. Maccabi Tel Aviv 3 1
7. . Stephan El Shaarawy AS Roma 3 1
9. . Arthur Basel 3 0
9. . Tomas Cvancara Jablonec 3 0
9. . Cyriel Dessers Feyenoord 3 0
9. . Kante Kairat Almaty 3 0
9. . Jan Kuchta Slavia Prague 3 0
9. . Rauno Sappinen Flora 3 0
9. . Wind J. FC Copenhagen 3 0
16. . Biel P. FC Copenhagen 2 3
16. . Wittek M. Vitesse 2 3
18. . Brian Linssen Feyenoord 2 2
18. . Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt 2 2
20. . Stipe Perica Maccabi Tel Aviv 2 1
25 Stu
Četvrtak
Flora
Flora
1 : 0
Partizan
Partizan
Kairat Almaty
Kairat Almaty
2 : 3
Basel
Basel
Slavia Prague
Slavia Prague
2 : 2
Feyenoord
Feyenoord
Mura
Mura
2 : 1
Tottenham
Tottenham
HJK
HJK
1 : 0
Alashkert
Alashkert
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
0 : 1
Union Berlin
Union Berlin
Rennes
Rennes
3 : 3
Vitesse
Vitesse
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
0 : 4
FC Copenhagen
FC Copenhagen
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
0 : 0
PAOK
PAOK
Qarabag
Qarabag
2 : 2
Omonia
Omonia
Anorthosis
Anorthosis
1 : 0
Gent
Gent
Jablonec
Jablonec
1 : 1
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
0 : 1
LASK Linz
LASK Linz
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
2 : 0
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Randers FC
Randers FC
2 : 1
CFR Cluj
CFR Cluj
AS Roma
AS Roma
4 : 0
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk