Slavia Prague - Feyenoord

Nogomet

Europa Conference League

#2 Slavia Prague
25 Stu
Završeno

2:2

Feyenoord #1
Europa Conference League
Posljednji video sažeci
Highlights: Twente - Feyenoord (0-0) | Eredivisie
28 Stu | Feyenoord
Highlights: Feyenoord - Zwolle (4-0) | Eredivisie
21 Stu | Feyenoord
Highlights: Feyenoord - AZ Alkmaar (1-0) | Eredivisie
7 Stu | Feyenoord
Highlights: Feyenoord - AZ Alkmaar (1-0) | Eredivisie
7 Stu | AZ Alkmaar
Highlights: Feyenoord - AZ Alkmaar (1-0) | Eredivisie
7 Stu | AZ Alkmaar
Pokaži još ostale (+2)
Podijeli sa prijateljima
Izravni prijenos utakmice Slavia Prague i Feyenoord pratite uživo na Arena Sport 10 (Četvrtak, 25. Studeni u 18:45).

Slavia Prague

2:2

Feyenoord

4-2-3-1
4-3-3

Postave
5
Alexander Bah
Fredrik Aursnes
17
19
Oscar Dorley
Orkun Kokcu
10
3
Tomas Holes
Brian Linssen
11
30
Taras Kacharaba
Tyrell Malacia
5
32
Ondrej Lingr
Marciano O. (G)
21
28
Mandous A. (G)
Pedersen M.
2
8
Lukas Masopust
Senesi M.
4
9
Peter Olayinka
Sinisterra L.
7
4
Ousou A.
Guus Til
26
26
Ivan Schranz
Jens Toornstra (K)
28
7
Nicolae Stanciu (K)
Gernot Trauner
18

Zamjene
20
Ubong Ekpai
Bannis N.
24
1
Ondrej Kolar (G)
Cyriel Dessers
33
22
Michael Krmencik
Mark Diemers
6
16
Jan Kuchta
Lutsharel Geertruida
3
10
Srdan Plavsic
Hendriks R.
25
13
Samek D.
Alireza Jahanbakhsh
9
23
Petr Sevcik
Jansen T. (G)
30
31
Sirotnik J.
Reiss Nelson
14
27
Ibrahim Traore
Teixeira J. C.
20
Troost T.
49

Treneri
Jindrich Trpisovsky
Slot A.
Grupa E O P N I Golovi Bod
1 Feyenoord 5 3 2 0 9:5 11
2 Slavia Prague 5 2 1 2 7:6 7
3 Union Berlin 5 2 0 3 7:8 6
4 Maccabi Haifa 5 1 1 3 1:5 4
# Igrač Tim G A
1. . Gaetan Laborde Rennes 5 0
2. . Erik Botheim Bodo/Glimt 4 4
3. . Andre Green Slovan Bratislava 4 1
3. . Harry Kane Tottenham 4 1
3. . Solbakken O. Bodo/Glimt 4 1
6. . Tammy Abraham AS Roma 4 0
7. . Gilad G. Maccabi Tel Aviv 3 1
7. . Stephan El Shaarawy AS Roma 3 1
9. . Arthur Basel 3 0
9. . Tomas Cvancara Jablonec 3 0
9. . Cyriel Dessers Feyenoord 3 0
9. . Kante Kairat Almaty 3 0
9. . Jan Kuchta Slavia Prague 3 0
9. . Rauno Sappinen Flora 3 0
9. . Wind J. FC Copenhagen 3 0
16. . Biel P. FC Copenhagen 2 3
16. . Wittek M. Vitesse 2 3
18. . Brian Linssen Feyenoord 2 2
18. . Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt 2 2
20. . Stipe Perica Maccabi Tel Aviv 2 1
25 Stu
Četvrtak
Flora
Flora
1 : 0
Partizan
Partizan
Kairat Almaty
Kairat Almaty
2 : 3
Basel
Basel
Qarabag
Qarabag
2 : 2
Omonia
Omonia
Mura
Mura
2 : 1
Tottenham
Tottenham
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
0 : 0
PAOK
PAOK
HJK
HJK
1 : 0
Alashkert
Alashkert
Slavia Prague
Slavia Prague
2 : 2
Feyenoord
Feyenoord
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
0 : 1
Union Berlin
Union Berlin
Rennes
Rennes
3 : 3
Vitesse
Vitesse
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
0 : 4
FC Copenhagen
FC Copenhagen
Anorthosis
Anorthosis
1 : 0
Gent
Gent
Jablonec
Jablonec
1 : 1
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
0 : 1
LASK Linz
LASK Linz
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
2 : 0
CSKA Sofia
CSKA Sofia
Randers FC
Randers FC
2 : 1
CFR Cluj
CFR Cluj
AS Roma
AS Roma
4 : 0
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk