Flora - Virtus : Europa Conference League, Четвртфинале - Фудбал. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Фудбал
Europa Conference League
Подели са пријатељима
# |
|
Плаиер |
Тим |
G |
A |
1. |
. |
Eran Zahavi |
Maccabi Tel Aviv |
5 |
1 |
2. |
. |
Benjamin Nygren |
Nordsjaelland |
5 |
0 |
2. |
. |
Gift O. |
Gent |
5 |
0 |
4. |
. |
Aleksandar Cavric |
Slovan Bratislava |
4 |
2 |
5. |
. |
Dor Peretz |
Maccabi Tel Aviv |
4 |
1 |
5. |
. |
Jakub Piotrowski |
Ludogorets |
4 |
1 |
5. |
. |
Yazici Y. |
Lille |
4 |
1 |
8. |
. |
Hans Vanaken |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Rodriguez T. |
Club Brugge KV |
4 |
0 |
8. |
. |
Bruno Petkovic |
Dinamo Zagreb |
4 |
0 |
8. |
. |
Omar Marmoush |
Eintracht Frankfurt |
4 |
0 |
12. |
. |
Tarik Tissoudali |
Gent |
3 |
2 |
13. |
. |
Michy Batshuayi |
Fenerbahce |
3 |
1 |
13. |
. |
Tomas Chory |
Plzen |
3 |
1 |
13. |
. |
Cuypers H. |
Gent |
3 |
1 |
13. |
. |
Gorbach I. |
FK Zorya Luhansk |
3 |
1 |
13. |
. |
Pavlidis E. |
AZ Alkmaar |
3 |
1 |
13. |
. |
Amahl William Pellegrino |
Bodo/Glimt |
3 |
1 |
13. |
. |
Luca Ranieri |
Fiorentina |
3 |
1 |
20. |
. |
Rasmussen C. |
Nordsjaelland |
3 |
0 |
KF Ballkani
Hamrun
Differdange
Ordabasy
Virtus
Flora
Struga
Pyunik Yerevan
Riga FC
Slask Wroclaw
Dinamo Batumi
Decic
AEK Athens FC
Inter Escaldes
Cliftonville
Auda
KuPS
Tromso
Milsami
FC Astana
Noah
Sliema
FC Copenhagen
Magpies
Mlada Boleslav
Transinvest
Ilves
Austria Vienna
Saburtalo Tbilisi
Partizani
Zalgiris
Paphos
SumQayit
Fehervar FC
Omonia
Torpedo Kutaisi
Zira
DAC Dunajska Streda
Go Ahead Eagles
Brann
Zimbru Chisinau
Ararat-Armenia
Hapoel Beer Sheva
Cherno More
Guimaraes
Floriana
NK Olimpija Ljubljana
Zhytomyr
Ostrava
FC Urartu
Zurich
Shelbourne
Djurgarden
Niedercorn
Dnipro-1
Puskas Academy
Brondby
KF Llapi
Dudelange
Hacken
Maccabi Haifa
Sabah Baku
CSKA 1948 Sofia
Buducnost
CFR Cluj
Neman
Basaksehir
La Fiorita
St. Gallen
Tobol
Osijek
Levadia
Gent
Vikingur
Radnicki 1923
Mornar Bar
Paks
AEK Larnaca
Maribor
CS U. Craiova
Valur
St. Mirren
Vikingur Reykjavik
Egnatia Rrogozhine
St. Patricks
Vaduz
Legia
Caernarfon
FK Sarajevo
Trnava
Zrinjski
NK Bravo
Stjarnan
Paide
Hajduk Split
HB Torshavn
Breidablik
Drita
Drita
11:00AM
Breidablik
Pyunik Yerevan
12:00PM
Struga
Flora
12:00PM
Virtus
Hamrun
2:00PM
KF Ballkani
Mornar Bar
2:45PM
Radnicki 1923
Decic
3:00PM
Dinamo Batumi
Hacken
1:00PM
Dudelange
Fehervar FC
1:00PM
SumQayit
Auda
1:00PM
Cliftonville
Trnava
2:30PM
FK Sarajevo
Austria Vienna
2:30PM
Ilves
FC Astana
10:00AM
Milsami
Ordabasy
11:00AM
Differdange
Ararat-Armenia
11:00AM
Zimbru Chisinau
KF Llapi
11:00AM
Brondby
FC Urartu
11:00AM
Ostrava
NK Bravo
11:30AM
Zrinjski
Sabah Baku
12:00PM
Maccabi Haifa
AEK Larnaca
12:00PM
Paks
Transinvest
12:00PM
Mlada Boleslav
Paphos
12:00PM
Zalgiris
Levadia
12:00PM
Osijek
Tobol
12:00PM
St. Gallen
Zhytomyr
12:00PM
NK Olimpija Ljubljana
Paide
12:30PM
Stjarnan
Inter Escaldes
12:30PM
AEK Athens FC
Niedercorn
1:00PM
Djurgarden
Tromso
1:00PM
KuPS
Brann
1:00PM
Go Ahead Eagles
Sliema
1:00PM
Noah
Magpies
1:00PM
FC Copenhagen
CS U. Craiova
1:00PM
Maribor
Torpedo Kutaisi
1:00PM
Omonia
Cherno More
1:30PM
Hapoel Beer Sheva
Vaduz
1:30PM
St. Patricks
Vikingur
1:45PM
Gent
Partizani
2:00PM
Saburtalo Tbilisi
Neman
2:00PM
CFR Cluj
Slask Wroclaw
2:30PM
Riga FC
DAC Dunajska Streda
2:30PM
Zira
Caernarfon
2:45PM
Legia
Shelbourne
2:45PM
Zurich
La Fiorita
2:45PM
Basaksehir
St. Mirren
2:45PM
Valur
Buducnost
3:00PM
CSKA 1948 Sofia
Puskas Academy
3:00PM
Dnipro-1
Egnatia Rrogozhine
3:00PM
Vikingur Reykjavik
HB Torshavn
3:00PM
Hajduk Split
Floriana
3:15PM
Guimaraes