Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
14:28
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Limbach - Domino : Slovensky pohar - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Limbach - Domino
Nogomet
Slovensky pohar
Limbach
Domino
27 Srp
11:30
Prati
Prati
Slovensky pohar
Podijeli sa prijateljima
Rezultati
Omjer
Sastav
Limbach
Domino
1/256 finals
1/128 finals
26 Srp
Petak
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
27 Srp
Danas
AFC Nove Mesto
3(2) : 2(2)
Krasno
Kostolne Kracany
11:00
Galanta
Krskany
11:00
Nitra
Radostka
2 : 5
K. Nove Mesto
Soporna
11:00
Sala
Trebatice
11:00
Castkovce
Banov
11:00
Tvrdosovce
Vrakuna B.
11:30
Tomasov
Jarovce
11:30
Rusovce
Limbach
11:30
Domino
Priechod
11:30
Badin
Slovenska Lupca
11:30
HA Banska Bystrica
Topolcany
11:30
Tovarniky
28 Srp
Sutra
Spartak Vysoka
10:30
FO Kinex Bytca
Velka Lomnica
11:00
Harichovce
Novy Zivot
11:00
Cierny Brod
TJ Horne Saliby
11:00
Trstice
Kopcany
11:00
Borsky Mikulas
Rybky
11:00
Dubovce
Velke Lovce
11:00
Sered
Povazan Pruske
11:00
Kvasov
Koseca
11:00
Spartak Dubnica
TJ Salka
11:00
Sturovo
SK Bab
11:00
Belusa
Horna Krupa
11:00
Boleraz
Vrbove
11:00
Blava Jaslovske Bohunice
TJ Visnove
11:00
Cadca
Lysa pod Makytou
11:00
Crystal
Slovan Sastin-Straze
11:00
Gbely
Kanianka
11:00
Lehota p. V.
Topolniky
11:00
Gabcikovo
Melcice
11:00
OSK Trencianske Stankovce
Stara Bystrica
11:00
Magura Vavrecka
Kmetovo
11:00
SK Surany
Uhrovec
11:00
Banik Prievidza
Nevidzany
11:00
Levice
Stary Tekov
11:00
Zeliezovce
Komjatice
11:00
Branc
Lozorno
11:30
Devinska N. Ves
7 Kol
Srijeda
Dynamo Diviaky
11:00
Medzibrod
Mala Ida
11:00
Kechnec
Bidovce
11:00
Geca 73
Kendice
11:00
Dvorniky
Zaluzice
11:00
Nacina Ves
Tahanovce
11:00
Medzev
Sasova
11:00
Detva
Ferenc Borsa
11:00
Sobrance-Sobranecko
Podluzany
11:00
Velke Ludince
Maraton Sena
11:00
Lok. Kosice
Tatran Ladce
11:00
Jednota Banova
Buzitka
11:00
Velky Krtis
FK Krasnohorske Podhradie
11:00
Roznava
Siroke
11:00
Brezovica
FK Jesenske
11:00
Rimavska Sobota
Poltar
11:00
Filakovo
Novaky
11:00
MSK Martin
Vechec
11:00
Bystre
Bystricka
11:00
Nededza
Ladomerska Vieska
11:00
Kovacova
Sokol Brezovicka
11:00
Gelnica
FK Slovan Zabokreky
11:00
Besenova
Pribis
11:00
D. Kubin
Odorin
11:00
FK Kamenica
L. Hradok
11:00
Lip. Stiavnica
Chlebnice
11:00
Tvrdosin
Jasenov
11:00
Medzilaborce
Vinica
11:00
Hlinik nad Hronom
Sokol Liesek
11:00
Oravske Vesele
Olovary
11:00
TJD Pribelce
Horny Hricov
11:00
SK Javornik Makov
Rohoznik
11:00
Malacky
Lovca
11:00
Banska Stiavnica
Druzstevnik Circ
11:00
Gerlachov
Bacuch
11:00
Revuca
Jelsava
11:00
Partizan Osrblie
Vysoke Tatry
11:00
MSK Slovoj Spisska Bela
Spisska Stara Ves
11:00
Kezmarok
Oravan
11:00
Sokol Zubrohlava
Iskra Hnusta
11:00
Novohrad Lucenec
Salkova
11:00
Druzstevnik Latky
Fatran Varin
11:30
SK Bela
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
14:28